Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Czy będziecie płakać po Wałęsie?

edytowano marzec 2009 w Ogólna
Do chwili opanowania w obowiązującym prawie rezygnuje z wszelkiego uczestnictwa w rocznicowych uroczystościach i podobnych spotkaniach .

Demokratyczne Państwo nie może w nieskończoność na cos podobnego pozwalać .

Walczyłem o inne Państwo i inne zachowanie przedstawicieli struktur tego Państwa .

Mimo wszystko od struktur demokratycznego Państwa żądam poszanowania prawa i wyroków sądów , sprawach wątpliwych , a istotnych podjęcia wyjaśnień..

Jeśli i to nie pomoże w następnym ruchu zwrócę wszystkie nagrody i zaszczyty . [poproszę dzisiejszych właścicieli tych pamiątek o zwrot do ofiarodawców ] w następnym ruchu wyjadę z Kraju ]. L.Wałęsa


>> więcej

Komentarz

  • Oby dotrzymał słowa, choć wątpie...
  • Wpisujcie miasta :bigsmile:
  • Falenica :cool:
  • Uwaga!!! Uwaga!!!
    Dla producenta chusteczek jednorazowych jest złoty interes.
    Umieścić podobiznę TW Bol... o przepraszam Pana Prezydenta na opakowaniach.
    Będą schodziły jak "woda".
    A tak na poważnie myślę, że następnom złotom myślom bendzie:
    "Nie chcem ale muszem... zostać"
    Pozdrawiam,
    Grzegorz Dębski
    PS
    Proszę o wybaczenie za specyficzną pisownię ale ... muszę:confused:.
  • Przepraszam, nie wiem w jakim celu wpisujemy, ale ... Mokotów:confused:?
  • jestem za a nawet i przeciw czyli w ustach pana W znaczy to po prostu wyjadę a nawet i wrócę
  • ...w następnym ruchu wyjadę z Kraju ]. L.Wałęsa
    Którego?
  • Niech wyjeżdża i to jak najszybciej.
  • [cite] Bolka:[/cite]Wałęsa pozostanie "narodowym skarbem i bohaterem narodowej legendy, o którą trzeba dbać i to nie w interesie Lecha Wałęsy, ale całego polskiego narodu i w interesie naszej przyszłości"

    i jeszcze trochę o ssskarbie...:confused:
    Bolka, Twój nick, to rozumiem, hołd dla tego "żywego skarbu narodowego" :cool:
  • Płakać nie będę ale będzie mi szkoda że wyjedzie mimo wszystko szanuję tego człowieka.
    Piotr
  • Jego nazwisko liczy się dla niezorientowanych, Dla obcokrajowców i to chyba jedyny sensowny argument, aby bronić Wałęsy. Media wykorzystują go jak tylko chcą. Czasami mi go szkoda. Przypomina mi Kononowicza, którym też kręcą jak chcą.

    Pamiętam jak na spotkaniu trzech prezydentów Fransuła Mitterand nie mógł powstrzymać się od śmiechu po każdej wypowiedzi Wałęsy.
    Wałęsa mieszkał kiedyś na Stogach czyli tam gdzie ja teraz. Ludzie tu go pamiętają jak z kumplami kopali nielegalnie w lesie bursztyn, a Danusia nosiła im piwo.
  • No i przecież wielodzietni są :wink:
  • To nie on, to JPII oraz miliony Polaków
  • Że co? Komunizmu nikt nie obalił, on ciągle jest.
  • [cite] Cart&Pud:[/cite]No i przecież wielodzietni są :wink:
    [cite] zbyszek:[/cite]To nie on, to JPII oraz miliony Polaków
    Wyszło na to, że JPII jest wielodzietny. Ale żeby zaraz miliony?:shocked:
    :crazy::crazy::crazy:
  • Chyba odwrotnie, ale ja nie wiem. Za młoda jestem:cool:
  • Dlaczego "nomen omen"? Przecież nawet ciągłości rodzinne są zachowane gdy się przyjrzeć różnym utrwalaczom epoki poprzedniej i obecnej.
  • A co to za książka ? tytuł autor wydawnictwo
    Mnie na studiach podyplomowych politolog wmawiał że Polska powinna zniknąć z mapy. Stary komuch nawiasem mówiąc o ile można mówić (
  • Mońka, chociażby "naszą" komisarz Danutę H??bner. Tatuś Ryszard Młynarski był oficer śledczym w okresie stalinowskim.

    Danuta Huebner nie wyjaśniła jeszcze, dlaczego zakłamała przeszłość swojego ojca ubeka â?? czytamy w "Super Expressie". W wywiadach powoływała się na jego bohaterską przeszłość w AK. - Ten fakt właściwie nie jest dostatecznie potwierdzony - mówi Krzysztof Kaczmarski z IPN w Rzeszowie. Potwierdza natomiast, że obecnie 81-letni Ryszard Młynarski - był w Batalionach Chłopskich. Po wojnie pracował jako śledczy, a następnie szef PUBP w Nisku. Jak się okazuje, może odpowiadać za zbrodnie dokonywane przez UB na Rzeszowszczyźnie. - Śledztwo w sprawie represji i zachowania funkcjonariuszy UB w Nisku trwa - potwierdza prokurator IPN Mirosław Puzanowski. - Możliwe, że będzie odpowiadał za brak właściwego nadzoru nad podległymi mu ludźmi - mówi Puzanowski. Młynarski był śledczym, kiedy urzędem w Nisku kierował okrutny Stanisław S. Jego sprawa jest w sądzie. SE 27.10.2004 r.
    Źródło

    W swoim czasie było trochę tekstów o nim, ale nie mam nic pod ręką.
  • W robocie nie mogę nikogo przekonać żeby chwycili jego książki.
    Uważają je za trędowate
    Ja uważam za trendy'wate.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.