Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Pyżalscy rozwodzą się

Izabella Łukomska-Pyżalska i Jakub Pyżalscy byli małżeństwem od 18 lat. Doczekali się aż sześciorga dzieci: Amelii, Igora, Anastazji, Aurelii, Borysa i Ernesta. Stanowili też parę znanych biznesmenów. Prowadzili firmy deweloperskie budujące między innymi osiedle w Czapurach pod różnymi markami, m.in. "Family House". W latach 2011-2018 byli zaś właścicielami klubu Warta Poznań.


Komentarz

  • @M_Monia Jakby byli rodzicami jedynaka to by nie było szumu? Może byłby mniejszy, ale ile osób, artystów etc jest męczonych przez media, bo się rozwiodło? 
  • @DaddyPig Nie wiem kim są ci ludzie, a rozwód to tragedia i prywatna sprawa tych osób. Nie oni jedni, nie ostatni, a dzieci nie chronią przed upadkami. 
  • A masz pewność, że to nie jest czysto biznesowa zagrywka? Po rozwodzie pewne aktywa i pasywa są bezpieczne.
  • @Turturek Są fikcyjne rozwody, ale tu nikt tego nie wie, to nie są nasi znajomi, a obcy ludzie. 
  • @M_Monia Takie czasy, rozwody są powszechne, ale też ludzie mają swoje powody, aby je brać. Bez powodu nikt nie opuszcza maloznka
  • Dlatego ja nie lubię ekscytować się cudzym życiem, mam swoje.
  • Tyle lat udawania, ze wszytko ok, choć o jego romansach to pół Polki huczało. 
    Noe była zahukaną zona, bez środków do życia. 
    Mogła w kazdej  chwili odjeść i jej poziom życia niewiele by się  zmienił. Ale była z nim 
    a teraz nagle, ze taki zły był. Tyle cierpiała. No ofiara. 

    Ale jak romansik pani terwz się przydażył, to by soe zgadzało. 
    Pewnie mąż pogonił i teraz trzeba najgorszego zrobić, choć on sam wcześniej latał, noooaleeee facet może, ZwlaszcA jak ma zgodę żony, bo jej nieodejście jak ja zdradzał, było właśnie zgoda 
  • No jak internauci piszą to nie ma pytań 
    Podziękowali 2beatak Skatarzyna
  • M_Monia powiedział(a):
    Ja też myślę że dzueci mówią prawdę. Tak to wygląda z ich punktu widzenia.

    Ja też mówiłam jak byłam dzieckiem, w innych kwestiach, a matka chowała się ze wstydu i później mnie ochrzaniala, że takich rzeczy "się nie mówi". 

    No i niech pani Iza też chowa się ze wstydu.

    A publiczne pranie brudów nigdy nie wychodzi na dobre. Chyba że chcą mieć widowisko jak Amber i Deep albo Kurzajewski i Smaszcz lub Marcinkiewicz i Izabell. 
    A czemu Pani Iza ma
    sie chować ze wstydu? 
    Ponoć poszła w tango, ma
    faceta w Dubaju. 
    Zrobila to samo co Pani Chorosinska :D 
    Jedna bronisz a drugiej każesz się wstydzić? 
  • Monia, może zdystansuj się do prania brudów w necie. 
    Jakże łatwo przychodzi Ci wierzyć w to, co po Twojej myśli. 

    Każda zdradę należy piętnować. 
    To nie jest powod, o ktorym należy trąbić i tym
    chełpić. Później młodzi, nieukształtowani, naiwni!!! będą robić to samo, bo małżonek wybaczy, skoro innym wybaczył, bo co to taka zdrada, skoro inni mówią „nic się nie stalo” 
  • M_Monia powiedział(a):
    Choroscinscy nie mają problemu a Ty masz. Na prawdę mnie to zadziwia.

    Zdrada to nie jest jakaś zadkosc. Być może 30 % z nas byłaby kadłubkami.
    I oczywiście że zdradę należy poetnoewc, ale człowiek ma szansę się nawróci a nie ze ktoś niezwiązany z małżeństwem, nie zdradzony ciągle będzie to przypominal. Bo ktoś zdradzał 15 lat temu czy ileś lat temu i się nawrócił. Jest miłość mimo wszystko i mogę tylko pogratulować.

