Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Rogaty ma uciechę - ksiądz aresztowany na uniwersytecie Notre Dame

edytowano maj 2009 w Ogólna
Rodzaj przestępstwa: protest przeciwko nadaniu przez katolicką (?) uczelnię doktoratu h.c. Barackowi Bananie.

iiz4tfjSuPc

Komentarz

  • W polityce w 2tys lat nic się nie zmieniło...
  • Dobrze, że nie pytali o półkule...
  • [cite] Lukasz:[/cite]Dobrze, że nie pytali o półkule...
    albo kontynent...
  • :cry::cry::cry:
  • To się nazywa hardkor - zakładają ci kajdanki a ty "Ave Maria!"

    :peace:

    Jak dla mnie to raczej przegrana diabła :tooth:
  • Cóż, widać jak pod rządami Obamy ujawniają się się krety umieszczone w różnych instytucjach Kościoła. Dopiero co na jezuickiej uczelni zakryto imię Chrystusa, aby nie drażnić prezydenta, teraz inna uczelnia wbrew apelowi 78 amerykańskich biskupów będzie przyjmować z honorami człowieka, który jawnie zwalcza katolicyzm.
  • wstyd i hańba, że Amerykanie wybrali sobie takiego prezydenta, ale jeszcze większy wstyd i hańba, że katolicka uczelnia włażą mu w d*** . Co się dzieje z solą tej ziemi???
  • Co się dzieje z solą tej ziemi???
    Straciła smak!!!
    Piotr
  • Deptacze soli poszukiwani :shocked:
  • Ktoś się znajdzie...

    Z cyklu kołchoźnik nadaje

    W amerykański prom kosmiczny Challenger uderzył piorun kulisty. Załoga Piorunu Kulistego jest cała i zdrowa...
  • Droga do ND:

    ZEjrvbU7lJs
  • Świetna organizacja! Nawet ci z ochrony byli zszokowani.
  • [cite] Maciek:[/cite]Rodzaj przestępstwa: protest przeciwko nadaniu przez katolicką (?) uczelnię doktoratu h.c. Barackowi Bananie.

    Papież przypomniał, że według Sołowjowa Antychryst został honorowym doktorem teologii uniwersytetu w Tybindze.

    Mamy Cię :devil:
  • [cite] Luke:[/cite]W całej Polsce nie ma tylu przeciwników aborcji!
    Przesadzasz, akurat mnie zmartwiło, że podczas aresztowania zakonnika nikt zo obecnych protestantów tam się nie pojawił, w ogóle mało jakoś ludzi na tym wideo.
  • [cite] Luke:[/cite]
    [cite] Gregorius:[/cite]
    [cite] Luke:[/cite]W całej Polsce nie ma tylu przeciwników aborcji!
    Przesadzasz

    A widziałeś kiedyś, żeby na trasie przejazdu Minister Kopacz stanęło tylu protestujących?
    To jest problem organizacji jak już. Kiedyś w środku Europy protestowałem pod kliniką aborcyjną, ludzi było znacznie więcej niż kamera telewizyjna ujęła ( i tendencyjnie jako "mała grupka" się to przedstawiało).

    A więc pytanie raczej do Ciebie: siedzisz na kanapie i narzekasz czy próbujesz protesty organizować? (wiem, złośliwe)
  • [cite] Gregorius:[/cite]
    [cite] Luke:[/cite]W całej Polsce nie ma tylu przeciwników aborcji!
    Przesadzasz, akurat mnie zmartwiło, że podczas aresztowania zakonnika nikt zo obecnych protestantów tam się nie pojawił, w ogóle mało jakoś ludzi na tym wideo.
    W Polsce jak się pojawili przy "Langenorcie" to potem nawet w GN od Dziedziny im się oberwało.
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.