Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Wkładka dla panów

Internet posuwa mi takie reklamy. Czy to nie jakaś aluzja? Czy nie powinienem się obrazić?


Komentarz

  • Trudno poważnie dyskutować na taki temat. Natomiast obrażanie się na algorytmy to raczej słaba strategia.
  • jan_u powiedział(a):
    Trudno poważnie dyskutować na taki temat. Natomiast obrażanie się na algorytmy to raczej słaba strategia.
    no można np. powiedzieć, że jesteśmy zakładnikami instynktów,
    bardziej, niż chcielibyśmy przyznać

    :)
  • Należałoby się raczej zastanowić, na podstawie czego algorytm zaproponował taką reklamę.
  • Ostatnio planowałem wycieczkę w Góry Świętokrzyskie.
  • Oczywiście to jest zwykły straszak na czarownice. Właśnie w górach świętokrzyskich kiedyś miały one swoje zloty. Nie ma się co obrażać na algorytmy. Nie ich wina, ktoś je w końcu w taki sposób zaprogramował  B)
    Podziękowali 1DaddyPig
  • Chyba jednak reklama bez personalizacji, bo też już takie mi się wyświelały. 
  • Niewiele trzeba, by algorytm wyłapał człowieka do dziwnych treści.
    Szukałam kiedyś inspiracji do występu dzieci w pracy. I miałam takie laseczki gimnastyczne które chciałam wykorzystać. Wpisałam więc - taniec z laską... Nie spodziewałam się zobaczyć tego co zobaczyłam. 
    Podziękowali 1jan_u
  • Kacha powiedział(a):
    Niewiele trzeba, by algorytm wyłapał człowieka do dziwnych treści.
    Szukałam kiedyś inspiracji do występu dzieci w pracy. I miałam takie laseczki gimnastyczne które chciałam wykorzystać. Wpisałam więc - taniec z laską... Nie spodziewałam się zobaczyć tego co zobaczyłam. 

    Auć. Ja dość wcześnie dowiedziałem się,że jak. Chcę informacji o zakładzie dla niewidomych muszę wpisać laski.edu.pl.

  • Szukając fartuszka ochronnego do przedszkola kontrola rodzicielska zakryła mi wszystkie treści...
    Jak odblokowałam zobaczyłam przebrania pokojówek, obowiązkowo w stringach i pończochach.
  • Skąd wiesz że dla panów
  • Dla transtranslesbijek?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.