Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zajmuje się testowaniem wierności

Livi Shelby mieszka w Wielkiej Brytanii i regularnie publikuje treści na TikToku. Dzieli się tam nie tylko swoimi pasjami i codziennymi sprawami, ale również zajęciem, którego się podjęła. Kobieta jest testerką wierności. Na prośbę innych kobiet Livi nawiązywała kontakt z ich partnerami, by dowiedzieć się, czy są im wierni. Zazwyczaj pisze do nich poprzez Instagram, a po kilku, kilkunastu bardziej lub mniej zobowiązujących wiadomościach pyta, czy mają dziewczyny. Na TikToku opublikowała kilka nagrań, w których pokazywała, jak mężczyźni bez skrupułów kłamali, że są singlami. Jeden z nich odpowiedział nawet, że gdyby miał dziewczynę, nie odpisałby jej na wiadomość. Livi zaznacza jednak, że nie brakuje mężczyzn, którzy ją olewają, bądź zbywają.

https://kobieta.gazeta.pl/kobieta/7,107881,30290323,zajmuje-sie-testowaniem-wiernosci-pokazala-jak-wyglada-jej.html

Komentarz

  • Jak na mój gust jest to dość powszechne zajęcie. Nie wnikałem czy te testerki coś umieszczały na tik-toku. W każdym razie jasne reguły, szybko ucinają ewentualne konsekwencje. :p

    No i są też tacy co uwielbiają być testowani. To chyba działa w dwie strony :|
    Podziękowali 1DaddyPig
  • Cenna uwaga :)

    Cóż, sam miałem na FB zaproszenia od nieznajomych pań. Ostatnio od rzekomo koleżanki z równoległej klasy w podstawówce. Nawet nie wyczułem, że to ma jakiś romantyczny charakter, tylko wyrzucałem te zaproszenia do kosza. A może to była Livi Shelby z koleżankami?
  • Niekoniecznie ma. Często ludzie po prostu gromadzą znajomych, by budować popularność dla jakichś udostępnianych treści 
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.