Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gretkowska Manuela uciekła do...


(nie zgadliście)

Komentarz

  • W sumie wyjde na ignorantkę, ale za bardzo nie kojarze tej pani 
  • Kiedyś pisała o tym, że ma w gardle drugą łechtaczkę. Ale nie wiem, czy to prawda.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Pani sobie uciekła z rządzonej przez PiS Polski do wiecznie niewypłacalnej i zadłużonej Grecji. 
    Może jednak klimat bardziej przyjazny?
    Podziękowali 1Prayboy
  • Kacha powiedział(a):
    Pani sobie uciekła z rządzonej przez PiS Polski do wiecznie niewypłacalnej i zadłużonej Grecji. 
    Może jednak klimat bardziej przyjazny?
    Gdy Polska stanie się już drugą Grecją ( z powodu rozdawnictwa i socjalu oraz zadłużenia, jak twierdzi opozycja) będzie mogła wrócić.
    Co za kretenka.

    Ps. Oprócz tematów gardłowych ta pani  opisywała smak kału w jednej ze swych książek. 
  • Dzięki Bogu, nie miałam "przyjemności" przeczytać żadnego z jej wiekopomnych dzieł.
    Podziękowali 1Berenika
  • Kacha powiedział(a):
    Dzięki Bogu, nie miałam "przyjemności" przeczytać żadnego z jej wiekopomnych dzieł.
    Niestety miałem, bo w młodości ktoś to dostał na prezent i zapałętalo się na półkę. Miałem za to przyjemność spalić ta książkę, jedyną w swoim życiu jak doszedłem do w/w fragmentu. Niektóre książki powinno się palić, Józef Czapski wyrzucił Historię Oka przez okno jadącego pociągu, nie chciał zrobić pożaru w przedziale.:-)
    Podziękowali 1Klarcia
  • Kacha powiedział(a):
    Dzięki Bogu, nie miałam "przyjemności" przeczytać żadnego z jej wiekopomnych dzieł.
    To skąd wiesz,że są "wiekopomne"?
    Nie znam się ale się wypowiem? B)
  • kociara powiedział(a):
    Kacha powiedział(a):
    Dzięki Bogu, nie miałam "przyjemności" przeczytać żadnego z jej wiekopomnych dzieł.
    To skąd wiesz,że są "wiekopomne"?
    Nie znam się ale się wypowiem? B)
    Nie wiem, ironizowałam. 
  • W ogóle to współczesne książki nie mają szansy stać się dziełami wiekopomnymi. Jest ich za dużo, spadają z półki po kilku tygodniach, trafiają do bonito a potem do namiotu nad morzem. A potem na przemiał. Jeśli coś się sprzeda to presja, żeby autor napisał coś kolejnego w szybkim czasie skutecznie zabiera możliwość napisania czegoś z sensem. Tak samo ona wiekopomna jak i Tokarczuk (tę akurat czytałam). Nie muszę czytać książki żeby się przekonać, że mi się nie spodoba, skoro autorka prezentuje się poprzez waginę w gardle. 
  • edytowano maj 2023
    @Kacha ;

    masz rację. już nie powstaje nic dobrego. najlepsze, co można to deptać po piętach klasykom.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Coralgol powiedział(a):
    @Kacha ;

    masz rację. już nie powstaje nic dobrego. najlepsze, co można to deptać po piętach klasykom.
    Ja się nie poddaję i czasami po coś sięgnę. Miłym zaskoczeniem ostatnich lat była u mnie Cherezińska (pierwsza jej książkę kupiłam właśnie w namiocie nad morzem). 
  • To ironia ;)
  • A to ona nie mieszkała w Szwecji?
  • To jednak PiS wygra wybory, skoro już się pakują…
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano maj 2023
    Pakują się od 2005 roku i ciągle tu są
    Podziękowali 1Berenika
  • To bohaterka miała 2 łechtaczki i orgazm stereo a na koniec książki kochanek odgryzł jej jedna. Przepraszam ze to czytacie. Kiedyś w liceum czytało się takie książki…
  • W sumie po tym co pisaliście chyba nie żałuje ze nie znam twórczości tej pani :D
    Podziękowali 1Berenika
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.