Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Ratunek dla budżetu

edytowano kwiecień 2009 w Ogólna
Rząd Donalda Tuska w osobie ministra finansów JV Rostowskiego wynalazł sposób na załatanie dziury w budżecie państwa. Projekt przewiduje wyasygnowanie pewnych kwot pieniędzy na udział w grach typu Lotto w państwach UE. Wiadomo, że inwestycje takowe są obarczone sporym ryzykiem ale jak obliczył zespół doradców ministra ryzyko jest o wiele mniejsze niż lokowanie pieniędzy w systemie bankowym czy inwestowanie na światowych giełdach. Wiadomo też, że prawdopodobieństwo zwrotu poniesionych kosztów wzrasta z wysokością inwestycji jednak do tej pory nie ujawniono kwot zarezerwowanych na ten cel. Źródła zbliżone do ministerstwa finansów podają, że może to być kwota nawet kilku milionów euro.

Komentarz

  • ja już dziś zaliczyłam kilka prima aprilisowych żartów. Na ten nie dam się nabrać :wink:
  • [cite] monika44:[/cite]ja już dziś zaliczyłam kilka prima aprilisowych żartów. Na ten nie dam się nabrać :wink:

    ale zawsze można pozwolić innym jeżeli samemu nie można taka postawa jest mało obywatelska
  • no to przepraszam...:shamed::shamed::shamed:
  • no i żarcik spalony.....:bigsmile:
  • a ja mam wrażenie że nasi piłkarze sobie z nas żarty robili bo wygrali 10:0:shocked:meczu nie widziałam,ale w necie sprawdzałam,wierzyć mi się nie chce:shamed:
  • widziałem to był fotomontaż ale bardzo udany mecz prawie jak prawdziwy.
  • Trzeba by poszukać jakiegoś polityka lub partię która w swoim programie będzie

    uzależniać emeryturę od tego ile miało się dzieci.

    Nasze dzieci będą pracować na tych, którzy pójdą na emeryturę za 20 - 30 lat, więc jest podstawa aby Ci którzy w pocie czoła dla społeczeństwa wychowali 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12... dzieci coś z tego mieli choćby na starość.
  • Emerytury od państwa to wymysł socjalistów i lewaków... w "normalnym" świecie człowiek całe życie oszczędza na swoją emeryturę i nie potrzebuje 12 dzieci, żeby żyć godnie na emeryturze. A dzieci zawsze mogą pomóc rodzicom - najlepiej bez udziału państwa :wink:
  • Dzięki za poświęcenie 12 dzieci na rzecz mojej emerytury :bigsmile:
    Tylko z czego Małgosiu będziesz żyć jak będą pracować na moją emeryturę ?:sad:
  • Policzmy 12 +6 = 18
    niech zarabiają tyle co ja teraz 2000zł tyle samo do ZUS o pardą na moja emeryturę.
    to będzie jakieś
    18*2000zł = 36 000 zł miesięcznie

    no, to już coś

    :devil::devil::devil::devil:

    będę gość
  • [cite] zbyszek:[/cite]Policzmy 12 +6 = 18
    niech zarabiają tyle co ja teraz 2000zł tyle samo do ZUS o pardą na moja emeryturę.
    to będzie jakieś
    18*2000zł = 36 000 zł miesięcznie

    no, to już coś

    :devil::devil::devil::devil:

    będę gość
    Nie będziesz, bo ZUS do tego czasu upadnie
    :devil:
  • Założyłem, że nie pójdzie do ZUS bo go nie będzie, tylko bezpośrednio do mojej kieszeni.

    :devil::devil::devil:
  • [cite] zbyszek:[/cite]Założyłem, że nie pójdzie do ZUS bo go nie będzie, tylko bezpośrednio do mojej kieszeni.

    :devil::devil::devil:
    Masz dziurę w kieszeni, a po za tym jest kryzys i pieniądz nie ma żadnej wartości. :tongue:
  • Dobra, wygrałeś

    :flowers::flowers::flowers:
  • [cite] zbyszek:[/cite]Dobra, wygrałeś

    :flowers::flowers::flowers:

    Dobra rada: zainwestuj w ziemię, przynajmniej wnuki będą miały gdzie Cie pochować...
  • Na to mnie nie stać. Chyba że mówimy o wykupieniu miejsce na cmentarzu u proboszcza.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.