Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Królewicz i żebrak

TawTaw
edytowano marzec 2009 w Ogólna
http://okularnicy.nextore.pl/ksiazki_audio/krolewicz_i_zebrak_-_mark_twain_p2283.xml
Nasze życie toczy się coraz szybciej. Niezliczone obowiązki i mnogość zajęć sprawiają, że na sięgnięcie po książkę zazwyczaj nie starcza nam czasu. Wychodząc temu naprzeciw oddajemy w Państwa ręce nową serię wydawniczą - "Klub czytanej książki", w ramach której przygotowaliśmy najważniejsze dzieła polskiej literatury w wersji dźwiękowej. Audiobooki - od dawna bardzo popularne na zachodzie Europy i w Stanach Zjednoczonych zdobywają coraz większe grono zwolenników również w Polsce. Rozwój nowoczesnych technologii stwarza dziś możliwość posiadania przy sobie całej biblioteki a my dzięki temu możemy zapoznać się z lekturą w dowolnej chwili - w samochodzie, w domu, w drodze do szkoły lub pracy. Wystarczy dowolny odtwarzacz czytający pliki mp3 albowiem głównie w tym formacie wydawane będą kolejne pozycje z serii "Klubu czytanej książki".
Życzymy miłego słuchania!

Zamów teraz, a już w kilka chwil po zakupie, drogą elektroniczną dostarczymy Ci wybranego audiobooka. Bez odchodzenia od komputera, zyskujesz błyskawiczny dostęp do tego przydatnego opracowania.
No to ja nie rozumiem.

Komentarz

  • A czego nie rozumiesz?
    Ja tak kupiłam książkę kucharską. Robisz przelew, wysyłają Ci maila z numerem dostępu i link do strony z audiobookiem.
  • Aby zamówic muszę się zarejestrowac albo potwierdzic ze przeczytałem polityke prywatnosci i regulamin a ja nie umiem czytac i dlatego chce kupic tylko audioboka i nic wiecej. Nie mam zamiaru wpisywac ze sie zapoznałem bo sie nie zapoznałem... ale nie o to chodzi. Chodzi o to że mnie sie zdaje że Twain nie był polakiem... a może był?
  • Teraz zauważyłam podkreślenie :bigsmile:
    Znaczy, że ja też nie rozumiem:wink:
  • Dodatkowo, on nie tylko nie był polakiem, on nawet Polakiem nie był:crazy:
  • Może matka była polką żidowskiego pochodzenia?
  • No to nie mów, że chciałeś dzieciom kupić?
    :crazy::crazy::crazy:
  • [cite] Cart&Pud:[/cite]No to nie mów, że chciałeś dzieciom kupić?
    :crazy::crazy::crazy:
    Za karę. Były niegrzeczne.
  • To może Chatę Wuja Sama?
  • A nie Toma?
  • A to jest jakaśÂ różnica?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.