Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

PiSowski szwindel

Dlatego nie zagłosuje na PiS
Nie mówcie mi że to przypadek.



Komentarz

  • A więc powiem Ci, że jest to przypadek. Jeden z wielu przypadków szkodliwej działalności tej partii. Tylko że w polityce przestrzega się pewne zasady, oparte na błędach poznawczych człowieka. Dlatego wielu łatwo bagatelizuje tego typu rzeczy.
  • @zbyszek Ja już nie wiem na kogo głosować… Ja nie mogę, po prostu nie wiem! 
  • No to nie głosuj. Będziesz miał Tuska i aborcję na życzenie.
    Podziękowali 3Pioszo54 Kazio Klarcia
  • Tak po odrzuceniu różnych emocji, to jest naprawdę zastanawiające, że mają być wybory w których wybiera się mniej złą opcję. Ale nadal złą. I w takim razie przyszłość którą się wybiera jest również zła. Być może konsekwencje przyjdą później, bo wybrana opcja jest mniej zła, ale przyjdą nieubłaganie. 
  • @DaddyPig Teraz nie ma realnego wyboru, oddać głos na PiS, wygrają. Nie oddać, też wygrają. Na PO? Nie daj Boże, jeszcze mogą wygrać. Inne opcje, szkoda komentować. Już od biedy lepszy ten PiS bo trochę zrobił, ale jest jak jest.
  • A co do tematu aborcji, to sytuacja też nie jest taka pewna https://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-sejm-odrzucil-obywatelski-projekt-ustawy-w-sprawie-przerywan,nId,6640532#crp_state=1

    Jedyny plus na pewno, to że nie mają w swoich szeregach Tuska. Chociaż kto ich tam wie. Niektórzy uważają, że jakby Konfa im zbytnio zagrażała, to i pogodzić by się mogli  ;)
  • @Biznes Info Ja już mam dość tematu aborcji. Nie ma, to nie ma, a jak ktoś koniecznie chce, to PiS nie utrudnia tematu tabletek czy Czech. Dzieci są ważne i zabijać ich nie ma co. Lecz to już się wlecze od 2016 albo i dłużej..:
  • edytowano wrzesień 2023
    Zmęczeni są prawie wszyscy. edit: I chyba ta polityka na tym polega, to jest by wszystkich umęczyć. Jest proste i klarowne Boże przykazanie: nie zabijaj. A ciągle są prowadzone wysiłki, aby go obejść. Po co? Dla niby dobra ludzi obchodzi się to przykazanie Boże?

    Ja to głównie zmęczony jestem tym zakłamaniem. Tym wszędobylskim kłamstwem, które mimo że grubo szyte, to i tak wszędzie się rozłazi.
  • Biznes Info powiedział(a):
    Zmęczeni są prawie wszyscy. 
    A ja nie jestem zmęczony. Z ciekawością obejrzałem ostatnio debatę na tvn jak to kandydat z Konfederacji zapytał posła z PO czy popierają zgodnie z UE zakaz rejestracji samochodów spalinowych. A lewaczek z PO bredził cos o tym jaka UE jest dobra nie odpowiadając wogóle na pytanie, potwierdzając tym samym że te platformerskie łotry chcą zakazać ludziom jeżdżenia samochodami.
    Podziękowali 1zbyszek
  • Wyobraźmy sobie, że nie chodzi o dzieci nienarodzone, tylko o Żydów. Bronimy Żydów przed mordowaniem, ale proniemiecki kandydat zapowiada, że po zwycięstwie pozwoli na gazowanie żydowskich dzieci do 12 roku życia. Lewica go popiera, podobnie antysemickie organizacje zagraniczne. Męczy nas ten temat, w końcu zawsze można Żyda wywieźć do Niemiec, gdzie komory gazowe pracują pełną parą. Tylko jacyś Ulmowie mówią, że to zło, ale kto by słuchał moherów z Podkarpacia.
    Podziękowali 2zbyszek Klarcia
  • @DaddyPig Mi chodzi o wałkowanie tego w mediach jako super opcji, ciągle kłótnie, nakręcanie kobiet. Dajmy żyć dzieciom i dorosłym.
  • Mnie wczoraj jedna Pani przekonała, żeby nie głosować na mniejsze zło tylko na dobro.
    W sumie czemu nie. To takie proste ..
  • @asiao Jeśli masz partię, którą uwazaszz za dobra to jest serio okej. Najważniejsze, aby głosować według sumienia. Mi żadna opcja nie widzi się super, ale jednak wybory są po to, aby na nie isc
  • edytowano wrzesień 2023
    Pani premierowa to jaki zawód wykonuje/wykonywała  skoro jej majątek szacuje się na ok 40 mln złotycha stać ją było na zakup terenów za blisko 3 mln?

    https://www.google.com/amp/s/wiadomosci.wp.pl/nadmorskie-zakupy-zony-premiera-morawieckiego-6940299652848256a?amp=1
  • Była żoną prezesa jednego z większych banków, który przez kilka lat był najlepiej wynagradzanym prezesem na rynku. Zgromadził duży majatek, a zanim wszedł do rządu ustalił rozdzielność majątkową z żoną przekazując jej znaczną część (większość?) majątku.
    To są akurat fakty powszechnie znane.
    Podziękowali 1Klarcia
  • Powszechnie znana powinna być kolejność pewnych zdarzeń 
    Tj uzasadnienie posiadanych środków za pierwsze zakupy
    Bo nie chodzi o majątek ujęty całościowo.
    Podobnie się ma sprawa z Obajtkiem.
    Nie chodzi o to,jaki finalnie zgromadził majątek, ale czy miał udokumentowane źródło pochodzenia  środkow na  ten pierwszy poważny zakup. 
  • Pracował, zarobił to miał 
    Przecież każdy może pracować, zarobić i mieć  :)
    Podziękowali 1Klarcia
  • DaddyPig powiedział(a):
    No to nie głosuj. Będziesz miał Tuska i aborcję na życzenie.
    paulaarose powiedział(a):
    @DaddyPig Mi chodzi o wałkowanie tego w mediach jako super opcji, ciągle kłótnie, nakręcanie kobiet. Dajmy żyć dzieciom i dorosłym.
    Dla mnie działalność polityczna niszczy rodziny. Fajnie jest to ukazane w książce https://lubimyczytac.pl/ksiazka/12442/rodzinne-niebo-rodzinne-pieklo

    Te polityczne rozmowy są bardzo charakterystyczne dla rodzinnego piekła. Autorka nazwała je "rodzinnym ping-pongiem". Jest też w polityce bardzo dużo "popcornu" i innych patologicznych zachowań. I to jest bardzo niszczące.

    W Biblii jest zalecenie: niech wasza mowa będzie tak-tak, nie-nie. Inne od Złego pochodzi. I właśnie w polityce jest dużo takiej mowy, która od Złego pochodzi
  • edytowano wrzesień 2023
    @Biznes Info Kiedyś, nie mogę znaleźć tego, przeczytałam,że mowa dotyczy spraw duchowych, a nie wszystkich codziennych. Tylko nie pamiętam, czy serio to czytam czy coś mi się pomyliło.
     Życie jest też neutralne oprócz złego i dobrego, ale polityka jest raczej „nie, nie” nakierowana na zyski. 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.