Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Rodziny powinny umrzeć, uważa szwedzki polityk

edytowano marzec 2009 w Ogólna
-1293826645608734184

Komentarz

  • szfecki się pisze o takich
  • Ja nie rozumiem skąd u narodu tak zdemoralizowanego jak szwedzki, jeszcze jest taki dobrobyt materialny, że wielu ludzi z krajów postkomunistycznych tam jeździ za chlebem?
    Przecież to już dawno powinno samo wylecieć w powietrze, to gorzej niż Sodoma i Gomora!!!!!!!!
  • Hmmm... mi się wydaje, że dobrobyt często idzie w parze ze zdemoralizowaniem.
    Im człowiekowi lepiej tym bardziej się do tego "lepiej" przyzwyczaja, przywiązuje, wkrada się materializm, a tzw. wartości wyższe idą w kąt. :cry:
  • Taa ,to nas czeka jeśli przyjmiemy takie reformy w naszym kraju forsowane przez lewicę i liberałów .
    To efekt kazirodczych związków w dawnych czasach w Szwecji.
    Piotr
  • Masakra :devil:
    A podejście tych pastorów , szkoda mówić ...
  • Szwedzki luteranizm to gnijący trup, chyba najbardziej posunięty w stadium rozkładu w porównaniu z innymi odmianami. Przyczynę tego stanu najlepiej można było odnaleźć w wypowiedzi homo-pastorki: oni już nie wierzą w Objawienie zawarte w Piśmie Świętym.

    Na drugim biegunie mamy zielonoświątkowców, którzy dzięki "fundamentalistycznemu" rozumieniu Biblii w dosłowny sposób są w stanie trwać w chrześcijańskiej moralności.
  • Przez ten film nie mogłam spać w nocy. Moje córki oglądały go prawie rok temu, też były pod wrażeniem.
    Cały czas o nim myślę.
    Może dlatego jestem taka agresywna na innym wątku?:pirate:
  • Budować twierdzę póki czas!
    Bo inaczej zdmuchną nas z powierzchni ziemi i będzie tak jak w tej Szfecji:pirate:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.