    Wiele kobiet zazdrości takiego męża jakiego ma Dominika. 
    Zazdrościć mogą te, które poszły w tango i mąż je przepędził. 
    Moniu, rozkminiasz związek Pyzalskivh na czynniki pierwsze. 
    - Pani Izabella jest silna kobieta i da sobie radę bez męża 
    - Pisali ze do tej pory uchodzili za wzór rodziny wielodzietnej. Nie powiedziałabym. Raczej uchodzili za rodzinę bogata i możliwości jakie dają duże pieniądze. A pieniądze nie chronią rodziny przed rozwodem a moze bogaci częściej się rozwodzą. 
    - I że tak udawali. Super wakacje, super mąż. Piękna i zgrabna i w sumie wplywowa bizneswomen, a w szczególności po tylu ciążach. Zadbane dzieciaki. Ludzie podziwiali panią Izabel
    -. Pokłócili się zresztą o pieniadze też.
    - Mnie nic nie zdziwi. W szczególności że już raz im udało się oszukać opinie publiczna że są idealna para z idealnym życiem
    -Wg syna Igora nie było przemocy, a jedynie powodem jest romans jego mamy.
    Dzieci często mówią prawdę. Żeby tylko pani Iza nie przejechała się na kochanku i nie wróciła z podkulonym ogonem

    to cześć Twoich wypowiedzi

    analizujesz, przerzucasz winę, i Ty mowisz ze to inni maja problem z żuciem Chorosinskivh :D :D 
    masz poczucie humoru 

    kazdy kto wystawia swoje życie pod publikę musi liczyć się z tym, ze ludzie będą gadać i oceniać 
    zawsze można siedzieć cicho 
  • M_Monia powiedział(a):
    M_Monia powiedział(a):
    Jeszcze mąż Jakub nie zamierza mówić źle o żonie. Wg niego 20 lat tworzyli szczęśliwa rodzinę i ją kocha 
    A Igor nie rozumie mamy.

    Wyciągam popkorn. 
    A może lepiej wziąć popcorn i pójść do parku z dziećmi, zamiast śledzić kryzys u Pyżalskich i mieć satysfakcję, ze komuś się nie udało. 
    Wrócą do siebie i będziesz peany pisała nad Pyzalskimi :D 

    swoja droga ciekawe czy pani Ch. z dziećmi rogi mężowi przyprawiała czy zostawiła je na ten czas z mężem :P 
  • @M_Monia Jak chcą to kto im zabroni. 
  • kogo to w ogóle obchodzi? kim są ci ludzie, że się nimi mamy przejmować?

    zajrzałam tu, bo liczyłam na to, że się wytworzył jakiś ciekawy offtop 
    Podziękowali 2asiao malagala
  • @M_Monia No i co z tego? Rozwody były są i będą.
  • @M_Monia Niestety, to jest problem wchodzenia w związki. Na zawsze z kimś? Zależy kiedy…
  • M_Monia powiedział(a):
    Gdzie nie spojrzę tam rozwody, separacje, klotnie. 
    Pół biedy jak to był tylko skok w bok i się pogodzili l, wybaczyli bo jednak wciąż się kochają.

    Przybywa rozwodów wśród wielodzietnych i to po wielu latach małżeństwa. Pani Pyzalska nadal piękna choć choć już nie młoda znalazła faceta z Dubaju a mąż Katarzyny Bosackiej też kogoś znalazł i fru. 
    Bardzo lubię z nią programy, mama 4 dzieci. Taki cios. 
    Że też ludziom chce się, w sumie już takie wrota trochę do starości a oni druga młodość przeżywają 
    Trzeba samemu dbać o swoje małżeństwo. Rozwody podobno mogą być zaraźliwe. 

    https://gwiazdy.wp.pl/katarzyna-bosacka-rozstala-sie-z-mezem-jeszcze-miesiac-temu-opowiadali-o-wielkiej-milosci-6928972207774464a
    Jak się ludzie kochają, to się nie zdradzają. 
    Zdrady nic nie usprawiedliwia. 

    Rozwody, konkubinaty, to nie choroby weneryczne. Większej bzdury nie słyszałam. 
    Ale jak kto w to wierzy, to nich uważa ;) 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.