Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

***** ** czyli KIT 55

Dzięki Unii Europejskiej (Kit 55) od stycznia wszyscy możemy wpaść w nędzę, jeśli ludzie wybiorą inną władzę.

https://eon.pl/dla-domu/oferta/energia-elektryczna/taryfy
(trzeba kliknąć w - porównaj z innymi taryfami)
obecnie cena 1 kwH to 50 groszy (z tarczą solidarnościową dla wielodzietnych - bez tarczy 85 groszy))
od stycznia wyniesie ona  - uwaga - 1.77 za 1 kwh

Jeśli nastąpi zmiana władzy to sługusy UE którzy sie do niej dorwą (czyli opozycja z wyłączeniem Konfederacji) - zajadą nas, nie będzie żadnych ulg w opłatach - a patrzcie jaki jest nacisk na elektromobilność - właśnie po to aby potem łoić frajerów co zamienią wszystko na elektryki.

Tylko utrzymanie obecnej władzy da szansę na zmniejszenie tego haraczu, tak jak PiS robi to teraz przy pomocy tarczy solidarnościowej. 

Obecna władza pokazała że stara się złagodzić drakońskie daniny, które nakłada komunistyczny eurokołchoz aby uczynić z nas pariasów.

Inflacja nie spadnie, a przyczyną inflacji nie jest żadne rozdawnictwo Pis tylko rosnące ceny energii , które napędzają wzrost cen we wszystkich gałęziach gospodarki.

Po to właśnie NIemcy oddelegowali Tuska do zmiany władzy w Polsce, aby zniszczyć naszą gospodarkę, a z Polaków ponownie zrobić tanią siłę roboczą do obsługi i mycia tyłków niemieckich emerytów, wnuków tych bandytów którzy rozwalili nasz kraj, a teraz nawet nie poczuwają się do winy i do tego aby zrekompensować nam finansowe straty związane okupacją.

Gdyby doszło do zmiany włądzy w Polsce, ten wpis będzie przydatny, aby pamiętać komu zawdzięczać będziecie wpadnięcie w ubóstwo, i żebyście gryźli bezsilnie palce żałując że wrzuciły do urny głos na tych, którzy chcą zrobić z was nędzarzy.
Dopiero zobaczycie co to jest inflacja i bieda.

Powiem wtedy  - sam tego chciałeś - Grzegorzu Dyndało

W d... się z dobrobytu poprzewracało niektórym - wszystko dlatego.

:-)


Komentarz

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.