Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Komentarz

  • Było, Maciek filmik wklejał już kiedyś. Wiem, czepiam się :devil:
  • [cite] Gregorius:[/cite]Było, Maciek filmik wklejał już kiedyś. Wiem, czepiam się :devil:
    Gregoriusie, ale to chyba niemożliwe. Filmik był kręcony 4 marca b.r. - niedawno. Nie mogę znaleźć tego filmiku wklejanego przez Maćka.
  • [cite] Agnieszka63:[/cite]
    [cite] Gregorius:[/cite]Było, Maciek filmik wklejał już kiedyś. Wiem, czepiam się :devil:
    Gregoriusie, ale to chyba niemożliwe. Filmik był kręcony 4 marca b.r. - niedawno. Nie mogę znaleźć tego filmiku wklejanego przez Maćka.

    Patrz tu
  • Ale ta pytająca baba jest upierdliwa. Nic do niej nie dociera, a swoje wie... :devil:
    Z kimśÂ mi się kojarzy... :cool:
    Teraz już wiem dlaczego liturgia w starym rycie gromadzi więcej mężczyzn, bo mężczyźni sąÂ konkretniejsi i potrafiąÂ logicznie myśleć :wink:
  • [cite] mona:[/cite]Ale ta pytająca baba jest upierdliwa. Nic do niej nie dociera, a swoje wie... :devil:
    Z kimśÂ mi się kojarzy... :cool:
    Teraz już wiem dlaczego liturgia w starym rycie gromadzi więcej mężczyzn, bo mężczyźni sąÂ konkretniejsi i potrafiąÂ logicznie myśleć :wink:
    To pewnie jakaś paniusia z jakiejś gazety polskojęzycznej
  • "Tyłem do ludzi" :rolling:
  • O, przepraszam.
    To moja dobra znajoma.
    Chodzi na msze trydenckie, bardzo ortodoksyjna.
    A pytała chyba dlatego, że to jej znajomy (i mój:cool:) filmował - może się umówili, ze ona bedzie pytać, a on bedzie filmował.
    Film jest edukacyjny przecież:bigsmile:
  • No to niezła prowokacja jej wyszła :crazy:
    Wyglądało jakby była totalnie z innej bajki. Mówiłam, że kobiety to potrafią nieźle "namieszać" :swingin:
  • Muszę jej pogratulować, że ma takie talenta aktorskie:crazy:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.