Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Translesbijki to lesbijki - ważny komunikat ONZ

Komentarz

  • Zwróćcie uwagę na tekst, aby uczcić KAŻDĄ formę miłości i tożsamość.

    Uznanie pedofilii i zoofilii coraz bliżej.
  • @DaddyPig Mam nadzieję, że zoofilii i pedofilii nikt nie uzna. Chce w to wierzyć 
  • Doceniam waszą troskę o prawa zwierząt. Naprawdę.
  • Ja nie ogarniam - kim jest translesbijka? To mężczyzna przerobiony na kobietę, który czuję pociąg do kobiet? 
    Na tej zasadzie w więzieniach w UK więźniowie odkrywają swoją nową tożsamość płciową i przenoszą się do więzień dla kobiet, gdzie odkrywają, że są lesbijkami. 
  • To mężczyzna, który czuje pociąg do kobiet. Rzadkie zjawisko, prawda?
  • Jak sie wypatroszy to staje się to rzadkim zjawiskiem. 
  • Lat temu 7 czy 8 od zorientowanej w temacie Szwedki - Marii Hildingsson usłyszałem, że młodzieżówka szwedzkiej EPP, (czyli europarlamentarnych "chadeków" razem z CDU, Platformą i PSLem) zapisała w swoim programie-postulatach:
    1. Małżeństwa neutralne liczbowo (number neutral, bo gender neutral już mają).
    2. Rozszerzenie możliwości dysponowania swoim ciałem na wypadek śmierci o cele seksualne (obecnie są cele naukowe i transplantacyjne).

    Myślę,  że @DaddyPig brak nam jednak wyobraźni.
    Podziękowali 1DaddyPig
  • edytowano październik 2023
    jan_u powiedział(a):
    Lat temu 7 czy 8 od zorientowanej w temacie Szwedki - Marii Hildingsson usłyszałem, że młodzieżówka szwedzkiej EPP, (czyli europarlamentarnych "chadeków" razem z CDU, Platformą i PSLem) zapisała w swoim programie-postulatach:
    1. Małżeństwa neutralne liczbowo (number neutral, bo gender neutral już mają).
    2. Rozszerzenie możliwości dysponowania swoim ciałem na wypadek śmierci o cele seksualne (obecnie są cele naukowe i transplantacyjne).

    Myślę,  że @DaddyPig brak nam jednak wyobraźni.
    jakie to wszystko powtarzalne i nudne,

    zatrzymanie się w rozwoju na poziomie nastolatka
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.