Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Gdzie są dzieci...

edytowano maj 2009 w Ogólna
6-3X5hIFXYU

Bardzo zachęcam do obejrzenia filmiku oraz przekazania informacji o nim dalej. Tam, gdzie ludzie porzucają wiarę na rzecz ateizmu, konsupcjonizmu i rewolucji seksualnej, tam zwykle porzucają też myśl o rodzinie, o dzieciach, tam szybko ich miejsce zajmują muzułmanie. Bo gdy Boga nie ma, to wszystko wolno, ale coraz mniej się chce. Sam od ćwierć wieku jestem świadkiem tego w Niemczech. Obecnie na 100 obywateli tego kraju w wieku emerytalnym przypada tylko 44 ich wnuków (w dwu pokoleniach spadek o 66%). Dla zachowania tej samej liczby ludności potrzeba średnio 2.1 dziecka przypadającego na kobietę (fertility rate). W Europie i Polsce ta liczba wynosi tylko 1.3. Już teraz we Francji jest więcej meczetów, niż kościołów. Walka o wiarę jest także walką o przyszłość naszego społeczeństwa, narodu i kultury.

Z pozdrowieniami

Ks. Dariusz

Komentarz

  • Dzieci trzeba "mieć" dużo, bo wyznawcy innych religii "mają" więcej. :wink:
    A na poważnie to mamy przegwizdane (przedostatni katolicki kraj w Europie? w 2050r?).. szansą jest laicyzacja Europy - tej muzułmańskiej albo wojna.
  • Czy ktoś mówi, że trzeba? Jeżeli ktoś uważa swój genotyp za mało wartościowy, to nikt go na siłę nie będzie rozmnażał.
  • albo czosnek
  • [cite] Maciek:[/cite]Czy ktoś mówi, że trzeba? Jeżeli ktoś uważa swój genotyp za mało wartościowy, to nikt go na siłę nie będzie rozmnażał.
    Tylko czemu moje dzieci mają płacić Osy emeryturę?
  • Obecnie na 100 obywateli tego kraju w wieku emerytalnym przypada tylko 44 ich wnuków (w dwu pokoleniach spadek o 66%). Dla zachowania tej samej liczby ludności potrzeba średnio 2.1 dziecka przypadającego na kobietę

    ......................................................................................................................................
    Niemcy obudzili się późno i jakoś próbują zmieniać stosunek państwa do rodziny zobaczymy jak im się uda, choć bez wpajania wartości raczej mało to jest prawdopodobne a w tym kierunku chyba idą.

    Ale Francja, ma już jakieś efekty ciekawi mnie tylko analiza z rozbiciem na strukturę mieszkańców (jakieś linki mile widziane)

    I jeszcze jedno smutne że w przypadku do naszego kraju pewno znów da się odnieśc przysłowie "mądry Polak......"

    Mnie doprowadza do furii biadolenie na niż i skutki niżu demograficznego rodziców jedynaków, bezdzietnych
    Gadać to nasz naród i narzekać potrafi
  • @Gregorius: zakładam ze za kilka/naście lat ZUS upadnie i czynię odpowiednie kroki już dziś, żeby nie obudzić się z ręką w nocniku. Więc nie musisz się obawiać o finansowanie emerytur "małodzietnych" przez swoje dzieci :wink:
    @Maciek: genotyp, wartościowy.. chyba ostatnio coś z Darwina przeczytałeś :thumbup:
  • Apeluję do polityków!!
    Przecieź jest zasada powstała przy okazji tworzenia II filara ubezpieczenia emerytalnego,
    aby każdy sam sobie płacił ma emeryturę. Tworzył indywidualne konto emerytalne. Więc dlaczego nasze dzieci mają płacić na emerytury bezdzietnych ?
    Powinni płacić na emerytury jedynie swoich rodziców !!
    Pieniądze zostaną w rodzinie.

    Dobrze że jeszcze nie sprowadzamy Islamistów aby podtrzymać system emerytalny.
    Tylko jak długo. Przy rządach PO lub SLD nie będzie musieli na to długo czekać.
  • Myślę, ze ekspansja islamu jest groźna z punktu widzenia ideologii, miejsce gdzie powstaje meczet jest przez nich uważane za "swój teren", węc i tak oddajemy im ziemie za darmo i dobrowolnie. Natomast jeżeli chodzi o sam film, to zastanawiam sę nad jedną sprawą. Widząc sytuację muzułumanów we Francji, często powtarzała się tam jedna rzecz, rodzice mieli po 6-8 dzieci, natomiast młodzi chceli się uczyć, dłuuuugo nie mieli własnych dzieci i deklarowal, ze nie chcą mieć więcej dzieci, więc proporcje sie zmieniają. Chociaż wiem też, ze wiele małżeństwa mieszanych Francuza z Magrebien nie przetrwało, zbyt duża różnica kultur, religii itd. i wtedy młodzi Islamiści wracaja do swoich korzeni, więc mozliwe też do większej dzietności.
  • nie tylko banki przechowują pieniądze, mogą to być fundusze powiernicze, nieruchomości, obligacje i inne formy inwestowania. akurat bank należy do najgorszych, bo ma najniższe oprocentowanie. ja też bym chciała sama decydować o swojej emeryturze czy składce zdrowotnej, ale mogę sobie o tym pomarzyć.
  • Najlepiej zainwestować w kawałek ziemi - jak się nie uda sprzedać, to edzie gdzie się dać pochować choćby
  • to wcale nie jest śmieszne...w Wawie robi sie problem z pochówkiem z braku miejsc, szczególnie w Falenicy (cmentarz w Aleksandrowie, na szczęście teściowie już sobie wykupili ):bigsmile:
    ziemia zawsze jest dobrą lokatą....chyba że mieszka się w Japonii
  • Dla mnie to czaderski pomysł, aby mieszkańców Falenicy chować na Cmentarzu Północnym. Przynajmniej raz w roku można się wybrać na dłuższą wycieczkę.

    My planujemy spocząć na cmentarzu w Lipowie, koło naszej wioski. Bardzo ładny, na górce, dookoła piękny las. :cool:
  • Moja sp.babcia leży na cmentarzu na Marysinie Wawerskim (ul.Korkowa) i rodzice też tam chcą. Bardzo ładnie - dookoła lasek, brzózki itp. Cmentarz utrzymany w porządku i dobry dojazd komunikacją miejską z W-wy. Piszę o tym, bo to też stosunkowo blisko do Józefowa, Falenicy itp.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.