Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Obrzydliwi wyborcy Ko i Hołowni itp

https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/ocaleni-tvp1-koniec-rafal-porzezinski

Kociara jesteś dumna nie? Cieszysz się że zlikwidowano program który pomagał uzależnionym?
Wstrętni rządzący Polską rozwalają wszystko, dobre i złe.
Przeszkadza im nawet program który ratował ludzi. 
Podziękowali 1Malia

Komentarz

  • Prayboy weź się opanuj nieco.
    Podziękowali 1beatak
  • @Prayboy
    Czy Ty masz jakąś obsesję na moim punkcie?
    Czy jakiś inny problem?
    Tak czy inaczej zdrowe to to nie jest 
    Podziękowali 1Ona64
  • nie mam obsesji ale pokazuję do czego doprowadziłaś.
    Podziękowali 2Pioszo54 Malia
  • edytowano 26 marzec
    .
  • edytowano 26 marzec
    .
  • edytowano 26 marzec
    Prayboy powiedział(a):
    nie mam obsesji ale pokazuję do czego doprowadziłaś.
    Ja?
    Potencjalnie jednoosobowo? 
    Ty się weź stuknij, ale tak dobrze 
    Dorosły pomoc facet o  emocjonalności dziecka i do tego zaburzonego 
    Podziękowali 1Ona64
  • Tak. Wyborcy twego pokroju. Liczy się suma głosów. 
  • edytowano 26 marzec
    Berenika powiedział(a):
    Prayboy weź się opanuj nieco.
    A dlaczego? Teraz ja, tak jak kociara.przez ostatnie lata będę ją traktował jak ona wyborców Pis.
    Nie wolno? Oni są pod jakaś szczególną ochroną? Przecież nie ukrywała że przebiera nogami do zmiany władzy to pokazuję jej do czego doprowadziła. Dyktatura ciemniaków nastała.
  • 1. Nie wolno nazywać człowieka obrzydliwym, bo głosuje na partię, której nie poważam. 2. Nie głosujemy nad zmianą programu w telewizji. Oskarżanie kogoś, że w wyniku oddanego przez niego głosu zdjęto program w telewizji jest niedorzeczne. 3. Wolno Ci, ale nie przystoi.
    Podziękowali 3Coralgol beatak Ona64
  • 1. Oczywiście że wolno 2. To efekt wyborów 3. Oczywiście że przystoi. Czy oni są pod specjalną ochroną?
    Podziękowali 1Pioszo54
  • Pokazałem tylko na przykładzie do czego prowadzi głosowanie bez użycia mózgu
  • edytowano 26 marzec
    Prayboy powiedział(a):
    Pokazałem tylko na przykładzie do czego prowadzi głosowanie bez użycia mózgu
    No dokładnie tak, pokazałeś jak nie używasz  mózgu 
    Podziękowali 4beatak hipolit Coralgol Ona64
  • "Dzień hańby Tuska i Bodnara". Burza w sieci po nagłej konferencji Ziobry

    https://dorzeczy.pl/kraj/567054/fala-komentarzy-po-konferencji-ziobry.html
  • kociara powiedział(a):
    Prayboy powiedział(a):
    Pokazałem tylko na przykładzie do czego prowadzi głosowanie bez użycia mózgu
    No dokładnie tak, pokazałeś jak nie używasz  mózgu 
    Wszyscy czterej forumowi lewacy w jednym wpisie, jak czterej jeźdźcy Apokalipsy :-)
    Zadowoleni z nowej władzuni?
  • Prayboy powiedział(a):
    Zadowoleni z nowej władzuni?
    Jak to kiedyś ujął zgrabnie Kurski -słychać wycie?
    Znakomicie!
    Podziękowali 1Ona64
  • edytowano 27 marzec
    Otóż to, doskonałe podsumowanie.  8 lat na to czekałaś. Co tam Polska, ważne żeby się odegrać, dawali im klapsy to odwijają się dechą, kacapskie metody. 

