Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

REKLAMA DLA PANA BOGA

edytowano marzec 2009 w Arkan Noego
Rozpoczął się czas pasyjny. Wiele osób rezygnuje w tym czasie ze stałych przyzwyczajeń i poświęca więcej czasu na pogłębienie sfery duchowej. Wzorem ubiegłego roku, także i tym razem ks. Jan Byrt (proboszcz parafii w Szczyrku-Salmopolu) zaprasza do udziału w projekcie "Reklama dla Pana Boga". Ostatnio rozdawał koszulki z napisem "Wypłyń na głębię". W tym roku, od 1. Niedzieli Postu (1 marca), rozdaje naklejki na samochód z cytatami biblijnymi, które są zamieszczone na dole naszej strony.

Proboszcz z gór wykonał 2.500 takich naklejek i mówi, że może zlecić wykonanie kolejnej takiej ilości. Pierwsze sztuki mają trafić do prezydenta RP i kancelarii premiera. "Liczę, że przylepią te hasła na swoje służbowe samochody" â?? podkreśla duchowny, znany z wielu nietuzinkowych pomysłów ewangelizacyjnych. Dalej mówi: "Przed nami jedne z największych świąt chrześcijańskich - Wielkanoc, Zmartwychwstanie Chrystusa. I dlatego my nie możemy milczeć!" i szczerze przyznaje, że kampania jest odpowiedzią na antychrześcijańskie pomysły ateistów europejskich i amerykańskich.

Swą wypowiedź kończy pytaniem: "Czy znajdą się współcześni apostołowie, którzy w ten prosty sposób będą chcieli zostać ambasadorami Chrystusa?"

Ks. Jan Byrt prosi, by chętni do udziału w akcji skontaktowali się z nim drogą emailową salmopol@wp.pl lub telefoniczną 033 817 86 84.

Komentarz

  • I CO WY NA TO?
  • Ja bym prosił, abyśmy nie nazywali świeckich "księżmi". Pan Jan Byrt tytułuje się co prawda "proboszczem Parafii Ewangelicko-Augsburskiej", ale święceń nie ma.

    Natomiast sam pomysł ewangelizacji nalepkowej może być i niezły. To co prawda nie moja konwencja, ale może komuś innemu będzie pasować.
  • a już się zastanawiałem gdzie wałek...
  • [cite] Taw:[/cite]a już się zastanawiałem gdzie wałek...
    Może glany :cool:
  • skopiowałam to co na stronie było :shamed: ale pomysł mi się spodobał
  • Pomysł jest git :smile:

    P
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.