Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zagadka ekumeniczna

edytowano marzec 2009 w Arkan Noego
image

Na zdjęciu: nieszpory ekumeniczne w diecezji Linz. Proszę wymienić przynależność konfesyjną wszystkich zebranych.

Komentarz

  • [cite] Maciek:[/cite]
    Na zdjęciu: nieszpory ekumeniczne w diecezji Linz. Proszę wymienić przynależność konfesyjną wszystkich zebranych.
    Tak na szybko, od lewej:
    Katolik posoborowiec, pastorka prostestancka, kikoś (bo siedzi), posoborowa katolicka pastoralna asystentka, ten ostatni nie wiem.
  • Prawie, prawie. Po lewej ksiądz starokatolicki, potem pastorka, potem katolicka księżynka vel asystentka, a na końcu ksiądz grekokatolicki. Czyli katolicy różnych denominacji są w większości :cool:
  • [cite] Gregorius:[/cite] kikoś (bo siedzi)
    :rolling::rolling::rolling:
  • [cite] Maciek:[/cite]Prawie, prawie. Po lewej ksiądz starokatolicki, potem pastorka, potem katolicka księżynka vel asystentka, a na końcu ksiądz grekokatolicki. Czyli katolicy różnych denominacji są w większości :cool:
    No a ten na krześle?:wink:
  • To pewnie alegoria (trudne słowo) współczesnego człowieka karmionego papką pseudo-ekumenizmu.
    Myślę tak, bo jakiś taki przezroczysty:devil:
  • [cite] Cart&Pud:[/cite]To pewnie alegoria (trudne słowo) współczesnego człowieka karmionego papką pseudo-ekumenizmu.
    Myślę tak, bo jakiś taki przezroczysty:devil:
    Dobre! Ja rozważałem wariant o katoliku posoborowym (bo kolorowy z zewnątrz ale w środku pustka)
  • [cite] Gregorius:[/cite]
    Dobre! Ja rozważałem wariant o katoliku posoborowym (bo kolorowy z zewnątrz ale w środku pustka)

    :confused:
  • [cite] _Joanna _:[/cite]
    [cite] Gregorius:[/cite]
    Dobre! Ja rozważałem wariant o katoliku posoborowym (bo kolorowy z zewnątrz ale w środku pustka)

    :confused:
    Chodzi o urodzonych po 1965. Wiesz... kiedyś to były inne czasy.
  • A może to w ogóle tajemniczy "duch soboru"?
  • [cite] _Joanna _:[/cite]
    [cite] Gregorius:[/cite]
    Dobre! Ja rozważałem wariant o katoliku posoborowym (bo kolorowy z zewnątrz ale w środku pustka)

    :confused:
    Jak widzę, źle się wyraziłem i doszło do nieporozumienia.
  • [cite] Taw:[/cite]Chodzi o urodzonych po 1965. Wiesz... kiedyś to były inne czasy.
    Kolega się czepia, ale to moja wina bo skrótowo i niedokładnie ująłem myśli w słowa.
  • To tak jak ja ale ja tu jestem dla rozrywki.
  • [cite] Taw:[/cite]To tak jak ja ale ja tu jestem dla rozrywki.
    Dla rozrywki proponuję iść na pole minowe:devil:
  • Byłem ale tam nie ma Małgorzaty.
  • :rolling:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.