Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zostawił narzeczoną w ciąży

edytowano maj 2009 w Ogólna
Tragicznie zakończył się wieczór kawalerski 34-letniego mężczyzny spod Legionowa. Razem z kolegą spłonął w domku letniskowym nad Zegrzem.

Imprezę koledzy urządzili panu młodemu w piątek na terenie wojskowego klubu sportowego w Zegrzu Północnym. Wynajęli drewniany domek, przywieźli płyty, jedzenie i alkohol. Łącznie bawiło się sześć osób.

â?? Zachowywali się spokojnie. Przyjechał tam patrol policji, ale funkcjonariusze nie mieli zastrzeżeń do imprezowiczów â?? opowiada Mariusz Mrozek z zespołu prasowego stołecznej policji.

Gdy wybiła północ, poszli spać. Ale o godz. 4 nad ranem w domku pojawił się ogień. Rozprzestrzeniał się błyskawicznie, w kilka sekund lekka konstrukcja zawaliła się jak domek z kart. Czterem mężczyznom udało się wydostać z pułapki, dwaj zginęli.

Na miejsce pożaru przyjechały cztery załogi straży pożarnej, łącznie 18 ratowników. Akcja trwała sześć godzin. â?? W zgliszczach domku znaleźliśmy zwęglone ciała 34- i 35- latka â?? dodaje strażak. Jedną z ofiar był pan młody. â?? To wielki dramat dla całej jego rodziny. Zostawił narzeczoną w ciąży â?? mówi policjant.


Za: zw.com.pl

Komentarz

  • w którym kierunku ma iść dyskusja?? że żal faceta i kobietki w ciąży czy, że jak to możliwe, że dziecko było przed ślubem?
  • + jedyne co można w tej sytuacji......
  • Tak sobie rozmyślam nad zmianami obyczajowości, które prowadzą do tego, że informacja o przedślubnej ciąży trafia do gazety.
  • [cite] Maciek:[/cite]<i>Przyjechał tam patrol policji, ale funkcjonariusze nie mieli zastrzeżeń do imprezowiczów

    Ile kosztował brak zastrzeżeń też policjanci powiedzieli?
  • [cite] Prayboy:[/cite]
    [cite] Maciek:[/cite]<i>Przyjechał tam patrol policji, ale funkcjonariusze nie mieli zastrzeżeń do imprezowiczów

    Ile kosztował brak zastrzeżeń też policjanci powiedzieli?
    Czemu ma kosztowac? kiedys zrobiłem impreze w parku dla Taw'a i Taw'owej. Zwabiony głośną muzyką został patrol i powiedzieli "o... [tutaj zawód] się bawi... dobrze" i pojechali.

    Może Ty masz zły zawód...?
  • Może. Ja jak zrobiłem imprezę dla kolegów i koleżanek z roku to przyjechali panowie z KG w kominiarkach i automatami i miałem potem kolegium (zostałem uniewinniony). A wszystko wina sąsiadki która miała męża w ubecji, miał swoje kontakty, a to początek lat 90 tych był, system jeszcze dogorywał.
  • A to jakiś wstyd czy hańba???
    to zalezy od gazety
  • Ja jak zrobiłem imprezę dla kolegów i koleżanek z roku to przyjechali panowie z KG w kominiarkach i automatami i miałem potem kolegium (zostałem uniewinniony).
    studenciki...
  • A to jakiś wstyd czy hańba???

    No jednak jest to pewien obciach, żeby iść do ołtarza z brzuchem. Jeżeli ktoś jest taki wyzwolony, że nie czeka do nocy poślubnej, to ceremonia może poczekać aż dziecko urośnie. A jak jednak uważa sakrament święty za coś ważnego, to skąd ten brzuch?
  • A jak jednak uważa sakrament święty za coś ważnego, to skąd ten brzuch?
    od piwa?
  • [cite] Maciek:[/cite]No jednak jest to pewien obciach, żeby iść do ołtarza z brzuchem.
    Widać uważają, że to się ładnie komponuje z welonem.
  • To co, podowcipkujemy sobie nad trumną, bośmy tacy cool? Lepsi? Katoliccy?
    Uważam, że nikomu postronnemu nic do tego, kiedy kto bierze ślub (i jaki - może tylko cywilny był w planach?).
    Rozumiem, że każdy z dowcipnych panów pomógl już, choćby modlitewnie, prawda?
  • Typowo kobieca reakcja :tooth:

    Nie wiem, jak pozostali "dowcipni panowie", ale ja na przykład odpowiadałem na pytanie Werki abstrahując od tej, czy innej sytuacji.

    Przy okazji zwróć uwagę AgoM, że tak samo, jak nie wolno komentować cudzych ślubów, tak nie wolno komentować cudzych wypowiedzi na forach dyskusyjnych.
  • Wydawało mi się, że watek już dawno zszedł na rozważania natury ogólnej.
  • Już dawno temu zauważyłem, że w tym punkcie ujawniają się zasadnicze różnice między płciami. Panowie dążą do generalizacji i rozmowy o problemie jako takim, a panie rozpatrują każdy problem przez pryzmat czyjejś indywidualnej historii.
  • Maćku, ale męskie zdrowaśki poszły, co?:bigsmile: Bo taka długa wypowiedź, a przez skromność o najważniejszym kolega nie wspomnial:shamed:
  • Rzeczywiście, zwykłem ignorować niezbyt taktowne pytania.
  • a swoj drogą to odchodząc od opisanej na poczatku tragicznej śmierci pod wpływem

    to po co jakiś tam kawalerski wieczór, jakby było co świętować,

    :shocked::shocked::shocked:
  • zawsze warto świętowac... ale lepiej się pomodlę by jutro o mnie nie napisali bo jedziemy dzisiaj do mamusi na impre.
  • [cite] Tomasz i Ewa:[/cite]No coz, chlopakowi "sie upieklo". Koniec koncow do oltarza isc nie musi.

    T:bigsmile:

    czarny humor
    Miałem pisać coś w stylu "to było gorące uczucie, albo płomienna miłość" ale z tym upieczeniem przebiłeś.
  • czarny humor
    i sałatka z konwalii
  • [cite] Maciek:[/cite].
    [cite] Maciek:[/cite]Typowo kobieca reakcja :tooth:

    Nie wiem, jak pozostali "dowcipni panowie", ale ja na przykład odpowiadałem na pytanie Werki abstrahując od tej, czy innej sytuacji.

    Przy okazji zwróć uwagę AgoM, że tak samo, jak nie wolno komentować cudzych ślubów, tak nie wolno komentować cudzych wypowiedzi na forach dyskusyjnych.

    Nie tyle kobieca, co charakterystyczna dla osób które jeszcze nie znają naszego poczucia humoru, specjalnie dla Ago M i trochę pod wpływem Cezarago M. dorzucam specjalnie trochę czarnego humoru:devil:
  • Produkty z Biedronki polecają się.
    Dzisiaj wam się upiecze.
  • Ciekawe czy tak samo by się przejmowali gdyby zostawił żonę w ciąży ale nie umarł? Tylko sobie poszedł ? Np. na ryby...
  • Prayboyu, jak na rozmodlonego chlopca masz wyjątkowo - niech Ci będzie - ogniste poczucie humoru:devil:
    Tylko kompletnie nie rozumiem, dlaczego wymieniasz mnie jednym tchem z Michalskim, skoro jedynie on Cię może rozsławić w Der Dzienniku.
  • Nie pamiętam Cię z wątku Powitanie... może dlatego?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.