Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ks. Isakowicz Zalewski w Pałacu Biskupów

edytowano lipiec 2023 w Ogólna
Stan polskiego Kościoła. Ciekawe ilu z Was się obrazi, że tak nie można ?



Komentarz

  • oj tam, nie lubię krzykaczy, którym nie chciało sie akredytować
  • Ata powiedział(a):
    oj tam, nie lubię krzykaczy, którym nie chciało sie akredytować
    słowo  "krzykacz" nie bardzo pasuje do problemu, sytuacji i ks, Isakowicza-Zalewskiego
    Podziękowali 4beatak Avq zbyszek Zuzapola
  • Słowo 'krzykacz" pasuje do każdego, kto krzyczy,  gdy nie biją i się nie pali... Ale rozumiem, co masz na myśli. Może inaczej już się nie da w podobnych sytuacjach... Jakoś spokój ks. Oko mnie bardziej pasuje...
    Podziękowali 1Klarcia
  • Imponuje mi ten kapłan, ciekawy człowiek
    Podziękowali 1zbyszek
  • Ludzie stojący na straży drzwi.... służbiści. Masakra. To generalny problem odbijania się od zamkniętych drzwi tzw hierarchii... Mnie to dobija. I leczy z restek klerykalizmu
    Podziękowali 1beatak
  • Tylko @Ata jest zmiesmaczona. To całkiem nieźle.
    Ks. Isakowicz Zalewski chciał zwrócić uwagę na nieszczerość pojednania i polityczne pobudki. Tymczasem osoby najbardziej zainteresowane są pomijane czyli rodziny i kresowiacy. Akredytacja była tylko po to, aby nie wpuścić kresowiaków - przemilczeć prośbę o akredytację.
    Tego podejścia PiS do kresowiaków i ludobójstwa nie zapomnę nigdy. Ważniejsza dla nich jest polityka USA, która chce świętego spokoju w stosunkach pol-ukr bo mogło by to zakłócić przebieg wojny rosyjsko-ukraińskiej.

  • Nie wydaje Ci się, jednakowoż, że to cecha polityki? W szczególności tej międzynarodowej? Pewne rzeczy się przemilcza, inne eksponuje. Dla realizacji celów obecnie uznanych za priorytety.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Gdyby przy władzy byli ludzie pokroju niejakiego Korwina czapkowaliby przed Kresowiakami?
  • Nie wiem czy Konfederacja, która jest Korwinem, ale również Bosakiem i Braunem będzie dbała o Polki interes. Wiem jedno PiS o niego nie dba, na załączonym przykładzie.
    Z Konfederacji chciałbym pozbyć się kowinistów.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.