Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Co powinien zrobić PiS?

2»

Komentarz

  • edytowano październik 2023
    A nie PJJ które w Rosji miało 6% głosów ?

    Ludzie Konfederacje uważają za skrajną partię, dużo ludzi nie chciało wybierając między PiS, a KO więc wybrali Trzecią Drogę jednocześnie uważając, że nie wybierają nic skrajnego.

    W rzeczywistości wybrali tych samych skompromitowanych polityków, którzy już rządzili.
    Przypomina się sytuacja z Kukizem czy Samoobroną.
    W obu przypadkach były to partie protestu społecznego przeciwko dotychczasowej polityce, ale widocznie tak dużo mamy ludzi którzy wybierają na ślepo byle coś innego.
  • Myślę, że PJJ warto jest popierać.
    Podziękowali 1Biznes Info
  • DaddyPig powiedział(a):
    Myślę, że PJJ warto jest popierać.
    Teraz może tak. Ale nie przed wyborami. Zabrali głosy i tyle. Z Bogiem na ustach. Straszne.
  • Zabrali Konfederacji. To akurat było pożyteczne. 

  • edytowano październik 2023
    Nie można tak patrzeć. Jak partia ma się pokazać zaprezentować i zobaczyć czy ma jakieś społeczne poparcie. Jedynym miejscem są wybory.
    Owszem PJJ mi też pasuje, ale próba czasu jest trudna chyba najtrudniejsza. Jeśli przetrzymają 4lata do następnych wyborów i pokażą że potrafią walczyć o Polskę poza Sejmem to na nich zagłosuję.

    Na Konfederację głosowałem bo jako jedyni zatrzymali wiele głupot PiSu. Chociaż nie wiem czy głupot raczej podlizywania się globalistom i wielkim koncernom kosztem Polski.
    Nie podjęli nawet walki, nie poinformowali Polaków, że jest problem z ośrodkami władzy poza Polską. Skoro tak to zakładam jako wyborca, że boją się nadstawić karku za własnych obywateli. No to ja takich ludzi nie chcę. Sorry
  • edytowano październik 2023
    @matka-Olka faktycznie straszne  :(
  • Nie Maćku. Nie zabrali Konfederacji tylko PiSowi. Praktycznie wszyscy moi znajomi, którzy zagłosowali na PJJ nie chcieli wczesniej na Konfederację. W ostatnim momencie skręcili do pana Piecha i teraz mamy co mamy. Przykro jeżeli był to efekt zamierzony czego nie można wykluczyć.

    Podziękowali 1Pioszo54
  • Są pretensje do Brudzińskiego za nieudaną kampanię 
  • Potrzebna jest partia katolicka jak dawna Prawica Rzeczpospolitej Marka Jurka. Konfederacja się do tej roli nie nadaje, bo za katolików robią tam farbowani tradycjonaliści, do tego dochodzi pajacujący Mentzen i knucie z Banasiem.
  • Przede wszystkim jeżeli jakaś część środowisk prawicowych chce odzyskać wiarygodność w Polsce, to muszą jednoznacznie  odciąć się od afer, przekrętów finansowych itp. dążyć do wyjaśnienia tych spraw
    Podziękowali 1beatak
  • W Prawie i Sprawiedliwości powoli zaczynają się pierwsze rozliczenia. Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "Gazety Polskiej" i "Gazety Polskiej Codziennie" podkreśla, PiS miał bardzo słaby przekaz do młodzieży, jak by sobie odpuścili kampanię w tym zakresie. PiS sam wpadł w swoją pułapkę, nie dotarł do ludzi średniozamożnych
  • edytowano październik 2023
    Ale też i Kościół musi się poprawić.
    Po tych licznych wpadkach trzeba pokazać że chcą być wiarygodni w oczach społeczeństwa nasi kochani hierarchowie
  •  Co do mediów publicznych, to takie w Polsce dawno nie istnieją. Od wielu lat są tylko rządowe.
  • edytowano październik 2023
    Berenika powiedział(a):
     Co do mediów publicznych, to takie w Polsce dawno nie istnieją. Od wielu lat są tylko rządowe.
    nie istnieją nigdzie;

    wszelkie instytucje świata zachodniego (także te niszowe), są zależne od systemu bankowego, służb specjalnych, regulacji rządowych, itp. 

    (może twitter ma szansę)
    Podziękowali 1Elf77
  • Twitter czyli X  - Elon Musk bogaty "z nikim nie powiązany" człowiek znikąd.
  • Za to wielodzietny  >:)
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.