Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Boją się, że jeśli nie urodzą, będą potem żałować

edytowano kwiecień 2009 w Ogólna
"Czy czeka nas zatem koniec polskiej rodziny? - pyta dziennikarka. - Niekoniecznie, choć â?? jak twierdzą socjolodzy â?? z pewnością nastąpiło przeformułowanie jej tradycyjnego modelu". â?? Rodzina jest dziś traktowana lekko, bez zobowiązań â?? tłumaczy Urszula Jarecka. â?? W Stanach Zjednoczonych np. od dawna mówi się o tzw. rodzinach akordeonowych. Małżeństwo się rozwodzi, ale nadal żyje, często już z nowymi partnerami, pod jednym dachem. Wątpię jednak, by Polacy aż tak daleko odeszli od tradycji. A nawet gdyby do tego doszło, to jest bardzo możliwe, że już następne pokolenie wróci do tradycyjnego modelu â?? mówi.

>> więcej

Komentarz

  • [cite] Maciek:[/cite]Małżeństwo się rozwodzi, ale nadal żyje, często już z nowymi partnerami, pod jednym dachem. Wątpię jednak, by Polacy aż tak daleko odeszli od tradycji.
    A życie, jak zwykle, wyprzedza wszelkie gdybania.
    Mam takich sąsiadów.
    Rozwiedli się, mają dwójkę dzieci, zasądzone alimenty, pomoc społeczną i co tam jeszcze się tylko da. Mieszkają na 35 m2. Teraz ona ma nowego kochasia, z którym ma trzecie dziecko. Wprowadził się do swojej damy i jej rodziny i swojego dziecka.
    Nie wiem, kto z kim śpi, ale najbardziej martwi mnie w tym układzie dorastająca córka.:cry:
    Gdyby ktoś mi opowiedział, że tak można żyć- naprawdę nie uwierzyłabym!
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.