Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Sztukę wyłudzania opanowali do perfekcji

edytowano marzec 2009 w Ogólna
Wśród żerujących na podatnikach młodych rodziców nie brakuje takich, którzy sztukę wyłudzania opanowali do perfekcji. Ray i Tracey Ramondowie - bezrobotni rodzice dziewięciorga dzieci okrzyknięci przez brytyjską prasę 'największymi wyłudzaczami Europy' - dostają od państwa 39 tys. funtów rocznie. Jak twierdzą, ledwo wiążą koniec z końcem, wydając na jedzenie 250 funtów tygodniowo, na ubrania 100 funtów na tydzień i 200 funtów tygodniowo na papierosy i rachunki telefoniczne. Ellen Morris pozostająca na utrzymaniu państwa, odkąd skończyła 16 lat i urodziła pierwsze dziecko, dziś dostaje co roku 28 tys. funtów, ma ósemkę dzieci i planuje kolejną ciążę. Dopiero z dziewięciorgiem będzie mogła zamienić komunalną szeregówkę na swój wymarzony dom z siedmioma sypialniami, który opłaci gmina. Tracey Crompton - matka dziesięciorga dzieci - nigdy nie pracowała. Pierwsze
dziecko urodziła jako 19-latka. Dziś mieszka z rodziną w domu z siedmioma sypialniami, dostaje 33 tys. funtów rocznie, wydaje 3 tys. funtów na prezenty świąteczne i narzeka, że państwo nie wspiera jej wystarczająco.


>> więcej

Komentarz

  • "wydając na jedzenie 250 funtów tygodniowo [...] i 200 funtów tygodniowo na papierosy i rachunki telefoniczne"

    ---

    Ja pierdziu...

    P
  • małgorzata co ty tu jeszcze robisz w polsce!:wink:

    n.b. myslałam że to jakiś wątek o cyganach...:shamed:
  • Robi zapas fajek.
  • Małgorzata,
    Chyba mu chodziło o zestawienie, że na fajki idzie im tyle, co na jedzenie.
    Ja pierdziu...
    :smoking:
  • dobra nieważne, maja nas tam juz dosyć,


    :thumbup::thumbup::thumbup::peace:
  • Ja pierdziu, że tyle kasy idzie na fajki co na jedzenie. Ja pierdziu, że tyle pieniędzy wyrzucają w błoto, lub inaczej - puszczają z dymem. A że rodzina wielodzietna wymaga zaplecza finansowego to ja wiem.

    P
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.