Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Do posłuchania dla nas

edytowano marca 2009 w Czytelnia
powinien być dział "SŁUCHALNIA"

http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=11285

Komentarz

  • [cite] Prayboy:[/cite]powinien być dział "SŁUCHALNIA"

    http://www.radiomaryja.pl/audycje.php?id=11285
    ... i dział techniczny.
  • i catering
  • i dział z dopalaczami bo wyłączyłem się w trakcie słuchania...
  • Ja mam pół tony koksu, lepszy będzie :crazy:
  • [cite] Taw:[/cite]i dział z dopalaczami bo wyłączyłem się w trakcie słuchania...

    Bo beret ci spadł :crazy::rasta:
  • Ja tam wysłuchałem w całości (razem z telefonami od słuchaczy). Ale kiedyś grałem w kapeli hardcorowej , więc mi łatwiej.
  • Kiedyś słuchałem koncertu życzeń w RM i było tak

    - Halo słuchamy
    Słuchacz kaczym głosem
    - Chciałem serdecznie pozdrowić moją ukochaną teściową panią Janinę Szatańską.....


    - Chciałem pozdrowić siostrę zakonną, moją kuzynkę.
    - A jak się nazywa ta kuzynka.
    W tle słychać rozmowę
    - Jak ? , jak się nazywa ? ...... aaaaaa
    - Klaryska


    :crazy::crazy::crazy:
  • Spróbuj tak zadzwonić na żywo do tefałenu na przykład - na pewno się uda.
  • Małgorzato, oni też się śmieją:swingin:

    RM to najsympatyczniejsza stacja jaką kiedykolwiek słuchałam.

    :swingin::swingin:
  • :bigsmile:
    Prowadzący ćwiczą asertywność.
    :bigsmile:
  • [cite] Prayboy:[/cite]
    [cite] Taw:[/cite]i dział z dopalaczami bo wyłączyłem się w trakcie słuchania...

    Bo beret ci spadł :crazy::rasta:
    Się było w 10BKPanc to się ma.
  • @Prayboy
    Dzięki za przypomnienie. Chciałam wysłuchać tej audycji w czasie nadawania, ale mi umknęło, bo mieliśmy tego dnia gościa w domu.
    Audycja wydaje mi się ciekawa - prowadzi ją wielodzietny Jan Maria Jackowski.
    (on też by nie zgadzał się z dr Draceną:thumbup:)
  • Ciekawe w tej audycji było to że w Traktacie Lizbońskim jest min. wymóg że określona liczba dzieci w państwie (ponad. 20 % chyba) MUSI być objęta opieką w żłobkach. A Czechy się sprzeciwiły temu argumentując że nawet w czasach największego terroru stalinowskiego liczba dzieci w żłobkach nie przekroczyła 20%.
    Jak kogoś to interesuje i inne podobne ciekawostki to niech sam posłucha.
  • [cite] Prayboy:[/cite]Ciekawe w tej audycji było to że w Traktacie Lizbońskim jest min. wymóg że określona liczba dzieci w państwie (ponad. 20 % chyba) MUSI być objęta opieką w żłobkach. A Czechy się sprzeciwiły temu argumentując że nawet w czasach największego terroru stalinowskiego liczba dzieci w żłobkach nie przekroczyła 20%.
    Jak kogoś to interesuje i inne podobne ciekawostki to niech sam posłucha.

    i prawidłowo po co mają się bezpańsko włóczyć po podłodze np u dziadków a tak miły pan o delikatnej urodzie i ujmującym sposobie bycia zaopiekuje się maleństwem w czasie gdy zapracowani rodzice będą zarabiać na kromkę chleba zwaną sssskarbem
  • [cite] Rafał:[/cite]
    [cite] Prayboy:[/cite]Ciekawe w tej audycji było to że w Traktacie Lizbońskim jest min. wymóg że określona liczba dzieci w państwie (ponad. 20 % chyba) MUSI być objęta opieką w żłobkach. A Czechy się sprzeciwiły temu argumentując że nawet w czasach największego terroru stalinowskiego liczba dzieci w żłobkach nie przekroczyła 20%.
    Jak kogoś to interesuje i inne podobne ciekawostki to niech sam posłucha.

    i prawidłowo po co mają się bezpańsko włóczyć po podłodze np u dziadków a tak miły pan o delikatnej urodzie i ujmującym sposobie bycia zaopiekuje się maleństwem w czasie gdy zapracowani rodzice będą zarabiać na kromkę chleba zwaną sssskarbem
    :crazy:
  • A RM polecam od kiedy się "Józef" skiepścił to czego mam słuchać???
    Oczywiście w internetowym archiwum raczej niż na żywo.
    Telefony od słuchaczy są w drugiej części jak kogoś denerwuje może sobie darować.
    A szkoda bo często ciekawe.
  • @Prayboy
    To samo co Ty ( o niesłuchaniu Radia Józef), mówi mój kuzyn z Warszawy. Zaczął słuchać RM.
  • [cite] Prayboy:[/cite]A RM polecam od kiedy się "Józef" skiepścił to czego mam słuchać???
    Oczywiście w internetowym archiwum raczej niż na żywo.
    Telefony od słuchaczy są w drugiej części jak kogoś denerwuje może sobie darować.
    A szkoda bo często ciekawe.

    normal_15_skup-socreal.jpg
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.