Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kononowicz reaktywacja

edytowano marzec 2009 w Ogólna
Co jest w tym Białymstoku?

wq4YRsfmN-A

Komentarz

  • Jak demokracja - to demokracja !!!
    Ten Pan, wypisz - wymaluj, w niczym nie różni się od całej rządzącej nami "klasy politycznej".
  • Różni się - jest szczery :tooth:
  • Nami rządzą nie Kononowicze ale ci co stoją obok (ten łysy z warkoczem).
    Sam przecież gardzi człowiekiem o niższym poziomie inteligencji. Wystarczy się przyjrzeć jak nie może powstrzymać się od śmiechu.

    Podobnie jest z Wałęsą to też taki Kononowicz. My jednak nie znamy tych w tym kitku.
    Przez 20 lat żaden dziennikarz nam o tych ludziach nie powiedział.
  • "żaden dziennikarz nie powiedział" - o niekoniecznie - ja czytuję i polecam prasę reakcyjną, a tam zawsze więcej świeżego powietrza.
  • A jaka to prasa reakcyjna? :cool:
    :wink:
  • No jak to - choćby "NCzas!", gdzie jak gdzie, ale tu chyba znany.
  • Wiedziałam... :bigsmile:
  • Czy to ta ..... kobieca intuicja ?
  • Nie uprzedzaj się Mona. Michalkiewicza naprawdę warto poczytać nawet wtedy gdy się z nim nie zgadzasz.
    Pomysły UPR są czasami dla mnie dziwne. Ale Michalkiewicz całkiem sensownie tłumaczy świat. Został blogerem roku 2008.
    Facet ma ogromną wiedzę i zdroworozsądkowe podejście. Opisuje wszystko z humorem.
  • Dzięki Zbyszku za recenzję. W sumie to ja czytuję NCz i zastanawiam się czy nie powinnam uprzedzić się do samej siebie :crazy:
    :shades::shades::shades:
  • 59wdN_0FZtE
  • "Wybitny polityk bialostocki Kononowicz". Dla Pana Gienia S. to wszyscy krewni i znajomi królika są wybitni.
    Bodakowski na prezydenta! Tylko najpierw musi wyleczyć się z dyslekcji...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.