Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

O szczęśliwą podróż.

Kochani, spanikowana matka tutaj. Moje dzieci po raz pierwszy same lecą samolotem przez ocean. Mam od kilku dni koszmarne sny. Bardzo Was proszę o modlitwę o bepieczną podróż...
Podziękowali 3Aga85 saga Elf77

Komentarz

  • Lecą za 9 godzin
  • +++ Litania do św. Józefa za Was.
    Podziękowali 1Malia
  • @DaddyPig ja tez dołożyłam litanie do św Józefa do różańca i pompejanki. Serdecznie dziękuje!
  • obiecuję +
    Podziękowali 1Malia
  • +
    Podziękowali 1Malia
  • Dziękuje z całego serca wszystkim! Właśnie weszły do samolotu. A ja znowu do modlitwy. 
  • Już dotarły?
    Podziękowali 1Malia
  • In Spe powiedział(a):
    Już dotarły?
    Po pierwszym etapie. Wujek odebrał i przesiadają się do drugiego samolotu.
  • edytowano maj 2023
    Wiem ze to mało istotne i ze mało kogo interesuje… ale weszłam z nimi poza security chociaż z moja karta pokładowa na lot za 12h nikt nie powinien mnie wpuścić! Po prostu jakoś nikt nie sprawdził. Pracownica linii lotniczej tez była zdziwiona bo wcześniej mi powiedzieli ze nie będę mogła z dziećmi pójść do bramki.   To wbrew pozorom dużo dla mnie znaczyło, dla dzieci pewnie nie tak bardzo.  To moc waszej modlitwy.
    Podziękowali 1gielki
  • Będzie dobrze! , chciałam to o 3.00 w nocy napisać, bo wiem jaką te zwykłe słowa mają moc, ale nie miałam akurat neta.
    Próbuję sobie wyobrazić jakie to przeżycie dla Ciebie, taka samodzielna podróż dzieci.
    A najstarsze podróżujące ile ma lat?

    Podziękowali 1Malia
  • edytowano maj 2023
    15 lat wiec spoko. Młodsze 8 i wszystko było Ok dopóki nie miałam tych koszmarnych snów. Teraz maja kolejny lot za 8 godzin
    Podziękowali 1In Spe
  • edytowano maj 2023
    Dojechali szczęśliwie. Dziękuje wam za modlitwę!
    Podziękowali 1zbyszek
  • No!
    Fajnie  :)
    Podziękowali 1Malia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.