Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Córka Nataszy Urbańskiej ma przekuty nos

«1

Komentarz

  • No i to decyzja rodzicow. Septum to faktycznie wyglada specyficznie, ale nostril już nie robi większego wrażenia. To tylko biżuteria. 
  • edytowano lipiec 2023
    W nosie jest tzw. lemiesz, to pewnie ten lemiesz jej przekłuli przekuli na miecz, znaczy wojna idzie.

    Podziękowali 2Elf77 Cart
  • Kto to jest Natasza Urbańska?
    Podziękowali 1zbyszek
  • żona Józefowicza
  • ale chyba bardziej chodzi o słowo "przekuty" :D
    Podziękowali 1Elf77
  • > żona Józefowicza

    To ktoś z Jóżefowa?
  • > Septum to faktycznie wyglada specyficznie, ale nostril

    Co oznaczają te tajemnicze słowa?
  • @DaddyPig Septum to przeklucie przegrody, a nostril płatka nosa. A błąd ortograficzny, jak to błąd, każdemu się zdarza, chociaż pisząc artykuł lepiej być ostrożnym.
  • DaddyPig powiedział(a):
    > żona Józefowicza

    To ktoś z Jóżefowa?
    On bodajze zainicjował spektakl metro. 
  • Jeszcze w Polsce chciałam mieć kolczyki. Prosiłam ówczesnego męża, żeby mi kupił złote.
    Nie chciał, bo uważał, że mamy inne wydatki. Powiedział: "kupię ci złoty kolczyk, jeżeli będziesz go nosiła w nosie.
    Musiałam zadowolić się srebrnymi - uszy paprały mi się ponad 6 mies. Moje uszy nie nadawały się na kolczyki - przebijał mi chirurg w prywatnym gabinecie, muszę mieć prawie na środku ucha, bo inaczej to by się ucho rozdzieliło.
  • Pozostaje dla mnie otwarta kwestia: po co?

    Dla mężczyzny te elementy przybite do kobiety nie mają żadnego znaczenia.
    Podziękowali 1zbyszek
  • a czy kobiety muszą robić tylko to, co dla mężczyzn ma znaczenie?
    Podziękowali 3Beta malagala beatak
  • edytowano lipiec 2023
    Przekuwanie nosa to literówka, ale Roksanę Węgiel tytułują gościnią programu:

    Nie oglądałem do końca, ale hisbatników chyba tam nie mieli.
  • DaddyPig powiedział(a):
    Pozostaje dla mnie otwarta kwestia: po co?

    Dla mężczyzny te elementy przybite do kobiety nie mają żadnego znaczenia.
    Ja mam przekłuty nos bo tak chciałam. 
  • edytowano lipiec 2023
    A język ? jeszcze język został
    Może jakiś tatuaż na twarzy ?
    Podziękowali 1Klarcia
  • @zbyszek Jak ktoś chce przekłuć sobie język to co z tego? Tatuaz na twarzy mi się nie podoba, chyba, ze malutki, ale to czyjaś twarz. To tylko wygląd. Najwazniejsze, co jest w srodku.
  • Powstaje pytanie: na co można przekuć nos?  
    Podziękowali 2malagala Elf77
  • Już lepiej by zrobiła jakby była kuta na cztery nogi.
    Podziękowali 1Prayboy
  • a myślałem że w Pacanowie tylko kozy, a nie nosy kują...
    Podziękowali 1zbyszek
  • Kucie nosa sensu nie ma, mogłoby bolec ;)
  • Zapomniano o nauce Kościoła mówiące, że ciało zostało stworzone przez Boga i należy mu się szacunek. Gdzieś uciekła ta prawda

    Podkreślamy że :
    "mam prawo", 
    "nie wygląd a to co w środku", 
    "to moje ciało", 
    "to jego/jej 
    wybór", 
    "nie szata zdobi człowieka" itd.

    Wszystko to można określić mianem indywidualizmu.

    Po dziurawieniu się pozostają brzydkie blizny, nawet dziurki w uszach wyglądają średnio. A co dopiero blizny w nosie, poniżej ust i w innych miejscach.
    Tatuaż również trudno usunąć, chyba że ten malowany henną.

    Nigdy nie będzie mi się podobała kobieta z tatuażem
  • @zbyszek W mojej szkole kiedyś byli raperzy z tatuażem o Jezusie. Ja mam kolczyk, który w sumie zakrywam, ale z czasu pokaze. Kuzynka na ręku ma napis od lat. Ciało jest świątynia Boga, ale czy kolczyk albo tatuaz świadczą o tym, że się je profanuje? Według mnie ważniejsza jest troska o zdrowie fizyczne, psychiczne. 
  • Przecież jak ktoś robi sobie tatuaż, nosi kolczyki to dlatego, że uważa, że to go zdobi, jest dla niego elementem własnego wyglądu, a nie po to by okazać pogardę dla własnego ciała. Tak jak każdy wybiera ubiór, który chce nosić zgodnie z tym co mu się podoba, w czym się dobrze czuje. Jednemu podoba się to, innemu tamto. 
    Skoro Tobie nie podobają się kobiety z tatuażem, to jedynie Twoja żona powinna mieć to na uwadze. 
  • Dokładnie, ja nie widzę problemu w tatuażach czy kolczykach. Problem widzę głównie w swoim srodku, a nie w tym, ze nosze kolczyk.
  • A jednak trochę szkoda, że ludzie nie doceniają swojego naturalnego piękna i muszą się ozdabiać niszcząc w sposób nieodwracalny to co z natury piękne. To taka trochę pogoń za uciekającym króliczkiem.
    Podziękowali 1NC500
  • Bez przesady.
    Podziękowali 1Joannna
  • @Turturek Widziałam piekne kobiety z kolczykiem w ustach, miedzy brwiami, w pępku, z tatuażem. I przystojnych mężczyzn, w podobnej wersji. 
  • paulaarose powiedział(a):
    @Turturek Widziałam piekne kobiety z kolczykiem w ustach, miedzy brwiami, w pępku, z tatuażem. I przystojnych mężczyzn, w podobnej wersji. 

    Ale byliby ładniejsi bez tych upiększeń.

    Poza tym to ja my widzimy kogoś nie jest tożsame jak ktoś widzi siebie. Dla Ciebie będzie to piękna kobieta, a tymczasem ona sama jest pełna kompleksów na punkcie swojej urody i masę rzeczy jej się nie podoba.
    Podziękowali 1NC500
  • W drugą stronę dokładnie tak samo- widzisz kobietę z kolczykami i uważasz, że ją to szpeci, a ona tymczasem uważa że jest dzięki nim piękniejsza. 
  • Joannna powiedział(a):
    żona Józefowicza
    Kto to Józefowicz?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.