Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Piosenka o milosci zony do meza

PaxPax
edytowano marzec 2009 w Ogólna
Polecam do posluchania piosenki :Zakochalam sie na 100%,jest w prawym rogu,od razu z teledyskiem na stronie:http://www.newlifem.com/
Spiewa ja Natalia Niemen

Komentarz

  • O proszę... to Natalia Niemen wyszła za Mateusza Otrembę.

    Niestety Mate.O nie jest katolikiem... kojarzy mi się, że Mietek Szcześniak też nie jest katolikiem. Stąd wniosek, że trzeba ostrożnie podchodzić do tekstów.
  • A kim są?
    (mam skłonność do krótkich pytań.:wink:)
  • Z Mate.O zetknąłem się po raz pierwszy w 1998 roku i zapamiętałem, że katolikiem nie był.

    Z braku lepszych źródeł - nielubiana przeze mnie Wikipedia:

    "Jego żoną jest Natalia Niemen. Mają dwóch synów. Zamieszkali razem w Poznaniu, gdzie Mateusz razem ze swoim bratem Tomaszem w 2002 roku utworzyli wspólnotę chrześcijańską Genesis, która jest IV zborem KChB w Poznaniu."

    Czyli baptyści.

    Co do Szcześniaka to kiedyś usłyszałem jaka jest jego przynależność, ale teraz nie pomnę.
  • :shocked:
    Niestety, chrześcijanie niewiadomego pochodzenia ewangelizująÂ katolików.
  • Mając odrobinkę doświadczenia z baptystami mam spore wątpliwości czy "ewangelizują"...
  • A ja pytam czy podoba wam sie ta piosenka?
    Ja b lubie New Life Music, Pavla tez byla baptystka- i czasem o wiele wiecej wiecej dostawalam od niej milosci,Slowa Bozego niz od niejednego katolika.
  • Szcześniak, z ostatnich info jakie miałem, jest (był?) w Kościele Wolnych Chrześcijan.

    P
  • Mnie się podoba :)
  • [cite] Ola i Paweł:[/cite]Szcześniak, z ostatnich info jakie miałem, jest (był?) w Kościele Wolnych Chrześcijan.

    P
    Co to za licho? :shocked::shocked::shocked:
    To rozumiem dlaczego tak promowany w TV...:confused:
    To ja polecam, podobnie jak Łukasz w którymś wątku "Chilli my".
    Oni chyba w porządku, i zdaje się wielodzietni?
  • Ale wykonawca to chyba nie Natalia Niemen, chyba, że mówimy o innej piosence. :shamed:
  • To rzeczywiście ona. TeżÂ mi się średnio podoba.
  • [cite] Werka:[/cite]uwielbiam Niemena i chciałabym jego córkę choć cząstką tego obdarzyć
    Werka, tak sobie myślę, że w urzędzie na Mysiej znakomicie byś się odnalazła... ocenę utworu zaczynamy od koneksji rodzinnych wykonawcy...
    To cytat z samej Ciebie, żeby nie było, że to ja!:tongue:
  • Ale ta piosenka Natalii Niemen o tym, że jest mamą bardzo fajna.
  • [cite] Malgorzata:[/cite]a ja zawsze myślałam, że Szcześniak to katolik:shamed::shamed:

    Bo długo był, jakos parę lat temu się przeflancował, już chyba też nie grał w NLM. Jest teraz chyba u Zielonoświątkowców, podobnie jak dawny ich basista Piotrek Płecha. W NLM katolikiem nie jest również Piotr Jankowski.
    A piosenka rzeczywiście średnia.
  • [cite] mona:[/cite]
    To ja polecam, podobnie jak Łukasz w którymś wątku "Chilli my".
    Oni chyba w porządku, i zdaje się wielodzietni?

    W sumie cały zespół ma siedmioro dzieci :smile:
  • Natalia nie umie śpiewać
    --------------------------------
    no to jest szansa że z tego wyżyje
  • Szkoda,ze z tego wyszlo tutaj ocenianie wyznan czlonkow zespolu...
  • Chilli My? Też chopaki potrafią zmęczyc gitarki...
  • no to tutaj jest o miłości męża do żony (przyszłej...)

    chili my - biała koszula
  • [cite] Werka:[/cite]Łukasz, tak sobie myślę, że w urzędzie na Mysiej znakomicie byś się odnalazł...
    Trzymasz tam dla mnie ciepłą posadkę? :cool:
  • Werka, komplementów fachowca zawsze miło posłuchać. :bigsmile:

    [cite] Werka:[/cite]ocenę utworyu zaczynamy od koneksji rodzinnych wykonawcy

    Znając odrobinę okolice nie uwierzę aby te "koneksje rodzinne" nie miały wpływu na myślenie Natalii Niemen-Otremby.

    A piosenkę przesłuchałem na samym początku. I tak sobie pomyślałem, że chciałbym zobaczyć taką delikwentkę co to się zakochała w duszy swojego wybranka.
  • [cite] Lukasz:[/cite]
    A piosenkę przesłuchałem na samym początku. I tak sobie pomyślałem, że chciałbym zobaczyć taką delikwentkę co to się zakochała w duszy swojego wybranka.

    Hmm... jak to?
    A ja myślałam, że to głównie o duszę chodzi.:surprised:

    PS Przyznaję, że piosenki nie przesłuchałam - nie mam obecnie takiej możliwości:wink::wink:
  • Obie piosenki Natalii Niemen bardzo mi sie podobają.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.