Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zjadanie Konfederacji

W tej kampanii wyborczej liczy się już tak naprawdę tylko jedno pytanie. Kto pożywi się bardziej na trwającym właśnie rozbiorze poparcia dla Konfederacji?

https://www.salon24.pl/rafal-wos/1326076,pierwszy-rozbior-konfy-ekipa-mentzena-popelnila-kardynalny-blad

Ja też się zastanawiam, czy to nagłe popsucie relacji PiS z Ukrainą to nie jest ustawka, aby przyciągnąć antyukraińskich wyborców Konfederacji.

Komentarz

  • Możliwe, oni kochają zarządzać poprzez konflikt 
  • Woś słusznie zauważa, że partia, która z góry deklaruje, że nie będzie rządzić, traci sens istnienia. Ale czy Konfederacja kiedykolwiek była czymś więcej, niż tylko pomysłem na odciągnięcie ludzi od PiS?
  • Tak bardziej prorosyjscy
  • edytowano wrzesień 2023
    DaddyPig powiedział(a):
    Woś słusznie zauważa, że partia, która z góry deklaruje, że nie będzie rządzić, traci sens istnienia. Ale czy Konfederacja kiedykolwiek była czymś więcej, niż tylko pomysłem na odciągnięcie ludzi od PiS?
    tak, póki był Winnicki, to tak
    a popłuczyny po Mikkem do zaorania

    ale, jak napisałem w innym wątku, zmiana sojuszy jest nieuchronna, gdyż czeka nas rozbiór (linia Wisły)
    a jeśli tego nie zrobimy, to może pojawić się pomysł oddania części poł.-wsch. nowej Ukrainie
  • Pioszo54 ruski troll?
  • Coralgol powiedział(a):
    Pioszo54 ruski troll?
    Dopiero teraz zauważyłaś?
  • Myślałam że subtelniej sympatyzuje
  • edytowano wrzesień 2023
    Coralgol powiedział(a):
    Myślałam że subtelniej sympatyzuje
    do tej pory wszystko mi się sprawdza,
    zarówno jeśli chodzi o ocenę  USA,
    jak i Rosji

    a tak swoją drogą,
    jak definiujesz trolla?
    (czy może węziej, ruskiego trolla)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.