Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kard. Dziwisz wygrywa w rankingu na duchowego przywódcę

edytowano kwiecień 2009 w Ogólna
15 proc. ankietowanych uważa, że duchowym przywódcą polskiego Kościoła katolickiego powinien być kard. Stanisław Dziwisz. 11 proc. widzi na tym miejscu obecnego przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, abpa Józefa Michalika a 9 proc. wskazuje na metropolitę warszawskiego, abpa Kazimierza Nycza.

>> więcej

Komentarz

  • Nie powinnam tego pisać, ale zawsze mi się Kard. Dziwisz kojarzy z określeniem "relikwie drugiej klasy". Narodowi najwyraźniej też. Nabrał mocy przez przebywanie w pobliżu...
  • A właśnie, chciałam już kiedyś Krakusów zapytać, jak odbieracie Dziwisza, jako metropolitę?
    Z zaangażowanych katolików w Krakowie znam tylko neonów, a oni jednym głosem go bardzo chwalą.
  • [cite] Cart&Pud:[/cite]A właśnie, chciałam już kiedyś Krakusów zapytać, jak odbieracie Dziwisza, jako metropolitę?
    Z zaangażowanych katolików w Krakowie znam tylko neonów, a oni jednym głosem go bardzo chwalą.
    Coś mi się "podziękuj" zamiast "cytuj" wykliknęło, ale ad rem:
    spytaj się tradsów, to usłyszysz litanię skarg i zażaleń.
  • Nie wypada źle mówić o własnym metropolicie:sad:, trzeba byc posłusznym, ale tylko w sprawach wiary i moralności
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.