Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Problem z forum

edytowano maj 2009 w Ogólna
Jako, że jestem tu nowy, to pewnie nie wszystko jeszcze wiem, ale czy tylko ja mam problem przy próbie skorzystania z opcji "Zaznacz wszystkie jako przeczytanie"?
Za każdym razem wyskakuje mi ten błąd :devil:
wielofatal.png
«1

Komentarz

  • Problem ma każdy. Nawet Admin :cool:
  • Nie odznacza jako przeczytanych z programu Mozilla Firefox, a z Explorera odznacza. Ale wolę i tak korzystać z dużo lepszej Mozilli.
  • Eh tam mozilla, lynx żondzi
  • Hmmm ... u mnie nawet IE (v8) nie daje rady. Sprawdzałem też na Operze i Chrome :sad:
  • Tomek: ten problem jest (ma go każdy jak zauważył Paweł) i Maciek nie ma czasu aby go się pozbyć
  • Ok, będę sobie jakoś radził 'na piechotę'
  • No to do /dev/null ten wątek proszę r9q995wx3nbw7s4e.gif
  • [cite] chato.pl:[/cite]No to do /dev/null ten wątek proszę r9q995wx3nbw7s4e.gif
    Czemu? Jakoś go uratujemy. Wez jakos zakrec na inny temat. Na przykład ja ostatnio miałem taki error. Klade sie z lapkiem do łóżka, a żona: WYWAL JĄ Z SYPIALNI
  • [cite] Taw:[/cite]Wez jakos zakrec na inny temat. Na przykład ja ostatnio miałem taki error. Klade sie z lapkiem do łóżka, a żona: WYWAL JĄ Z SYPIALNI
    Wiesz co, Tobie się chociaż udało do sypialni z lapkiem udać, u mnie czasem żona się złości jak w jej obecności siadam do komputera przy biurku...
  • [cite] Malgorzata:[/cite]wychodzi na, to , że problem z forum mają drugie połowy, które nie piszą
    :cool::cool::wink::wink:
    Twój mąż Cię ochrzania, bo piszesz na forum?
  • wychodzi na, to , że problem z forum mają drugie połowy, które nie piszą


    znaczy się analfabeci?...
  • [cite] Malgorzata:[/cite]czasem się wkurza
    To czytaj mu na głos, przestanie się wkurzać.:bigsmile:
  • rozumiesz...?
    wątek uratowany
  • nie wolno oznaczać, należy czytać. Zapoznałeś się a regulaminem?
  • [cite] Magda:[/cite]nie wolno oznaczać, należy czytać. Zapoznałeś się a regulaminem?
    Nie... no to banan na drogę.
  • [cite] Taw:[/cite]rozumiesz...?
    wątek uratowany

    widzę że świetnie poradziliście sobie bez mojej pomocy h5f0xgifw0ngn9nl.gif

    [cite] Magda:[/cite]
    nie wolno oznaczać, należy czytać. Zapoznałeś się a regulaminem?

    czy to pytanie skierowane do mnie? confuse.gif
  • [cite] chato.pl:[/cite]
    czy to pytanie skierowane do mnie? confuse.gif
    Najwyraźniej nie czytałeś jednak regulaminu:devil:
  • Prawdę mówiąc nie widziałem / nie widzę tu żadnego regulaminu, a jedynie - w trakcie zakładania konta - okno z 'Zasadami użytkowania' dgvwvnunxjvrvt6d.gif

    Jeśli mówimy o tym samym, to faktycznie mój nieświadomie zduplikowany wątek może podpadać pod zapis:
    Pamiętaj, że (...) rozpraszanie innych użytkowników jest niewłaściwe na tym forum
    
    za co się publicznie kajam, a odwołując się przy tym do innego zapisu 'Zasad'"
    Mamy możliwość usuwania niewłaściwych wiadomości i będziemy dokonywać wszelkich starań, aby to robić.
    
    proszę administrację o zamknięcie/skasowanie tego wątku.
  • U mnie wszystko działa jak trzeba (Firefox 3 + Windows)
    intryguje mnie jednak co innego:

    @chato.pl
    skąd masz takie fajne emotikonki?
  • Aaa ... uzbierałem sobie z różnych serwisów taki mój zestaw emotek i zrzuciłem na jedno konto (fotosik) xy30viosn8eszyg5.gif
  • O kufa:shocked:... mi tez już działa... (na firefox 3+vista)

    Ja za to mam pytanie do Maćka: czy emotki zawsze się wklejają na końcu a nie w miejscu gdzie jest kursor tekstu? Czy to tylko u mnie?
  • też kiedyś chciałam o to spytać:devil:
  • U mnie też się wklejają na końcu. Do tej pory w ogóle nie zwróciłem na to uwagi :tongue:
  • chato.pl nie denerwuj się, nie wolno się denerwować
    Gdzie jest regulamin, bo może ja coś źle zrozumiałam i niepotrzebnie wszystko czytam, przez to nie mam czasu pisać
  • Ależ ja się wcale nie denerwuję qkbl8bon6qdb4wpq.gif
  • Tylko się nabrałeś, że jest jakiś regulamin. Ja żadnego nie widziałem do tej pory.
  • Nie czaję tego pojawiania się jak banan x8g8ol3495jwrtp3.gif
  • okie dokie
  • Heh, widzę że opcja "Zaznacz wszystkie jako przeczytanie" jednak i u mnie działa ... ale bardzo losowo (niezależnie od używanej przeglądarki i systemu operacyjnego) - średnio raz na kilka dni. Ale dobre i to 42ft85ihg0qoi3pj.gif
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.