Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Referendum

Czy będziecie za przyjęciem do Polski afrykańskich inżynierów i lekarzy?

Komentarz

  • Nie i oni nawet jak tu przyjadą, to stwierdza, że socjal za mały i pojadą do Hansów 
  • Pewnie PIS nie ma nic do gadania. Musza się zgodzić ale ze nie chca, bo ich wyborcy nie chca tego, to zrobią referendum, którego wynik będzie na TAK i tym spob
    przerzuca to na lud. Na wyborców opozycji ;) 
  • @hipolit I tak jestem pewna, że tutaj to może jeszcze ukraincy chcą siedzieć, ale panowie z Afryki wola Niemcy czy Francje
  • Przecież już tu są
  • Aż tak dużo ich nie ma. 
    Przynajmniej na prowincji ;) 
  • @hipolit Ja narazie spotykam tylko Ukraińców ;) 
  • paulaarose powiedział(a):
    @hipolit Ja narazie spotykam tylko Ukraińców ;) 
    Ja tez. 
    Dziś jechałam pod Zamość i z powrotem (mieszkam na Śląsku, niedaleko czeskiej Opavy) po drodze (w obie strony) mijałam całe kolumny aut na UA rejestracjach. Niewiele (znikoma ilość) aut ze wsch UA. Cała reszta to zachodnia Ukraina. I nie były to stare samochody. Naprawdę ogrom bardzo dobrych i bardzo drogich aut. 
    Jakbym nie miała jutro ważnej sprawy, to byśmy do Lwowa podjechali, bo znajomi tam mieszkający mówią, ze jest spokojnie jakby nic się nie działo „po drugiej stronie”. Knajpy pootwierane, zabawy taneczne się odbywają. A i turystów jest naprawdę sporo. 
    No tak to wyglada. 
    Podziękowali 1Elf77
  • > Nie i oni nawet jak tu przyjadą, to stwierdza, że socjal za mały i pojadą do Hansów 

    Oni są już u Hansów i mają zostać przymusowo osiedleni w Polsce. Niemcy chcą się pozbyć najgorszego elementu, przestępców i obiboków.
  • > Musza się zgodzić

    Nie muszą, bo Unia podjęła tę decyzję łamiąc prawo.
    Podziękowali 1In Spe
  • Nie. Wystarczy mi to, co widziałam w Szwecji i Niemczech. Tam nie jest bezpiecznie, socjal wykańcza normalnych obywateli. Większość uchodźców nie chce się uczyć języka ani asymilować z narodem. Tworzą kliki, bandy, napadają na ludzi. Uważają, że im się wszystko należy.
  • Natomiast wiele dorosłych już dzieci imigrantów, urodzonych na emigracji posługuje się językiem, i żyje podobnie jak Niemcy czy Szwedzi. Jednak aby  pokolenie doroslo, trzeba najpierw wpuścić dzicz. Dzicz, która niszczy kraj. 
    Uważam, że cena którą musiałaby zaplacic Polska, jest zbyt wysoka.
  • DaddyPig powiedział(a):
    Czy będziecie za przyjęciem do Polski afrykańskich inżynierów i lekarzy?

    Będą się kształcić u nas na nasz koszt bo w Afryce nie maja takich możliwości.
    więc NIE
  • edytowano czerwiec 2023
    I chętnie opowiedzą o swojej kulturze polskim babciom i wnuczkom. Jak tutaj w Bordeaux:


  • DaddyPig powiedział(a):
    I chętnie opowiedzą o swojej kulturze polskim babciom i wnuczkom. Jak tutaj w Bordeaux:

    https://twitter.com/kolodziejski_/status/1670895018217807873?s=46&t=Ga3Zw2-1n602krrQx6wibQ
    chciałbym przypomnieć, że za PRL-u kształciło się u nas multum obcokrajowców z tzw. krajów 3-ciego świata i żadnych specjalnych ekscesów nie było
  • Bo jest różnica między przyjazdem do konkretnej pracy czy do szkoły, a w celu uzyskania zasiłków czy w ogóle byle by się tylko znaleźć w danym kraju.
    Podziękowali 1Pioszo54
  • @Turturek Ja jestem rasistka, ksenofobem ale nie chce tych ludzi w Polsce. Może jakiś Syryjczyk to coś innego ale ludzie, którzy nawet nie umieją czytać niczego dobrego w Polsce nie zrobią. Są różne sytuacje, choroby i ludziom bywa ciężko, ale tam nieraz nie ma żadnej edukacji. 
  • > za PRL-u kształciło się u nas multum obcokrajowców z tzw. krajów 3-ciego świata

    Owszem, to była elita, która przyjeżdżała na studia. A ci ludzie, których Angela Merkel wpuściła do Europy to przestępcy. Ich rodacy mówią o nich: śmieci.
  • Ja chcę ludzi którym leży na sercu dobro Polski i chcą uczciwie pracować. Bez względu na kolor skóry czy kraj pochodzenia. Od Polaka urodzonego w Polsce i wysługującemu się Berlinowi wolę Nigeryjczyka który pokochał Polskę i tu buduje sobie życie.
    Podziękowali 1Pioszo54
  • Żeby zniechęcić niepracujących przybyszów do pozostania u nas, to należałoby zlikwidować bezwarunkowe zasiłki. Siłą nikt ich nie zatrzyma, jak będą musieli u nas pracować, to wrócą do Niemiec. 
    Podziękowali 2hipolit asiao
  • edytowano czerwiec 2023
    DaddyPig powiedział(a):
    > za PRL-u kształciło się u nas multum obcokrajowców z tzw. krajów 3-ciego świata

    Owszem, to była elita, która przyjeżdżała na studia. A ci ludzie, których Angela Merkel wpuściła do Europy to przestępcy. Ich rodacy mówią o nich: śmieci.
    tu byłbym ostrożny, ze wzgl. na polską emigrację i krajowych "europejczyków",

    też można użyć pejoratywnych określeń dla opisania tych, którzy wybrali benefity Zachodu zamiast budować swój kraj
  • @Turturek Jesli Nigeryjczyk tu się urodził, albo przyjechał, umie czytać i pisać i nie niszczy mienia, to jeszcze okej. Przestępcow mamy aż nadmiar. A i prywatnie jestem że slugusi Niemiec czy Izraela powinni tam wyemigrować. Mam już dość napierdzielania na własny kraj ze strony agentów kraju z pentagramem. 
  • Chciał dziecko ukraść, ale niezbyt przygotowany był i hałas się zrobił.
    Kamera była na właściwej wysokości.
  • Ojj @DaddyPig Z Polski też ucieka specyficzna grupa, nieraz wscieczeni na polski ucisk postępowi lewicowcy albo osoby niebezpieczne. 
  • DaddyPig powiedział(a):
    I chętnie opowiedzą o swojej kulturze polskim babciom i wnuczkom. Jak tutaj w Bordeaux:



    Sprawdziłem swoje umiejętności śledcze. W tle filmiku startuje z przystanku i przejeżdża autobus o niebieskim numerze 15. Przejrzałem szybko trasę tego autobusu w Bordeaux na google mapsach i zdarzenie miało miejsce dokładnie przy przystanku o nazwie Martinique, są to szaro-niebieskie drzwi przylegające do sklepu o nazwie Barber Shop "Everyone Speaks Coiffeur Barbier (Chartrons)" . Możecie zobaczyć na street view w google mapsach. Środek miasta w biały dzień.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.