Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Forum Wielodzietnych promuje O Ksawerego Knotza

edytowano maj 2009 w Polityka
Poniżej dowód tezy przedstawionej w temacie:

knotzksiazka.png

Komentarz

  • Jest też e-book o NPR-ze. Cóż, mamona może i niegodziwa, ale bez tego się nie utrzyma forum.
  • :cool: warto rozmawiać :wink:
  • Widziałem też reklamy książek o homeopatii....
  • [cite] Maciek:[/cite]Cóż, mamona może i niegodziwa, ale bez tego się nie utrzyma forum.
    Zrób zrzutę, obiecuję się przyłączyć.
  • @Gregorius:
    rób tak, jak pewna znana osoba: pal, ale się nie zaciągaj.:wink:
  • [cite] Cart&Pud:[/cite]@Gregorius:
    rób tak, jak pewna znana osoba: pal, ale się nie zaciągaj.:wink:
    Wypiłaś w końcu to piwo?
  • Pół, bo jak mąż zobaczył piwo, to stwierdził, że też go mogą nerki boleć i wypił drugą połowę.:wink:
  • Już kiedyś ćwiczyłem robienie zbiórek i jest to bardzo problematyczne. Dużo bardziej klarowna jest sytuacja, kiedy ludzie klikają w reklamy Google, lub zamawiają książki w programie partnerskim, co nic ich dodatkowo nie kosztuje, a daje dofinansowanie na forum.
  • [cite] Gregorius:[/cite]Widziałem też reklamy książek o homeopatii....
    Owszem, Roberta Tekielego. Warto kupić :thumbup:

    homeopatia.jpg
  • [cite] Maciek:[/cite]Już kiedyś ćwiczyłem robienie zbiórek i jest to bardzo problematyczne. Dużo bardziej klarowna jest sytuacja, kiedy ludzie klikają w reklamy Google, lub zamawiają książki w programie partnerskim, co nic ich dodatkowo nie kosztuje, a daje dofinansowanie na forum.
    Widzę, że lekko perswadujesz abym zdeaktywował AdBlocka dla domeny wielodzietni.pl
  • wielodzietni.org

    Za reklamy płacą po kliknięciu, lub zamówieniu książek. Samo wyświetlanie jest za free.
  • [cite] Maciek:[/cite]wielodzietni.org
    Co za paskudną pomyłkę popełniłem
    Za reklamy płacą po kliknięciu, lub zamówieniu książek. Samo wyświetlanie jest za free.
    Już klikam. Mogę nawet automat uruchomić...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.