Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Znów "miesiąc dumy"

Komentarz

  • Jest ambasador USA:



    i prezydent Trzaskowski z Pierwszą Damą:


  • Są transdebile z pogróżkami:




  • edytowano czerwiec 2023
  • @DaddyPig Ja rozumiem normalnych homoseksualistow, którzy żyją z chłopakiem czy dziewczyna, są pozytywni etc i idą na ten marsz, ale te hasła są z dupy, aby tylko uczepić się Kościoła, bo homofobiczny, nawet gdy papież mówi, że homo ludziom należy się szacunek. 
  • @DaddyPig Jeżeli szukasz nawoływania do przemocy, to raczej wybierz się na marsz 11 listopada. Będzie to o wiele łatwiejsze.
  • paulaarose powiedział(a):
    @DaddyPig Ja rozumiem normalnych homoseksualistow, którzy żyją z chłopakiem czy dziewczyna, są pozytywni etc i idą na ten marsz, ale te hasła są z dupy, aby tylko uczepić się Kościoła, bo homofobiczny, nawet gdy papież mówi, że homo ludziom należy się szacunek. 
    Dałaś sobie mózg wyprać. Możesz mi powiedzieć jak nazywa się taki stan żywego organizmu, który skraca życie, obniża jakość tego życia i uniemożliwia (negatywnie wpływa) na reprodukcję?
  • edytowano czerwiec 2023
    @Malia Nie wiem jak się nazywa ten stan, ale nie chcę atakować tych ludzi, póki oni nie atakują mnie. Jak ktoś kocha kogoś ze swojej płci, ale nie obraża przy tym osób hetero, to niech sobie żyje.

     Dla mnie większym problemem są tolerancyjni obroncy wszystkiego, którzy w internecie swoich przeciwników nazywają od śmieci, gdy ci nie popierają aborcji, emigrantów czy lewackich teorii. A sami są gorzej zaburzeni niż przecięty pacjent psychiatry. To jest problem, bo ci ludzie mają prawa wyborcze. 

    Pamiętam, że w "Miodowych Latach" grał aktor, który lata temu przyznał się do romansu z facetem. 
  • DaddyPig powiedział(a):
    No i pana teraz wywalą z pracy, bo jest homofobem.
  • Transdebile to wyznawcy ideologii "woke". Jest ona wyrazem degradacji umysłowej świata zachodniego.

    https://www.totylkoteoria.pl/ideologia-lolk-woke/
    Podziękowali 1Tusia
  • Jest to ideologia, która sama siebie zjada i sama sobie przeczy. Skoro płeć to tylko konstrukt społeczny, to jakie znaczenie ma to jak kto wygląda i czy trzeba dokonywać jakiś zmian w ciele, żeby się zmieścić w stereotypach dotyczących cech wyglądu danej płci? Niby - bądź sobą ale bardziej będziesz sobą jak sobie obetniesz piersi czy wyhodujesz zarost na sztucznych hormonach. Szacunek do każdego człowieka nie oznacza przyklaskiwania jego wszystkim pomysłom.
  • edytowano czerwiec 2023
    Walka z ideologią mogłaby być skuteczna, gdyby ludzie potrafili się organizować. Tylko chodzi mi o rzeczywistą walkę z ideologią, a nie z ludźmi którzy jej ulegli.

    O coś takiego mi chodzi jak jest walka z pedofilami. Wiadomo że politycy ich chronią, a często sami nimi są. Policja nie ma wytycznych by ich izolować od społeczeństwa. Robi to jak jest przymuszona. https://www.facebook.com/ECPUPolska/

  • Jedna ideologia drugą napędza. Dlaczego PIS nazywają komunistami? Bo mają swój proletariat i burżuazję. Dlaczego lgbt jest ideologią? Z tego samego powodu.

    W ideologiach nie ma miłości bliźniego. Choć dużo się o tej miłości mówi
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.