Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zboczeńcy nienawidzą pięknych kobiet

edytowano maj 2009 w Ogólna
Czyli o tym, że nie warto być zbyt grzecznym, bo i tak Cię będą chcieli zniszczyć za niepoprawne poglądy.

8XMvviFbkf0


deSaC-EKJSA


Swoją drogą ten zboczeniec robił tam za komisarza politycznego?

Komentarz

  • "Nikt nie mógł się już połapać, kto jest świnią, a kto człowiekiem"
    Orwell. "Folwark zwierzęcy":fierce:
  • Szatan jest wrogiem piękna tak przy okazji, więc wiemy czyja to robota.
  • Juz mam za sobą dyskusję w tej kwestii. Znajomi "liberałowie" nazwali mnie "inkwizytorką", bo broniłam wolności słowa. :wink:
    A tak na wesoło.
    Tego, że Ken jest gejem można było się domyśleć, ale skąd, u licha, u Barbie TAKIE poglądy? ... :shocked::wink::cool:
  • Współczuję znajomym liberałom. Ja moich znajomych liberałów z pracy podszedłem sprytnie, bo opowiedziałem im o całej historii na podstawie artykułu w GN, zostawiając na deser określenie "stupid bitch" . Dopiero jak się zbulwersowali - jak można mówić stupid bitch o kobiecie! dodałem że powiedział tak homoseksualista. Żebyś widziała ich miny wtedy, normalnie wyglądali jakbym im ulubionego misia rozpruł
  • 2009-04-29 Geje mają zniżki na hotele w Gdańsku Gdańsk ma niespodziankę dla osób o "innych preferencjach seksualnych". Wszyscy zakochani mogą przyjechać do miasta i skorzystać z rabatów w hotelach, restauracjach czy teatrach. Pierwotnie miała być to akcja dla młodych par mieszanych, ale okazuje się, że gejów też się zaprasza. Wystarczy, że para wyszepcze przy recepcji hotelowej słowa "Gdańsk & love", a będzie mogła skorzystać nawet z 50-procentowego rabatu na nocleg. To samo dotyczy restauracji i teatrów. Zalotne szeptanie przy kelnerze czy bileterce uprawnia do wysokich zniżek na usługi.

    Nie we wszystkich miejscach jest promocja. Wykaz z adresami, gdzie ona obowiązuje, jest dostępny na stronie: pozwolicie że nie będę reklamował:fierce:
  • [cite] mona:[/cite]ale skąd, u licha, u Barbie TAKIE poglądy?
    Słyszałaś. Połowę mózgu ma.
    :cool:

    ps.Chciałam zacytować a podziękowałam:wink:
  • Józef Beck się w grobie przewraca... (to a propos Gdańska)
    i jeszcze:
    Do więzienia za znieważanie gejów? Czy znieważanie osób homoseksualnych będzie w Polsce zakazane, a nawet karane więzieniem? To całkiem możliwe. Kampania przeciw Homofobii chce, by taki zapis znalazł się w kodeksie karnym. Popiera ją - rzecznik praw obywatelskich Janusz Kochanowski.

    Chodzi o art. 257 kodeksu karnego, który dziś brzmi: "Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3".

    KPH postuluje, by dopisać jeszcze jedno kryterium "z powodu orientacji seksualnej". "Podzielam ich zdanie. Ten artykuł powinien zostać rozszerzony. Będę prezentował takie stanowisko" - mówi "prof." Janusz Kochanowski.

    Rzecznik Praw Obywatelskich spotyka się z organizacjami gejów i lesbijek co pół roku. "Przedstawiają mi wiele postulatów. To jeden z nich" - mówi Kochanowski. Ale dodaje, że nie będzie zgłaszał inicjatywy legislacyjnej, bo organizacje mniejszości seksualnych są dobrze zorganizowane.

    Mimo to stanowisko Kochanowskiego cieszy przedstawicieli KPH. "Liczymy, że autorytet prof. Kochanowskiego wesprze naszą inicjatywę. Teraz zaczniemy lobbing wśród posłów" - mówi Robert Biedroń z Kampanii przeciw Homofobii.
  • :rolling::rolling::rolling:
    Naukowcy z Kalifornii postawili tezę, że to nie Meksyk, lecz Stany Zjednoczone są źródłem wirusa świńskiej grypy. Według nich, to właśnie Kalifornia ma być źródłem obecnej epidemii â?? informuje RMF FM.
    :rolling::rolling::rolling:
  • To dobra nauczka dla kobiet, które kierując się przesadnym sentymentalizmem w pojmowaniu miłości akceptują emancypację pederastów. Pora sobie uświadomić, że ci sympatyczni "geje" to w rzeczywistości męscy ultraszowiniści, którzy kobietami gardzą i ich nienawidzą.
  • Ot, cała gejowska tolerancja. Aż się zapluł wymyślając jej od półmózgów. A przecież ta dziewczyna i tak w wyjątkowo łagodny sposób wyraziła starą prawdę.
  • Męscy to oni nie są.
  • Inkwizytorka 13 maja będzie miała 22 urodziny.

    "Wiem, że kosztowało mnie to koronę."
    "Nie zachowałabym się inaczej. Powiedziałam to co czuję. Wyraziłam opinię, która dla mnie jest prawdziwa i to było wszystko co mogłam zrobić."

    "Wychowano mnie tak, aby nigdy nie iść na kompromis ze swoją wiarą i swoimi przekonaniami za żadną cenę."

    "Poprzez to, że musiałam odpowiedzieć na to pytanie przed narodową publicznością Bóg testował mój charakter i moją wiarę. Cieszę się, że pozostałam prawdziwa wobec siebie."


    "It did cost me my crown," Carrie told Bush on his radio talk show. "I wouldnâ??t have had it any other way. I said what I feel. I stated an opinion that was true to myself and thatâ??s all I can do."

    "But I was raised in a way that you can never compromise your beliefs and your opinions for anything."

    "By having to answer that question in front of a national audience, God was testing my character and faith. I'm glad I stayed true to myself."

    Źródło


    Tego zdania o Bogu nie podają prawie żadne serwisy.
  • Brawo dla tej pani! :swingin::peace:
  • Małgorzato, wszędzie zaraz widzisz silikon. :wink:
  • Tam jakiś silikon jest? Albo ja jestem ślepy, albo ona po prostu jest ładna.
  • Wyszła słoma z butów u pedała.
    Dziewczyna jest prawdziwa i autentyczna ,brawo za to że mówi to co myśli.
  • kolek europejski

    amerykańskiej odmiany:wink:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.