Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jakie polecacie serwisy filmowe?

Ktoś korzysta z czegoś innego niż Netflix? Ciekawszego w sensie oferty? 

Komentarz

  • Hbo, National teatre at home, cda i Youtube;)
  • Że względów ideologicznych z netflixa z żalem zrezygnowaliśmy. Teraz tylko CDA i vod TVP. 
  • Ja nie mam żadnego.

    Chciałabym coś, na czym da się obejrzeć coś ambitnego, najlepiej po ang. lub franc. 

    @Colargol

    Jesteś zadowolona z HBO? 
  • Raczej tak chociaż mam od kilku lat - symboliczna dopłata do rachunku za Internet i już większość rzeczy, które mnie interesują widziałam.
  • Kacha powiedział(a):
    Że względów ideologicznych z netflixa z żalem zrezygnowaliśmy. Teraz tylko CDA i vod TVP. 
    A vod TVP ideologicznie ok?
  • Kiedyś siostra miała canal+ - moim zdaniem nie warto, wiadomo coś można wybrać ale mało takich rzeczy na których naprawdę by mi zależało.
  • Przereklamowany Netflix nie warto
    Disney + znacznie lepszy dla dzieci wiele bardzo znanych tytułów
    https://35mm.online/ - tylko polskie filmy dla koneserów

    Podziękowali 1DaddyPig
  • Disney+ ma bogatą ofertę dla dzieciaków i sporo starszych seriali. 
  • Coralgol powiedział(a):
    Kacha powiedział(a):
    Że względów ideologicznych z netflixa z żalem zrezygnowaliśmy. Teraz tylko CDA i vod TVP. 
    A vod TVP ideologicznie ok?
    Nie aż tak nie ok jak neflix. Chodzi mi o dzieci - włączam im vod TVP dla dzieci i mogę iść do kuchni bez lęku, że się zetkną z treściami, z którymi nie chcę, żeby się zetknęły. Proste? 
    TVP nie oglądam, w ogóle nie mam telewizora, ale jak ostatnio obejrzałam u teściów wiadomości to faktycznie był to dramat. Ale za to obejrzałam sobie w zeszłym roku serial o Osieckiej i dom pod dwoma orłami i to były naprawdę dobre filmy. 
  • Mi z kolei chodzi o siebie. O to, żeby raz na tydzień obejrzeć sensowny film.
  • A  ktoś używa Amazon Prime?
  • Ja w zasadzie raz użyłem do oglądnięcia Jacka Reachera
  • w prime placi sie 50zł ale na rok  i jednoczesnie  sa gry ale trzeba miec konta na epic game  i gog   i oczywiscie jest sklep towszystko w pakiecie za 50zl
  • https://gaming.amazon.com oczywiście  gsa gry za darmo  

    Star Wars: The Force Unleashed II   

    Quake 4  

    Farming Simulator 19 

    PAYDAY 2


  • Polecam serwis Katoflix. Niestety, nie można wykupić abonamentu, jedynie wypożyczyć film na określony czas, jednak powinien się sprawdzić, jeśli chodzi o to, żeby raz w tygodniu obejrzeć sensowny film.
    Podziękowali 1Berenika
  • filmy   katolickie i protestanckie  o wierze i biblijne http://propublico.tv/category/filmy-fabularne/
  • Disney+ jest teraz aza 6.99
    Podziękowali 2Berenika malagala
  • polecam pogapienie się przez okno chociażby,  niż ciągle w ekran
    sorki za sarkazm ( zamierzony)  :D
    Podziękowali 1DaddyPig
  • @In Spe Patrzenie się w okno, ma swoje zalety i jest lepsze niż świat cyrfrowy, to jest jak najbardziej prawdziwe :)
  • najciekawsze seriale „ przez okno”  kręciło samo życie
    w latach 70-tych i 80-tych jeździłam co roku na wakacje do Legnicy, a tam na porządku dziennym było, że oglądało się radzieckich żołnierzy z kamienicy naprzeciwko, jak chodzą po mieszkaniach i robią wszystko co się w domu robi, dosłownie wszystko…
    oni nie mieli w zwyczaju niczym zasłaniać okien i patrzący mieli z tego ubaw
    ja byłam dzieciakiem i wpływu nie miałam, ale bardzo zapadło mi to w pamięci :p
  • edytowano wrzesień 2023
    Już miałam nadzieję, @InSpe, że powiesz nam, gdzie się ogląda filmy po chińsku. ;)

    Ja szukam serwisu z filmami po angielsku lub francusku. Np. na katoflixie są "Ludzie Boga", ale po polsku i tu przekłamanie jest już w tytule, co mi uświadomił biskup Baron na Youtube.

    Ostatnio zaproponowałam znajomemu książkę, przetłumaczoną z rosyjskiego, a on podziękował, powiedział mi, że zamówi ją sobie w oryginale. Sfotografował tytuł oryginału, żeby sobie znaleźć w sieci. To mi zaimponowało.



  • Nie mam pojęcia bo prawie nic nie oglądam. Natomiast jak już ktoś chciałby coś chińskiego,  to szczerze polecam wszystkie filmy z aktorką Gong Li, tą która obecnie jest żoną Jeana Michela Jarre‘a.
    Podziękowali 1Berenika
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.