Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gratulacje dla Sylwii !

edytowano marzec 2009 w Ogólna
Weszłam przed chwilą na stronę Sylwii 1974 a tam okazuje się - dzisiaj urodził jej się synek Antoni ! Sylwio , moje ogromne gratulacje !
«1

Komentarz

  • Wszystkiego najlepszego dla Sylwii i jej rodzinki!:flowers:
  • :cheer::cheer::cheer::cheer:
    :flowers::flowers::flowers::flowers:

    hurra!!!
    gratulacje i wszystkiego najlepszego,
    niech Bóg Wam błogosławi

    :thumbup:
  • :rainbow:
  • :thumbup::heart::flowers:
  • :cheer::clap::swingin::flowers::flowers::flowers:

    P
  • :flowers::flowers:
  • Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!
    :jumping::jumping::jumping:
    :swingin::swingin::swingin:
    :flowers::flowers::flowers:
  • Sylwio, gratuluję!
    :flowers:
  • najlepsze życzenia :heartsabove:
  • Wspaniale :bigsmile: Gratulacje!
  • :flowers::heartsabove::rainbow:
  • Sylwio, najserdecznejsze gratulacje, to chyba trochę wcześniej, jak domyślam się z wcześniejszych postów? Tym bardziej pamiętam w modliywie, no i brakuje cię na forum.
    :flowers:
  • :clap::clap::crazy::crazy::swingin:
  • Gratulacje!

    :swingin::flowers::cheer:
  • :cheer::flowers:
  • Chyba ktoś jeszcze miał termin taki jak Sylwia. Kto pamięta?
  • :rainbow:
  • Kropeczka, urodziła 5 marca chłopczyka, w sobotę jeszcze byli w szpitalu, ale pewnie za niedługo pojawią się w domu i na forum
  • Gratulacje !!!!:cheer::heart::flowers:
    Sezon na chłopców :wink:
  • Gratulacje dla Kropki :cheer::cheer::cheer:
    i kwiatki:
    :flowers::flowers::flowers::flowers::flowers:
  • Wielkie gratulacje dla Kropki!
  • Gratulacje!!!:swingin::clap:
  • Gratulacje dla obu dzielnych Mam!!! Niech Wam i Waszym maluszkom Pan Bóg błogosławi.
  • Bogu niech będą dzięki!!!
    Gratulacje dla wspaniałych Mamuś i pociech!!!
    Obiecuję modlitwę dziękczynną z prośbą o wszelkie dary od Pana.
    Pozdrawiam,
    Grzegorz Dębski
    P.S.
    Nieśmiało proszę o modlitwę w intencji poczętego kilka tygodni temu kolejnego dzieciątka.:shamed:
  • Gratulacje i najlepsze życzenia dla Sylwii i Kropki!!
  • :) JUŻ WIEM!!! ZASKOCZYLIŚCIE MNIE BARDZO!!!!

    owszem urodziłam 2 tygodnie szybciej.....poród musiał być wywołany, strasznie skakało mi ciśnienie, Antuś był dość duży i pan doktor indukował poród.....inaczej i mnie i Antusiowi groziło niebezpieczeństwo, mój stan określano jako przedrzucawkowy
    mój doktorek wyprowadził to pozytywnie, uregulował ciśnienie, podłączył oksytocynkę i w ciągu 45 minut urodziłam naturalnie i bez nacięcia synka 4170g :) i oboje jesteśmy zdrowi i szczęśliwi.
    Była dość mocna żółtaczka i 5 dni musieliśmy spędzić w szpitalu....bo Antek dwie doby jeździł na Hawaje się lampować:) ale wszystko szybciutko doszło do normy:)
    Urodził się w pierwszy piątek miesiąca o 15.00 :) Niektórzy wtedy odmawiali za nas koronkę :)
  • Kropka!!! - moje gratulacje....Niech Was Pan błogosławi i strzeże!!! - kolejny cud się stał!
  • [cite] sylwia1974:[/cite]:) JUŻ WIEM!!! ZASKOCZYLIŚCIE MNIE BARDZO!!!!

    owszem urodziłam 2 tygodnie szybciej.....poród musiał być wywołany, strasznie skakało mi ciśnienie, Antuś był dość duży i pan doktor indukował poród.....inaczej i mnie i Antusiowi groziło niebezpieczeństwo, mój stan określano jako przedrzucawkowy
    mój doktorek wyprowadził to pozytywnie, uregulował ciśnienie, podłączył oksytocynkę i w ciągu 45 minut urodziłam naturalnie i bez nacięcia synka 4170g :) i oboje jesteśmy zdrowi i szczęśliwi.
    Była dość mocna żółtaczka i 5 dni musieliśmy spędzić w szpitalu....bo Antek dwie doby jeździł na Hawaje się lampować:) ale wszystko szybciutko doszło do normy:)
    Urodził się w pierwszy piątek miesiąca o 15.00 :) Niektórzy wtedy odmawiali za nas koronkę :)
    Ale to piękne!:rainbow:
  • [cite] Grzegory:[/cite]
    Nieśmiało proszę o modlitwę w intencji poczętego kilka tygodni temu kolejnego dzieciątka.:shamed:
    +++
    Gratulacje, Grzegory!:flowers:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.