Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

O. Prusak jest zachwycony wykładem dr Paula Camerona

edytowano maj 2009 w Ogólna
He he he. To tylko śmieszny żart był. O. Prusak grzmi na Camerona nie gorzej, niż Biedroń.

Ciekawe, czy to już taka wspólna cecha wszystkich ładnych chłopaków o miękkich ruchach.
«1

Komentarz

  • Zatrute źródło vel Prusaka marsz przez media
  • Głównym tematem w wystąpieniu dra Camerona było zagrożenie dzieci przez homoseksualnych opiekunów, którzy stwarzają kilkadziesiąt razy większe zagrożenie molestowaniem seksualnym, niż heteroseksualni. Bardzo dziwne jest to, że katolicki duchowny bierze w obronę nie niewinne dzieci, ale groźnych zboczeńców, o których mamy nie rozmawiać. Biorąc pod uwagę wcześniejsze wypowiedzi o. Prusaka, w których podważa sens płodności małżeńskiej i chce legalizować w Kościele antykoncepcję, zasadne staje się pytanie: ojcze, dlaczego ojciec przejawia taką wrogość wobec dzieci?
  • [cite] Lukasz:[/cite]Zatrute źródło vel Prusaka marsz przez media
    A ten Cameron to "wzywa do karania homoseksualistow?"
  • Naturalnie, wyleciał... na swój własny wniosek. Jego rezygnację każdy może obejrzeć w internecie. Podobnie, jak i odpowiedź z APA, w której z żalem przyjmują tę decyzję, bo był wcześniej aktywnym członkiem tej organizacji, który wniósł wiele do wiedzy psychologicznej na temat uzależnień. I Ty mnie jeszcze będziesz pouczać na temat manipulowania faktami, śmiechu warte.

    Rozumiem, że te brzydkie faule i argumenty ad personam to efekt dysonansu poznawczego, który odczuwasz w sprawie Camerona. Cóż, przyzwoici ludzie nie bronią pedofilów, nie starają się tworzyć zasłony dymnej dla ich poczynań dławiąc wolność słowa. Myślę, że do każdego to dotrze, prędzej czy później.
  • Werka.
    Porównaj daty wywalenia Camerona z APA i jego rezygnacji...
    Myślę, że się zdziwisz, ale zrezygnował rok wcześniej niż go wywalono... :shocked:
    http://www.familyresearchinst.org/APA_Resignation-letter.html
    CośÂ nie tak z tymi psychologami, żeby wywalać z organizacji osobę, która do niej nie należy... Jak to powiedział jeden znajomy : "To już przegięcie w empatii z pacjentami." :crazy:
  • Został wykreślony ponad rok po złożeniu rezygnacji.

    image

    Może tego nie wiesz, ale nie wszyscy psycholodzy i psychiatrzy należą do organizacji, które zamiast nauką zajmują wojną ideologiczną. Odkąd APA zachowuje się nieprofesjonalnie w tym względzie, rozrastają się inne organizacje, które pozwalają prowadzić badania zgodnie z własnym sumieniem.
  • And even if Cameron's claims were accepted as true, it would be remarkable that the largest professional organization of psychologists in the United States (and other professional associations, as noted below) went to such lengths to disassociate itself from one individual.
    źródło
  • A czy jest też wyrok sądu, że geje mogą zachodzić w ciążę? Jeszcze nie ma? Na pewno znajdzie się odpowiednio głupi sędzia, który obali i ten homofobiczny mit.

    Mega ROTFL!
  • Gdyby ktoś się jeszcze dziwił, dlaczego działacze gejowscy tak bardzo nie lubią Camerona...

    Neil Strachan, 41-letni były sekretarz klubu chłopięcego Celtic, walczący o prawa dla homoseksualistów został uznany winnym usiłowania molestowania 18-miesięcznego chłopca i napastowania sześciolatka.

    Z dedykacją dla o. Prusaka.
  • Czy do o. Prusaka już ktoś wysłał egzorcystę? Albo choćby delikatną perswazję przeniesienia się do jakiejś pustelni, gdzie szkodzić nie będzie?
  • [cite] Gregorius:[/cite]Czy do o. Prusaka już ktoś wysłał egzorcystę? Albo choćby delikatną perswazję przeniesienia się do jakiejś pustelni, gdzie szkodzić nie będzie?

