Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Bagno

pedofilia, sprawa Krzysztofa S.




«1

Komentarz

  • Miejmy nadzieję, że wszystkich pedofilów uda się przede wszystkim odizolować od społeczeństwa. Głównie tych, którzy mają władze i wpływy. I tych manipulatorów, którzy przerzucają wszystkie winy na Kościół i tak tworzą zasłonę dymną dla siebie.
    Podziękowali 1Elf77
  • Czemu Ziobro.nie zlikwiduje przedawnienia dla pedofilów? 
    Podziękowali 2Pioszo54 malagala
  • Biznes Info powiedział(a):
    Miejmy nadzieję, że wszystkich pedofilów uda się przede wszystkim odizolować od społeczeństwa. Głównie tych, którzy mają władze i wpływy. I tych manipulatorów, którzy przerzucają wszystkie winy na Kościół i tak tworzą zasłonę dymną dla siebie.
    Nie uda się. To nie jest możliwe, żeby wszystkich. Natomiast jest możliwe, że uda się oczyścić Kościół z większości zboków.
  • Dla mnie uczciwe by było, że skoro pedofile są systemowo chronieni, to powinno się dążyć do tego, aby zwykli ludzie mogli takim wymierzać sprawiedliwość. Normalnie włos się jeży na głowie, jak się ogląda filmiki, gdzie dzieci są porywane lub krzywdzone. W biały dzień, a inni ludzie boją się bronić te dzieci. Przestępcy są bardziej chronieni od pokrzywdzonych. I te ostatnie zajście w Bytomiu świadczy o tym że i w Polsce tacy zwyrole czują się już pewnie. Nie jest to optymistyczne
  • A co było w Bytomiu ?
  • Prayboy powiedział(a):
    Czemu Ziobro.nie zlikwiduje przedawnienia dla pedofilów? 
    Bo ten procedwr tkwi bardzo głęboko i w wielu "wybitnych" środowiskach. Kultura, sztuka,nauka, kościół...wladza
    Podziękowali 2Pioszo54 malagala
  • Nie zapominaj o wymiarze sprawiedliwości, oni też mają swoje za uszami.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Człowiek ten ma już 86 lat i można go spotkać na ulicach Wwy jak chodzi za rękę z młodziutkimi dziewczynkami...chyba nic sobie nie robi z tych oskarżeń..
  • Córka ma przepraszać za grzechy ojca...? Sama była ofiarą w tej sytuacji, jeśli o czymś wiedziała 
    Podziękowali 3Coralgol hipolit Ewasz
  • asiao powiedział(a):
    Człowiek ten ma już 86 lat i można go spotkać na ulicach Wwy jak chodzi za rękę z młodziutkimi dziewczynkami...chyba nic sobie nie robi z tych oskarżeń..
    Serio? To straszne. A te dziewczyny normalne są, że się z takim wiekowym dziadem oprowadzają?
  • Bo rozumiem, że chodzi jednak o dorosłe dziewczyny. A jeśli nieletnie, to gdzie ich opiekunowie?
  • edytowano lipiec 2023
    M_Monia powiedział(a):
    Sekielscy odmowili reportażu. Jaja jak berety. Ale widać politykę w tym temacie. 

    Gdyby chodziło o księdza już by robili materiał. 
    A jest jakiś obowiązek robić określone materiały?
  • kociara powiedział(a):
    A jest jakiś obowiązek robić określone materiały?

    Oczywiście, że nie ma. Udowodnili jednak, że wcale im nie chodziło o pedofilię, a o dokopanie kościołowi.
  • Turturek powiedział(a):
    kociara powiedział(a):
    A jest jakiś obowiązek robić określone materiały?

    Oczywiście, że nie ma. Udowodnili jednak, że wcale im nie chodziło o pedofilię, a o dokopanie kościołowi.
    Udowodnili?
    Wolne żarty.
    Po prostu zajęli się tematem,którego nikt nie chciał ruszyć z różnych powodów.
    Dziennikarka Iza Michalewicz na swoim FB opisała  metody dy Pana redaktora Zielke. I jakoś średnio wiarygodnie wyszedł ten pan.