    Podziękowali 3Malia PawelK Leli
  • edytowano 27 marzec
    Gdyby służby weszły do domu Romana pod jego nieobecność to by się zatrzęśli z oburzenia. Ale nie, oni uważają się za niedotykalskich.
    I jeszcze nie wolno ich obracać.  
    Nie zapomnijcie wybrać paru gangsterów do samorządów, takich jak Artur W. w warszawskich Włochach.
    Trzaskowski uruchomił darmowa komunikację 7 kwietnia w Warszawie, aby  ułatwić ruszenie tyłka do lokali. 
    W autobusach darmowa kiełbasa i sojowe latte dla wegan 


  • Jakby się Trzaskowski nie podobał, to zostaje jeszcze Biejat.
  • edytowano 27 marzec
    Wilfrid powiedział(a):
    Jakby się Trzaskowski nie podobał, to zostaje jeszcze Biejat.
    sądząc z wypowiedzi, to zdecydowanie lepsza opcja,
    bardziej tutejsza, polska
  • edytowano 5 kwiecień
    a`propos wyborów 



    i komentarz

    Uderza wszak że nielubiani nic sobie z tego braku afektów nie robią. Mało tego! kilku z nich nadaje ton i melodię całemu zachodniemu światu, nic się nie przejmując jękami i stękaniami poddanych. Wieszczę, że i w prowincji Odrowiśla za chwilę możemy mieć podobny procent niemiłośników Reżimu Tuska, co jednakowoż nie będzie miało na nic wpływu a już najmniej na samopoczucie i samozadowolenie zainstalowanej tu przez w/w panów władzy. Zatem ten wykres obrazuje jagby dość wyraźny zmierzch demokracji rozumianej jako rządy ludu. Przedstawicielom lud nie jest już do utrzymania władzy potrzebny i nastroje, lubienia, nielubienia ludu nie mają jagby już większego znaczenia. Sprawia to chyba technologia sterowania ludem i jego jagby emocjami która jest już na takim poziomie że lud wybiera nawet jak nie lubi.  

    https://www.tapatalk.com/groups/pismejker/wybory-z-ro-nych-stron-wiata-t9768-s40.html#p265609
  • Wilfrid powiedział(a):
    Jakby się Trzaskowski nie podobał, to zostaje jeszcze Biejat.
    haha , po co proponujesz jakieś nieogarnięte lewaczki ?
  • Czemu uważasz Biejat za nieogarniętą?
  • Wilfrid powiedział(a):
    Czemu uważasz Biejat za nieogarniętą?
    Bo to lewaczka, a lewacy zasadniczo dzielą się na tych co dobrze wiedzą że głoszenie lewicowych idei to kłamstwo ale lud w to wierzy więc je głoszą dla pieniędzy - czyli cwaniaków, oraz na tych co naprawdę wierzą w te idee - czyli (delikatnie mówiąc) nieogarniętych. Wolę uprzejmie  wierzyć że nie jest ona cwaniakiem.

    Na marginesie dodam, że modelowym przykładem przedstawiciela tej pierwszej grupy jest Ryszard Kalisz. Został przyłapany w Londynie na ulicy gdy palił papierosa i na zwrócenie mu uwagi że przecież powinien uszanować zakaz wprowadzony przecież zgodnie z jego lewicową ideologią odpowiedział - "mnie zakaz nie obowiązuje".

  • No właśnie, ona jest wręcz niebezpieczna w swoich totalitarnych zapędach. Zresztą jak każdy komunista.

    Ot na przykład:

    Wszystkie jej wypowiedzi to zaklinanie rzeczywistości tak jak doświadczyliśmy tego w czasach socjalizmu. Musimy przyjmować więcej imigrantów, bo przecież potrzebujemy aborcji i pigułek dzień po, stosowanych masowo. Potrzebujemy szybkich buspasów i bezpiecznych okolic szkół, dlatego zakorkujmy przejazdy samochodowe. Praktycznie co wypowiedź, to niby piękne słówka, ale z groźbą dewastacji życia obywateli.



  • Jak tu krytykować PiS ?
    Podziękowali 1Pioszo54
  • dziś wasze święto
  • Teraz zagłosują na Sienkiewicza z kolei. Gdzie się tacy rodzą...
  • edytowano 24 kwiecień
    Może tam, gdzie przyjmuję się info o rozkradaniu państwa przez PiS pod płaszczykiem patriotyzmu.
    Tak, wiem 
    Nie zrozumiesz 
  • żeby pozbyć się złodzieja trzeba zatrudnić gangstera... przy takim myśleniu zawsze będziemy rozkradani, może czas wyciągnąć jakieś wnioski?
    Podziękowali 2Prayboy Malia
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.