Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Jak mieć czas dla dzieci

edytowano maj 2009 w Ogólna
Nie chcą być tylko niedzielnymi rodzicami. Pracują dużo, ale znajdują też czas dla dzieci. Jak to robią?

Dla Pawła Bochniarza, prezesa firmy Idea! Management Consulting, najbardziej napięty jest poranek.

â?? Wstaję o 6, a gdy chcę jeszcze popracować, nawet o 4. O 6.30 wstają dzieci. To jedyna pora, gdy w domu obowiązuje wojskowy dryl. Inaczej nie dalibyśmy rady z naszą czwórką. Rano każda minuta jest cenna. O 7.45 wychodzimy. Najstarsze dzieci odwożę na przystanek, skąd zabiera je autobus do szkoły, ja ruszam do pracy â?? opowiada Paweł Bochniarz.

Do domu wraca o 17.30-18. Dwa razy w tygodniu wcześniej, bo idzie z dziećmi na basen. Jak godzi zarządzanie firmą z wychowaniem dzieci?

â?? Przede wszystkim trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie, co jest dla nas największą wartością w życiu. Potem trzeba to respektować, rozwiązywać kolejne dylematy, walczyć z własnym egoizmem â?? mówi menedżer.

Kiedy założył rodzinę i pojawiły się dzieci, wzmógł samodyscyplinę.

â?? W pracy zawsze jest coś do zrobienia, zwłaszcza gdy ma się, jak ja, sto pomysłów na godzinę. Gdybym pracował po 12 godzin dziennie, nie byłbym dobrym ojcem â??stwierdza Paweł Bochniarz.


>> więcej

Komentarz

  • trochę nieaktualne, teraz wożą dzieci bezpośrednio do szkoły na 8.15 bo mieszkają w Józefowie :bigsmile:
    no i będą mieli następne dziecko
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.