Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Kim oni są II

edytowano maj 2009 w Ogólna
Kim są "moherowe berety", czyli demaskacja kłamstwa


W hołdzie sygnatariuszom listu "Przestańcie szkodzić Polsce!"
Prof. Rafał Broda

Od dwudziestu lat z narastającym poczuciem bezsilności i gniewu przyglądamy się polityczno-społecznym wydarzeniom, które zmieniają Polskę. Nasze nadzieje i wyobrażenia, które z zaskakującą spontanicznością zjednoczyły Polaków w zrywie "Solidarności" lat 1980-1981, już od pierwszych lat tzw. transformacji po 1989 roku szybko zaczęły się rozwiewać w splocie dziwnych decyzji politycznych, w których uzurpatorskie elity poczęły budować nową rzeczywistość. Prawie codziennie stajemy wobec faktów tworzonych przez ludzi władzy, które budzą niepokój, oburzenie, aż po gniew rodzący uporczywe pytanie: Kim właściwie są ludzie, którzy nami rządzą?

Geneza listu otwartego i akcja zbierania podpisów
To pytanie zdaje się być dzisiaj szczególnie aktualne, a gniew, który każe je stawiać, sprowokował nas z kpt. ż.w. Zbigniewem Sulatyckim do sformułowania listu otwartego pt. "Przestańcie szkodzić Polsce!", skierowanego do premiera Donalda Tuska, marszałka Sejmu Bronisława Komorowskiego i marszałka Senatu Bogdana Borusewicza. List ten przesłaliśmy także do wiadomości prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
Wyraziliśmy w nim w mocnych i bezpośrednich słowach swoją dezaprobatę dla całości działań rządu RP, a zilustrowaliśmy te działania szczególnie jaskrawymi przykładami destrukcyjnego postępowania władz wobec oddolnych inicjatyw, które podejmują środowiska skupione wokół Radia Maryja
http://www.naszdziennik.pl/index.php?typ=my&dat=20090516&id=my32.txt

Komentarz

  • Czy chodzi Ci o to, kim sa srodowiska skupione wokol RM? Bo tego osobiscie wolalabym nie wiedziec chyba.
  • a co mnie to może obchodzić
  • Aga. Chcesz wiedzieć kim jestem?
  • [cite] AgaM:[/cite]Czy chodzi Ci o to, kim sa srodowiska skupione wokol RM? Bo tego osobiscie wolalabym nie wiedziec chyba.
    We mnie też Rada Ministrów i środowiska wokół nie budzą zaufania...
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.