Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Elektroniczny pieniądz CBDC

edytowano maj 2023 w Ogólna
Właściwie nic nowego, ale fajnie łopatologicznie, dla ludzi co się nie zajmują polityką.

Komentarz

  • Ja to mam nadzieję, że coraz więcej ludzi ma świadomość na jakiej zasadzie działa ten system finansowy. I jak się pojawi kolejny kryzys, a pojawić się musi, to rąbnie ten cały obecny system z pieniądzem cbdc włącznie.

    Jak ktoś nie wie, to polecam:  https://wolnemyslenieblog.wordpress.com/2013/08/08/system-monetarny-jak-dziala/
  • To prawda, ale komunizm też upadł pozostawiając za sobą miliony ofiar.
    Tu będzie podobnie, ten totalitaryzm kiedyś upadnie, ale będzie trwało to bardzo długo.
    Dlaczego długo?
    Starożytny Rzym "upadał" 1000lat.
    Komuna sowiecka znacznie szybciej.
    a z tym totalitaryzmem jest taki problem, że obejmie cały świat i nie będzie kraju, gdzie będzie można spieprzać.
    Władcy świata będą na wielką skalę używać sztucznej inteligencji do nadzorowania.
    Sztuczna inteligencja może wyprzedzić ludzkość w rozwoju i zdmuchnie tych ludzi razem z resztą ludzkości. To taki rodzaj bomby atomowej.
    Historia się powtarza.
  • Spoko. Za kilka dekad islam zdominuje co najmniej Europę, a muzułmanie są tradycyjni - lubią gotówkę.
    Podziękowali 1Prayboy
  • Klarcia powiedział(a):
    Spoko. Za kilka dekad islam zdominuje co najmniej Europę, a muzułmanie są tradycyjni - lubią gotówkę.
    I złoto! Bardzo lubią złoto. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano maj 2023
    cytat
    "To prawda, ale komunizm też upadł pozostawiając za sobą miliony ofiar.
    Tu będzie podobnie, ten totalitaryzm kiedyś upadnie, ale będzie trwało to bardzo długo.
    Dlaczego długo?
    Starożytny Rzym "upadał" 1000lat.
    Komuna sowiecka znacznie szybciej.
    a z tym totalitaryzmem jest taki problem, że obejmie cały świat i nie będzie kraju, gdzie będzie można spieprzać.
    Władcy świata będą na wielką skalę używać sztucznej inteligencji do nadzorowania.
    Sztuczna inteligencja może wyprzedzić ludzkość w rozwoju i zdmuchnie tych ludzi razem z resztą ludzkości. To taki rodzaj bomby atomowej.
    Historia się powtarza."

    ciąg dalszy:

    Możliwa jest też erozja od środka tego systemu.
    Jakiś syn bogacza, ktoś jak Budda zobaczy biedę i cierpienie i się przejmie.
    Może jaka grupa nadzorców czyli informatyków rozwali system od środka.
    A może oni sami jak mafijni bossowie skoczą sobie do gardeł.
    Tylko że na front to będą biedaków wysyłać.
    Biedaki raczej nie będą mieli możliwości oddolnego buntu.

    WHO już nam zapowiada kolejnego COVIDA, Bill zresztą też.
    Rolnictwo wykańczają w krajach, gdzie jest nadmiar żywności Ukraina-wojna, Polska-ekonomicznie - to przygotowanie do wprowadzenia robaków. Likwidacja hodowli zwierząt.
    Największy nacisk położono na zniszczenie Europy, bo reszta świata oprócz totalitarnych Chin i masońskich USA jest słaba by się przeciwstawić. Indie mają wiele skłóconych ze sobą religii. Niedługo zlikwidują samochody. Pozbawią nas energii. Przypuszczam, że fotovoltakę będzie można kupić jeszcze przez 15 lat. Internet będzie obowiązkowy, dochód gwarantowany też jak podpadniesz to ci go zabiorą. Będzie system promowania "porządnych" obywateli. CBDC wprowadzi pieniądz elektroniczny i zabiorą złoto średniakom kułakom. Pis wprowadza przepisy o konfiskacie mienia na podstawie pomówienia, a nie wyroku. Piękne i jakie globalistyczne. Kościół Katolicki zniknie. Będą jedynie wyznawcy czczący Boga "w duchu i prawdzie"
    RAJ NA ZIEMI - czyż to nie piękne ?

    Zanim się to stanie system bankowy spektakularnie upadnie, wszedł już w etap gdzie nie da się tego zatrzymać. Wiele rządów to widzi. Nasz PiS też dlatego wiedząc, że będzie pieniądz elektroniczny tak łatwo wchodzą w inflację.
    Można wygrać wybory przekupując wyborców. ...
  • Szatanizm u władzy, rządy globalne, lichwiarską bankowość to już mamy. Raczej bym się spodziewał, że to całe szambo zacznie wkrótce upadać. O chociażby ruch Q jest taką jaskółką. https://rumble.com/v1vsmte-q-the-plan-to-save-the-world-lektor-pl.html

    Dla Polaków za przewodnik w tych czasach mogłyby posłużyć objawienia Anny Dąmbskiej: https://www.empik.com/serviam-duchowa-misja-polakow-dambska-anna,p1293727430,ksiazka-p
  • edytowano maj 2023
    Ło matko !


    Tak długaśnego wpisu na wikipedi jeszcze nie widziałem. Widocznie ktoś ich profesjonalnie rozpracowuje jak na ruch, który dopiero co nazwę usłyszałem.
    Prawie 500 źródeł !


    Podziękowali 1Biznes Info
  • Fajne, prawda? To co montuje ten ruch, nawet jeżeli jest fikcją, zmienia sposób patrzenia na władze. Nawet te w Polsce
  • Nikt nic nie napisze. Szkoda. Pewnie że Q jest ideologią. Tylko jaką. Burżuazją są w tym przypadku są mąciciele u władzy. No naprawdę anonymous (z 4chan) nieźle to obmyślili. Jak to pyknie, to zginą zwyrodnialcy od nwo od własnej broni.
    Podziękowali 1zbyszek
  • Chwilowo nie mam czasu żeby zgłębić temat

    Podziękowali 1Biznes Info
  • Nie wiem czemu, ale spotykam się często z postawą, że
    "Ja już nie doczekam tych czasów, ale szkoda dzieci"

    muszę Was rozczarować - DOŻYJEMY TYCH CZASÓW

    Stan przygotowań do wprowadzenia elektronicznego pieniądza w różnych krajach na świecie



Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.