Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Komentarz

  • Jakaś promocja z Twojej strony? 
  • Tak, sera gouda.
  • Ja tam goude lubię, niewiem coś z tym Wrzoskiem nie tak? Bo nie wiem?
  • DaddyPig powiedział(a):
    Tak, sera gouda.
    Dobry o ile nie masz nietolerancji laktozy 
  • Generalnie są rzeczy mało kaloryczne i niezdrowe. Ja mam to szczęście, że kalorie są mi obojętne. Jeśli chodzi o tego pana, to go nie śledzę, ale wydaje się być popularny 
  • Ja wybieram 5 bananów. No chyba że można wymienić na gorzką czekoladę, bo Milka mi jakoś nie smakuje.
  • A ja 5 skyrów. Jestem fanem skyrów.
  • bez sensu. Kto je na raz 5 bananów?
  • Mój dorosły syn ;) , wielbiciel bananów od zawsze.
  • Przy okazji warto zauważyć, że opakowanie 150 g skyra ma 18 g białka, a plasterek goudy niecałe 7 g.
  • forumek bawi i uczy :)

    poznałem właśnie nową, jeszcze nowocześniejszą, nazwę zsiadłego mleka!
    :)
  • Malia powiedział(a):
    bez sensu. Kto je na raz 5 bananów?

    W czasach studenckich banany były najtańszą formą posiłku. Kupowane w promocji były tańsze od pieczywa i można było się nimi najeść. 4-5 bananów to była wtedy całkiem niezła wyżerka. Dzisiaj dwa mi z reguły wystarczają, bo mam jeszcze inne rzeczy do zjedzenia.
  • A ja tam wolę zjeść co mi smakuje, bo mam szczęście, że miałam chudziutka mame i obie babcie i kalorie mi nie straszne  :D
  • Kiedyś nie mieliśmy tego wyboru.
  • @Turturek Wiem o tym. Mój tata miał szczęście, że mieszkał na wsi to najwyżej zabili kurę i zrobili rosół, ale ponoć w miastach było gorzej. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.