Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Cejrowski zadaje śmieszne pytania

edytowano maj 2009 w Ogólna
YblhFpzErNE
«1

Komentarz

  • był Instytut Studiów nad Rodziną a to jest część Uniwersytetu im Kardynała Wyszyńskiego
  • :thumbup::thumbup::thumbup:
  • ja siedzę na krześle - niewygodnym :wink:
  • Ale żona go chyba nie chce?
  • [cite] Malgorzata:[/cite]są tacy panie Wojciech, co siedzą na tyłku, i są tacy co agitują
    wie pan, obie frakcje łączy jedno,
    nic nie robią:wink:
    ale on mówi do kleryków i doo tych co siedzą przy kompie w majtkach
  • Ja osobiście uważam, że w tego typu marszach powinni brać udział "cywile" świeccy a nie księża i klerycy. I tak ciągle się słyszy, że to tylko księża są przeciw aborcji itp, że się za dużo mieszają i powinni trzymać się z daleka od problemów, które ich nie dotyczą :devil: I też wcale nie wiem, czy grupy z transparentami typu "uniwersytet taki czy owaki" zdziałałyby wiele dobrego, bo wielu ludziom kojarzy się to z odgórnie przygotowanym, obowiązkowym pochodem, a nie spontanicznym zrywem serc. Za to jak się pojawią tysiące zwykłych ludzi, którzy ot tak sobie przyjechali, choć wcale nie musieli, to robi duże wrażenie.
  • :thumbup::thumbup::thumbup:
  • Nic dodać nic ująć Małgorzato.
    Jestem za obydwiema rencyma.:bigsmile:

    Piotr
  • [cite] Malgorzata:[/cite]a mnie sie marzy taki marsz, żeby sie na nim pojawiały w jak największej ilości całe rodziny, żeby pokazać, że jeszcze Polska rodziną stoi
    i najlepiej w wielu dużych miastach naraz, nie tylko w W-wie
    wtedy to by było coś:thumbup:
    Że tak spytam będziemy sobie szli tak spontanicznie czy będą nas pędzic w jakies konkretne miejsce...?
  • [cite] Malgorzata:[/cite]żeby pokazać, że jeszcze Polska rodziną stoi
    Ale komu to pokazać? Zagranicznym turystom? Dziennikarzom? No komu?

    Oczywiście rozumiem, że idea tych marszów to skontrowanie manif i parad, ale czy zawsze należy przejmować taktykę przeciwnika? To oni są nienormalni i chcą udowadniać swoją normalność, my tego nie potrzebujemy. A jeżeli już chcemy się wykazać, to może lepiej zaprosić dzieci sąsiadów i pojechać razem na piknik?
  • A jeżeli już chcemy się wykazać, to może lepiej zaprosić dzieci sąsiadów i pojechać razem na piknik?
    skoro można palic opony to chyba rozpalic grilla na Warszawdkim rynku też sobie mozna
  • ...i jeszcze ustrzelić jakąś zwierzynę łowną na pieczyste.

    :hungry:
  • z szuwar :bigsmile::bigsmile::bigsmile:
  • Zboczeńcy: Cejrowski won z TVNu!

    Abramowicz w piśmie do Waltera wyraża zdziwienie z powodu współpracy telewizji z Cejrowskim. "Doceniam zaangażowanie TVN S.A. w zakresie wolności mediów, w tym mediów publicznych, którymi dzisiaj rządzi były neofaszysta, Piotr Farfał. Dlatego tolerowanie osób o takich poglądach w reprezentowanej przez Pana spółce tym bardziej budzi zdziwienie." - pisze.


    W sumie mnie ta jego współpraca z TVNem teżÂ dziwi... :cool:
  • Werka, pisz za siebie. :bigsmile:
  • [cite] Werka:[/cite]Tak to jest z tymi ultrasami: poglądy, poglądami, ważne, żeby kasę dostać.
    Ja też się dziwię obecności pana WC w mediach, pomijając świrowate poglądy, jest on po prostu jak dla mnie, obleśny. A jego mowa ciała budzi zatrwożenie: jakie ten człowiek ma problemy ze sobą. I niech sobie maszeruje w intencji, może to coś mu pomoże.
    Jednak jego programy podróżnicze sprzedają się lepiej niż ślizgacze i ciężko powiedziec że na to nie zapracował...
  • A i ksiażek bede bronic wlasna piersia ;>
  • Kolega mój na nk właśnie wstawił zdjęcie:
    "Mój chłopak z moim psem"...
    Jakiś obleśny kolo o maślanych oczach siedzący z zaciśniętymi nogami trzyma na kolanach ratlerka.
    W tle szafki kuchenne (kolor buk) i olej słonecznikowy.
    Kolega jest grafikiem w Edynburgu.

    :cry::cry::cry::cry::cry::cry::cry:
  • On nie był pedałem, ON NIM ZOSTAŁ. :cry::cry::cry:
    Zawsze był nadwrażliwy i zagubiony...
    +++
  • eee... ja mam dwóch chłopaków
  • czarnych?
  • [cite] mona:[/cite]czarnych?
    :rolling::thumbup:
  • hehe jeszcze nie ale szwagra mam prawie czarnego
  • [cite] mona:[/cite]siedzący z zaciśniętymi nogami
    Widocznie niedawno przeczytał książkę o seksie, jakiego nie znał.
  • Biedny .....................................................ratlerek:wink:
  • [cite] Piotr i Kasia:[/cite]Biedny .....................................................ratlerek:wink:
    No właśnie - gdzie obrońcy zwierząt?
  • pojechali na Love Parade
  • A tak na marginesie słów Cejrowskiego czy to nie czasami na tym marszu jest zakaz przynoszenia swoich transparentów? Coś mi się tak jakoś przypomina gdy chciałem zabrac transparent swojego zakładu pracy.
  • [cite] Werka:[/cite]Cejrowski się porównuje z Kolbem.... to już naprawdę tupet.
    Bo ja wiem... gdybyś Ty się porównywała... a tak co? ma się porównywac z Tobą... i tak ma za wysokie mniemanie o sobie...
  • Się porównywał? Proszę przeczytać. I może zweryfikować opinię?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.