Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Tacierzyństwo - Grand Press Photo 2009

edytowano maj 2009 w Ogólna
Fotoreportaż. Kategoria: ŻYCIE CODZIENNE. Tacierzyństwo. Ojcowie zajmują się dziećmi, podczas gdy matki po zakończonym urlopie macierzyńskim wróciły do pracy.

z6607651X.jpg

>> więcej

Komentarz

  • Przepiękne.:thumbup:
  • Przepiękne to by było, gdyby w tym czasie matka siedziała w kuchni.
    Guzik. To by było normalne.
    Przepiękne by było, gdyby matka w tym czasie siedziała u kosmetyczki.:wink:
  • A piersiąÂ pewnie karmi ta suka co siedzi obok....
  • A ja mam zablokowane wyświetlanie obrazków z gazeta.prl i mam spokój.

    :boogie:
  • I w ogóle.
    Jak on to dziecko trzyma? Zero profesjonalizmu.:shades:
    Dobrze, że pies czuwa.:wink:
  • Heh.. gdyby nie Gazeta na forum wiałoby nudą :wink:
  • Tam jest więcej zdjęć.
    Piotr
  • [cite] Osa:[/cite]Heh.. gdyby nie Gazeta na forum wiałoby nudą :wink:
    Jaki byłby ten świat nudny bez os...
  • Trochę jednak przeginacie. Założyłem ten wątek, bo wolę widzieć szklankę do połowy pełną, a nie pustą. A faktem jest, że dwa pokolenia do tyłu nie było w zwyczaju, aby ojcowie zajmowali się młodszymi dziećmi. Uważam, że dużo przez to tracili.
  • Ależ my się generalnie z kolegą adminem zgadzamy.
    My nawet zgadzamy się bardzo.
    My tylko protestujemy przeciwko przebywaniu kobiety w miejscu nieprzeznaczonym dla niej.
  • Dokładnie tak jak mówisz Maciek.:thumbup:
  • Tu się zgodzę, że o ile zaangażowanie się ojca jest plusem, to konieczność powrotu matki po macierzyńskim do pracy jest minusem. Ale cieszmy się, że Aborcza w ogóle jeszcze promuje inne rodziny, niż złożone z par homoseksualnych. :wink:
  • [cite] Maciek:[/cite]Trochę jednak przeginacie. Założyłem ten wątek, bo wolę widzieć szklankę do połowy pełną, a nie pustą. A faktem jest, że dwa pokolenia do tyłu nie było w zwyczaju, aby ojcowie zajmowali się młodszymi dziećmi. Uważam, że dużo przez to tracili.
    Zdjęcie, jak zdjęcie, ale najpierw przeczytałam wstęp:
    Ojcowie zajmują się dziećmi, podczas gdy matki po zakończonym urlopie macierzyńskim wróciły do pracy.
    ... i optyka mi się zmieniła. Rozumiem, że przez tę pełną szklankę patrzysz :shades:
  • Bo z adminem nie ma żartów ,a o bana nie trudno.:bigsmile:
    Piotr
  • Zdjęcia rozczulające, tatusiowie chyba mają zdrowsze podejście do maluchów, więcej luzu i zabawy
    mój mąż marzy teraz o tacierzyńskim wreszcie by odpoczął
  • Ładny AST
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.