Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Rytuał Smoczego Oddechu

Komentarz

  • Jejku. A w opinii co niektórych to katolicy są ciemnogrodem... gdzie nam się mierzyć z takimi praktykami?
    Podziękowali 2Klarcia Joannna
  • To jest właśnie zabawne, jak czytam komentarze ludzi czy słucham opinii, że katolicy to ciemnogród, średniowiecze, a jednocześnie w nowoczesnych mediach takich jak TVN zapraszane są wróżki. A nic nie powiem na temat takich rytuałów, bo to jest i szkodliwe i śmieszne.
  • Wróżki są bardzo postępowe. Tylko w jakim kierunku zmierza ten postęp?
  • Rozumiem brak wiary w Boga i w ogóle odrzucenie duchowości. Jest to spójne i logiczne.

    Wiara we wróżki, szamanów mi się nie spina. Kogo dotyczy?
    Tych co negują istnienie Boga? To skąd u nich wiara w magiczne rytuały? Wiara w Boga "nie", ale takie praktyki są  dla nich sensowne?
    Tych co wierzą w Boga? Jak mają Boga, to na co im szamani?
  • @Beta Ja już poznałam wystarczająco dużo ludzi wierzących, którzy modląc się wierzyli w sny o wypadającym zębie, w niemalowane drewno czy nawet takich którzy przeczytaliby horoskop. Wśród odrzucających Kościół także. 
    Podziękowali 1Klarcia
  • edytowano maj 2023
    Ja rozumiem, ze to często strach i nieświadomość, ale mam wrażenie ze u osób niewierzących to lekka hipokrzyzja.
  • @paulaarose, a u wierzących? Jak ktoś wierzy w Boga, nawet letnio, to mając takie potrzeby duchowe, czemu nie wchodzi głębiej w wiarę, tylko zaczyna wierzyć w coś innego?
    Podziękowali 1Wilfrid
  • @Beta Nie wiem, może strach tak działa
  • Myślałem że chodzi o niemycie zębów
  • niech twoja będzie z tobą!
  • @Prayboy Jak to czytam to mam mętlik, jakby oni sami co się tym zajmują nie rozumieli do końca co robią. Energie, uwolnienie… od kasy z portfela  :D
  • To celowe zamieszanie w głowach ludzi
  • @Prayboy Dokładnie. Dzisiejsze czasy to jakaś patologia moralna, wróżki, taroty i świat gdzie za złotówkę ktosby sprzedał cię diabłu.
    Podziękowali 1Prayboy
  • paulaarose powiedział(a):
    Dzisiejsze czasy
    30 lat było to samo. Nie było za to powszechnego dostępu do źródła informacji jakim jest internet, zatem takie wiadomości do nas same nie przychodziły. Ale jak ktoś szukał, to wszystko to było. Podejrzewam, że zarówno w średniowieczu jak i w starożytności również nie było inaczej i zawsze jakaś część populacji zajmowała się tą "patologią moralną".
    Podziękowali 2asiao Klarcia
  • Tylko teraz niby wszyscy tacy wyksztalceni .
    Podziękowali 1Klarcia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.