Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Polska drugąĂ? Szwecją?

edytowano kwiecień 2009 w Ogólna
Posłowie chcą też kar dla rodziców za "przemoc psychiczną" i "szantaż emocjonalny" wobec dzieci. Pod te sformułowania urzędnik ze złą wolą będzie mógł podciągnąć wszystko.

Polska wybiera więc drogę takich państw jak Szwecja, gdzie normalna rodzina jest uważana za źródło patologii i twór z góry podejrzany.

Zakaz kar cielesnych jest już zapisany w projekcie ustawy, który do Sejmu przysłał rząd. To znaczy, że każdy, nawet najlżejszy klaps, będzie złamaniem prawa. Niestety, w podkomisji sejmowej brakuje ludzi, którzy widzą absurd wprowadzania tak szczegółowego określania, co w rodzinie jest legalne, a co nie. Opozycja nie alarmuje mediów, bo wiceprzewodniczącą podkomisji przygotowującej ustawę z ramienia PiS jest Joanna Kluzik-Rostkowska. Można ją podejrzewać o wszystko, tylko nie o konserwatywne poglądy.

http://www.konserwatyzm.pl/aktualnosci.php/Wiadomosc/2779/

Komentarz

  • nareszcie wysokie socjale
  • [cite] Rafał:[/cite]nareszcie wysokie socjale

    Chyba podatki. Bierzemy przecież to co najlepsze.
  • jak dają trzeba brać wszystko- tylko ryby nie biorą
  • Ostatnio tak sobie myślę, że jeżeli w moim kraju pojawią się takie patologie moralne jak pozostałej bardziej oświeconej i postępowej części europy ,to ja się z tej europy wyprowadzam.
    Nie chcę żyć w permanentnej inwigilacji, pod presją i czujnym okiem państwa lub niekompetentnych urzędasów, którym wydaje się że wiedzą lepiej jak mam żyć i postępować .
    Po prostu wyprowadzę się z europy, gdziekolwiek byle by żyć w wolności osobistej i rodzinnej.
    Piotr
  • [cite] Piotr i Kasia:[/cite]Ostatnio tak sobie myślę, że jeżeli w moim kraju pojawią się takie patologie moralne jak pozostałej bardziej oświeconej i postępowej części europy ,to ja się z tej europy wyprowadzam.
    Nie chcę żyć w permanentnej inwigilacji, pod presją i czujnym okiem państwa lub niekompetentnych urzędasów, którym wydaje się że wiedzą lepiej jak mam żyć i postępować .
    Po prostu wyprowadzę się z europy, gdziekolwiek byle by żyć w wolności osobistej i rodzinnej.
    Piotr

    jednak Cejrowski wygrywa
  • Nie mógł się na ciebie napatrzeć.
  • Coś Ci się stało? PrzecieżÂ to nie przystoi "stabilnej emocjonalnie" :shocked: :bigsmile:
  • Wróżka?
    Z6J1dgG3v1o
  • Ależ Cejrowski nie zamierzał wyjechać, a jedynie wyprowadzić stąd swoje finanse i płacić gdzie indziej podatki.
    Czy może w swoim umiłowaniu wolności słowa i tolerancji niektórzy pragnęliby ustanowić dla niego zakaz wjazdu do Polski?
  • [cite] Piotr i Kasia:[/cite]
    Po prostu wyprowadzę się z europy, gdziekolwiek byle by żyć w wolności osobistej i rodzinnej.
    Piotr

    Dokąd ?
    Sam zadawałem sobie kiedyś takie pytanie.
    Zostają chyba tylko wyspy gdzieś na Pacyfiku.
  • Ekwador nie? :bigsmile:
    Albo Teksas, jak się już odłączy od Stanów.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.