Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Udowodnij Tuskowi, że jesteś w ciąży

edytowano kwiecień 2009 w Ogólna
Ministerstwo Zdrowia przygotowało już stosowny druk, przy pomocy którego będzie kontrolować zawartość brzuchów naszych żon. A ja się zastanawiam, czy bieganie po lekarzach z papierkiem, żeby władza ludowa nam łaskawie oddała część naszych podatków nie jest formą ekskize mła kurwienia się i czy sam sobie tego przy kolejnej ciąży nie odpuszczę... :confused:

Komentarz

  • :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:
  • To bardzo miło, że dali nam becikowe, ale to nie znaczy, że teraz dla becikowego będziemy skakać jak małpki w cyrku. Wszystkie nasze ciąże były prowadzone przez lekarzy i jeżeli pojawi się kolejna, to też będzie. Ale robimy to dla zdrowia dziecka i mojej żony, a nie po to, aby zbierać stempelki i dostać od wujka Donalda kieszonkowe jak będziemy grzeczni. Tym bardziej, że jak już państwo kontroluje ciąże obywatelek, to mogą się pojawić różne żądania. Na przykład, aby przy podejrzeniu ciężkich chorób zabijać dziecko...
  • Eugenika, hitleryzm... illuminaci... I wiadomo o co chodzi.
  • Słyszałem już nową nazwę na to przerobione przez socjalistów becikowe: KROCZOWE
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.