    Pedofilia to obszar,w którym umoczone jest zbyt wiele osób z różnych środowisk.
    I kościół,i polityka ,sztuka,kultura,sport. Wystarczy zapoznać się z tematem poznańskim -Krolopp i jego związki z polityką i oficjelami KK, światkiem kulturalnym. Całe lata to wszystko trwalo. Rodzice molestowanych dzieci bronili pedofila!!!
    Dlatego tak trudno to zniszczyć.
    Pedofile są ze sobą mocno powiązani i kryci a ruszenie tematu może się skończyć "samobójstwem" jak u Ewy Zarskiej, dziennikarki która rozpracowywała temat pedofilii i krycia jej.


  • kociara powiedział(a):
    Po prostu zajęli się tematem,którego nikt nie chciał ruszyć z różnych powodów.
    Pedofilii zazwyczaj nikt nie chce ruszać w żadnym środowisku i traktowanie jej jako młot na konkretne środowisko pokazuje, że to nie o krzywdę dzieci chodzi w takim reportażu.

  • M_Monia powiedział(a):

    Oczywiście że mogła być ofiarą. 
    Ale teraz jest dorosła już blisko 50 letnia kobieta. Nie musi przepraszać, nie musi występować przeciw ojcu, wystarczy że coś by powiedziala. Np coś tak prozaicznego jak przykro mi. Jakiś mini drobiazdzek, który sugerowałby współodczuwanie z ofiarami. 
    Ale ze tak się nie dzieje i się na to  nie zanosi to niestety spadł na nią hejt (ona twierdzi że milczy też dlatego że to co mogłaby powiedzieć obróciłoby się przeciw niej i jej rodzinie). To że tak się nie dyzieje jest dla ofiar bolesne 
    W pewnym sensie taka postawa jest dla ofiar bolesna 

    Ale ona też cierpi. Czemu ma mówić, że jest jej przykro skoro w całej historii nie było jej winy. Nie wiadomo też czy sama nie była ofiarą ojca i może zwyczajnie nie ma ochoty/siły do tego wracać. 
  • Matko Monia
    Ty i te twoje "wydaje mi się, sądzę,że"....traktowane jako prawda objawiona.
    Guzik wiesz,co kto myśli,co kto czuje,jakie ktoś ma motywacje - o ile sam tego nie powie.
    Nie mierz ludzi i nie wpieraj im swoich domysłów jako fakt oczywisty, nie mierz  swoimi wyobrażeniami 
    Nie wiem,czy chciałabyś czytać czy słuchać tego,jak wg innych wygląda lub wyglądała sprawa przeżywanie przez ciebie pewnych sytuacji.

    Dlaczego Maria Sadowska miałaby cokolwiek mówić ,czy nawet przepraszać za ojca?
    A już na pewno na tym etapie,kiedy ma tylko postawione zarzuty.

    Czy Ty też przepraszasz za czyny swoich rodziców, które komuś mogą się nie podobać czy dotykać?
    Albo wyobrażasz sobie,że Twoje dzieci są oceniane przez to,co sądzisz,mówisz,robisz przez jakieś internetowe byty?
    No zastanów się sama 

  • M_Monia powiedział(a):
    A żona, żony zachowanie tez jest ok? 
    To można ocenić wyłącznie wtedy,kiedy  ma się pewność stuprocentową co do czyjegoś zachowania.
    Nie masz prawa uważać,że coś się wydarzyło tylko dlatego,że tak się Tobie wydaje,że tak było 
  • M_Monia powiedział(a):
    A żona, żony zachowanie tez jest ok? 
    Na jakiej podstawie uważasz,że jest nie ok?
  • Pedofilia i jej tuszowanie jest tak samo wstrętne i karygodne gdy dotyczy ludzi kościele jak i innych środowisk.
  • Monia, a nie uważasz, ze dorosłe dzieci maja prawo do sowich poglądów i życia po swojemu? 
    Ma przepraszać za swojego ojca? 
    Ma krzyzem leżeć? 
    dajesz sobie sprawę, ze ona cierpi podwójnie? 
    Sprawa dotyczy jej ojca. Człowieka, który dał jej życie i pomimo całego syfu jaki ma na swoim koncie, dla niej mógłbyś najczulszym ojcem? Koms kto dmuchał na zdarte kolano, nosił na barana, opowiadał bajki, tulił do snu, calowal w czoło itd. 
    A ona potem się dowiedziała, ze kiedy ona czuła się kochana przez niego, zadbana, zaopiekowana, to inne dzieci były krzywdzone przez niego. 
    Jednoczenie jedne krzywdził a innym mówił na dobranoc ze je kocha. 
    Ona musi z tym żyć. 
    Dostaje ciosy od obcych ludzi, choć nie jest w ogóle odpowiedzialna ani winna temu co jej ojciec robił innym dziecim 
    Podziękowali 2beatak Klarcia
  • M_Monia powiedział(a):
    Sekielscy odmowili reportażu. Jaja jak berety. Ale widać politykę w tym temacie. 