    Zdaje się, że Torquemada ma pomysł, jak to uczynić :smile:
  • To nie na moje nerwy... :confused:
  • Sposób brata Hieronima czy o. Prusak?
  • A czytałaś część trzecią?
  • Czytałam. Druga lepsza.
  • No... :cool:
    Ciekawe co zrobili z inkwizytorami po złapaniu. Wypalali im oczy, czy porażali prądem zmuszając do wyrzeknięcia się swojej wiary...
  • Dowiemy się zapewne niedługo, pod częścią trzecią jest c.d.n.
  • Zdążą czy nie zdążą?

    :bigsmile:
  • [cite] Marcelina:[/cite]
    [cite] Gregorius:[/cite]Czy do o. Prusaka już ktoś wysłał egzorcystę? Albo choćby delikatną perswazję przeniesienia się do jakiejś pustelni, gdzie szkodzić nie będzie?

    Zdaje się, że Torquemada ma pomysł, jak to uczynić :smile:
    No przecież dokładnie napisałem o delikatnej perswazji, widzę, iż się rozumiemy.
  • Jakieś lipne to opowiadanie...

    "- Odpierdol się ode mnie ty przedsoborowy kutafonie. Samozwańczy inkwizytor kurwa się znalazł. Tak, Maryja była tylko kobietą, która dawała Jezusowi jeść. I co mi za to zrobisz? Wypuście mnie, to niższe wyroki dostaniecie, popierdoleńce jedneâ??"

    Rozmowa na tematy teologiczne pomiędzy kutafonem a popierdoleńcem. Jakoś to realistycznie nie brzmi...
  • [cite] Paweł i Ola:[/cite]
    Rozmowa na tematy teologiczne pomiędzy kutafonem a popierdoleńcem. Jakoś to realistycznie nie brzmi...
    Bluzganie co drugie słowo jest dziś b. popularne i jest oznaką należenia do salonowej elitki...
  • No właśnie, ale to teologiczne zdanie pomiędzy kutafonem i popierdoleńcem brzmi sztucznie...
  • Wszystko nieważne. Ważne to, że "ja mam rację" :rolling:
  • Widzę, że jesteś tak uprzedzona do niego, że żadne argumenty Cię nie przekonają.

    Jeżeli chodzi o kwestię przynależności do Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego to naprawdę sprawa ta ma trzeciorzędne znaczenie i gdyby nie była rozgrywana w ten sposób przez wrogów Camerona, to nikt by nie zwrócił na to uwagi. APA nie reprezentuje wszystkich psychologów amerykańskich, ponieważ od lat 80. zajmuje się walką z moralnością i światopoglądem chrześcijańskim. Z tego względu nie tylko Cameron, ale i tysiące innych psychologów wyniosło się stamtąd i założyło własne organizacje zawodowe. Nie są one w niczym gorsze i twierdzenie, jak to czyni pani Środa, że tylko psycholodzy należący do APA są naukowcami jest przejawem zwykłej nieuczciwości. Jeżeli APA twierdzi, że Cameron naruszył ich kodeks etyczny, to wynika to z faktu, że w tej organizacji narzuca się jedynie słuszny pogląd na sprawę homoseksualizmu. Ale brak wolności w APA jest problemem APA, a nie Camerona. Kiedy wyrzucano ludzi z PZPR za okazywanie niechęci do stanu wojennego i Jaruzela, to nikt porządny nie uważał, aby mieli się tego potem wstydzić.
  • Werka, jestem ciekawa skąd wiesz, że nikt?
    Jak to skąd.... powszechnie wiadomo.

    Fajna jesteś Werka, a w Afryce dzieci głodują.
  • Nie wiem czym się kierował Cameron odchodząc z APA, ale odszedł od grupy prozboczeńców więc dobrze zrobił. A jeśli go nawet wyrzucili to chyba w tym przypadku to powód do dumy.
  • Powtórzę po raz kolejny: homoseksualizm to albo defekt genetyczny albo nabyta skłonność. W pierwszym przypadku nie da się wyleczyć ale trzeba traktować jak zespół Dawna. W drugim trzeba tępić i leczyć jak inne zboczenia.
  • dziś przeczytałem że nie ma genu homoseksualizmu. Jak dla mnie homoseksualizm to przede wszystkim grzech i zgorszenie. Więc tepic.
  • Amerykańskie Towarzystwo Psychologiczne zmienia stanowisko: Nie istnieje "gen homoseksualizmu"http://www.bibula.com/?p=9324
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.