Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Za to jestem wdzięczny Bąkiewiczowi

edytowano listopad 2023 w Ogólna
Dziękuję Bąkiewiczowi za obronę kościołów, za poświęcenie swojej wolności. Gdyby się udało lewicy wejść do kościołów większość z nich została by sprofanowana. Działo by się to na co dzień, aż do dziś.
Nastolatki poczułoby, że można na mszy obrażać Boga i wiernych.
Jeszcze raz bardzo dziękuję.



Podziękowali 1Klarcia

Komentarz

  • Podpisuję się pod powyższym wszystkimi kończynami.
    Podziękowali 1zbyszek
  • Ta jasne
    Ten syndrom oblężonej twierdzy 
    Kto niby i po co miałby wchodzić do tych kościołów?
    Czy chcesz powiedzieć,że stawali przed dosłownie każdym kościołem w kraju i bo bronili????
    Buahahahahhhhhha
    Podziękowali 2persa Ona64
  • edytowano listopad 2023
    Lewacy chcieli nasze kościoły demolować czy nawet podpalać.
    Młodzież czuła by, że można to robić skoro inni robią. "Księża to pedofile" więc młodzi nie czuli by nawet wyrzutów sumienia, gdyby doszło do pobicia księży, byliby jak psy szczekające i podgryzające. Owszem ten szał by minął za jakiś czas, ale niesmak i wielu młodych z przetrąconym kręgosłupem moralnym również by zostało na zawsze wśród nas.
    Na prowincji nie trzeba było bronić kościołów chociaż w niektórych małych miejscowościach były marsze błyskawic. 

    Nie rozumiem twojego podejścia Kociaro.
    Czyżbyś nie żyła wtedy w Polsce? Kilku obrońców oberwało kamieniami.
    Ulicami mojego miasta przeszedł marsz błyskawic, tak duży że nie mogłem przejechać główną ulicą i to spontaniczny marsz.

    Nienawiść do Kościoła w Polsce rośnie i jest umiejętnie podsycana.

  • Marsz błyskawic nie był przeciwko Kościołowi. Nikt kościołów nie atakował.
  • Co za bzdury
    Kościół sam siebie niszczy, to po pierwsze. Wierni zaczynają dostrzegać,że te śmieci setkami lat zagarnaine pod dywan już pod sufit niemal ten dywan wypchnęły 
    Nikt nie przeciwko Kościołowi, krytycy ci najwyżej odnoszą się do zgnilizny moralnej hierarchów i samej i stytucji, a nie wspólnoty.
    Nikt nie atakował kościołów, ten ortmityw i prostak tylko pięknie się pod to podkleil
    Podziękowali 1Ona64
  • Wilfrid powiedział(a):
    Marsz błyskawic nie był przeciwko Kościołowi. Nikt kościołów nie atakował.
    Taaa nie atakowali. Zabezpieczałem jako policjant spęd tego bydła i widziałem jak się zachowywali. 
    Podziękowali 1Monika i Andrzej
  • Modnightwalker powiedział(a):
    Wilfrid powiedział(a):
    Marsz błyskawic nie był przeciwko Kościołowi. Nikt kościołów nie atakował.
    Taaa nie atakowali. Zabezpieczałem jako policjant spęd tego bydła i widziałem jak się zachowywali. 
    I co, rzucali kamieniami w kościół? Który?
    Podziękowali 1zbyszek
  • Wilfrid powiedział(a):
    Modnightwalker powiedział(a):
    Wilfrid powiedział(a):
    Marsz błyskawic nie był przeciwko Kościołowi. Nikt kościołów nie atakował.
    Taaa nie atakowali. Zabezpieczałem jako policjant spęd tego bydła i widziałem jak się zachowywali. 
    I co, rzucali kamieniami w kościół? Który?
    Nie rzucali właśnie dzięki ludziom takim jak Bąkiewicz. Ale 2 okoliczne krzyże połamali. Niewielkie miasteczko w Polsce południowej. 
    Podziękowali 1zbyszek
  • Gdyby rzeczywiście zagrożenie jakimś "niszczeniem kościołów" było realne, wystarczyłoby wezwać policję i inne służby. Naprawdę, myślę, że państwo polskie jest w stanie sobie poradzić z jakimiś grupkami chuliganów.

    Tyle, że tu nie chodzi o rzeczywiste wyeliminowanie zagrożenia. Ot po prostu niektórym marzy się powrót do rzeczywistości, gdy konflikty rozwiązywało się siłą, a "dziarscy chłopcy" w brunatnych koszulach pokroju Bąkiewicza zaprowadzali porządek na ulicach.

  • U nas w Bazylice zniszczyli zabytkowe drzwi i policja była wzywana. Ale niestety strata się dokonała.
    Podziękowali 2Elf77 zbyszek
  • edytowano listopad 2023
    Niektórzy są nadal głusi. Policja by sobie nie poradziła, zwyrodnialcy chcieli wejść do kościołów i je sprofanować. Powiem więcej z powodu ogólnego przyzwolenia na przemoc lewicy Policja robiła niewiele. 
    Gdyby nie Bąkiewicz i strach przed narodowcami i kibicami doszło by do profanacji i niszczenia, plądrowania i kradzieży menor, kielichów czyli mienia katolików.
    Tym razem narodowcy się sprawdzili i zrobili to co należało.

    Mówienie, że się źle dzieje w kościele więc nie ma się co dziwić, że plądrują kościoły - no sorry - gdzie my jesteśmy ? Daliśmy sobie wleźć na łeb.

    Mają rację że się źle dzieje w Kościele, ale te metody.

    Za pierwszym razem im się nie udało, ale co będzie teraz za Tuska?
    Wystarczy iskra, Policja za tych rządów nie będzie reagować.

Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.