    Gdyby chodziło o księdza już by robili materiał. 
    Ty wiesz ile kosztuje zrobienie takiego reportażu? Ile to lat pracy? Jakie ryzyko procesów, gdy przygotują materiał nierzetelnie?

  • M_Monia powiedział(a):
    Czyżby Sadowski byl aż taka szycha ze się bał?
    Kosciola jakoś się nie bał. 
    Czyli kościelnych pedofilów nie należy piętnować?
  • Tak, Ty wiesz najlepiej kto kogo jak gwałcił i macał. Czyli jednak ksiądz mógł. Pewnie mniej bolało.
    A sprawę pana Sadowskiego nagłośniła kilka lat temu dziennikarka Gazety wyborczej. I to na jej pracy w dużej mierze opierał się pan Zielke. Napisała wielki reportaż na ten temat, którym jednak nikt ważny się nie zainteresował. Gdzie był wtedy pan Ziobro?
  • M_Monia powiedział(a):
    beatak powiedział(a):
    M_Monia powiedział(a):
    Czyżby Sadowski byl aż taka szycha ze się bał?
    Kosciola jakoś się nie bał. 
    Czyli kościelnych pedofilów nie należy piętnować?
    A czy napisałam że nie należy?
    Napisałam tylko że widać o co Sekielsjim chodziło. Nie o ofiary a o Kościół. 
    Ty to widzisz, tak? I ludzie Twego pokroju. Wy zawsze bronicie łajdaków, jeśli są z kościoła. I pietnujecie tych, którzy o zbrodniach pedofilii piszą. 
  • M_Monia powiedział(a):
    Nie, ksiądz też nie mógł. 
    Dobrze słyszeć, serio. Bo naprawdę gdy się Ciebie czyta, to trudno widzieć tę krytykę pedofilów, jeśli są z kościoła. 
  • M_Monia powiedział(a):
    Nie uważam że ma za niego przepraszać i leżeć krzyżem. 
    Zupełnie nie o to mi chodziło. 

    Chciała żeby obydwie żona i córka tylko zauważyły cierpienie zgwalconych jako dzieci osób, minimalne współodczuwanie, cokolwiek. Widać za dużo wymagam. Za dużo już o nich.
    Żona kłamała w obronie męża pedofila. Jej też współczuje. Być może taki jest mechanizm obronny. 

    A co powinny zrobić, żebyś Ty poczuła się usatysfakcjonowana? 
    Czy w takich sprawach ma być ważny nasz komfort? Chyba nie. 
    Skąd masz pewność co one czuja? 
    Jeśli ktoś osłania pedofila, to powinien być tak samo winny jak sam pedofil. Niezależnie z jakiego środowiska pochodzi pedofil. Gdyby ode mnie zależało, to powołałbym kare wszystkim tym, którzy wykonują zawód, są na stanowisku, które wzbudza zaufanie społeczne. 
    Nie wiem jakim małżeństwem byli państwo S. 
    Może ta zona była jednoczenie ofiara, bo skoro nie odeszła? Nie wiem. 
    Dla mnie to straszne. Ale nie jestem w jej skorze. 
    Czytałam kiedyś o sprawie Paetza. O tym, ze rodzice tych dzieci, ofiar, wiedzieli a wypychali ich w jego łapska, bo dzieci podniosły ich status. Przyniosły finansowa korzyść.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.