Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Renault reklamuje poligamię i dewiacje

edytowano maj 2009 w Ogólna
Ojciec rozwozi samochodem piątkę dzieci do szkoły, na basen i kurs tańca. Czy to obraz szczęśliwej licznej rodziny? Tylko z pozoru. Mężczyzna ma dwie równoległe żony i kochankę. Biskupi mówią, że spot promuje poligamię - producent, że nie mają poczucia humoru. "New renault scenic â?? mamy miejsce dla każdej rodziny!" â?? głosi hasło reklamowe francuskiego auta. Rodzina ze spotu to piątka dzieci z dwóch równoległych małżeństw i przygodnego związku. Włoscy biskupi skrytykowali reklamę jako podważającą wartość rodziny, promującą niewierność i poligamię, ale Renault nic sobie z tego nie robi. Francuska firma zarzuca jedynie hierarchom, że nie mają poczucia humoru.

>> więcej

Komentarz

  • Cóż, w dobie spadku przyrostu jakoś muszą te vany sprzedawać, stąd taka reklama.
  • Może ja mam ostatnio obsesję i mi się wszystko kojarzy, ale wydaje mi się, że ta reklama to ukłon w stronę klientów arabskich, których we Francji nie brakuje....
  • [cite] Cart&Pud:[/cite]Może ja mam ostatnio obsesję i mi się wszystko kojarzy, ale wydaje mi się, że ta reklama to ukłon w stronę klientów arabskich, których we Francji nie brakuje....
    Na Champs-??lys??es już słychać okrzyki: "Allah akbar"
  • Ciekawe, ile potrwa zamiana Sacre Coeur na meczet.
    Według mnie wersja optymistyczna to 30 lat.
    Realnie- jakieś 10.
    :devil:
  • No, chyba jednak wcześniej:
    pierwsza córa europejskiego meczetu
    :shocked:
  • Renault samochody z plastiku a kto to kupuje a śmiano się z
    110-trabant.jpg
  • Jak sprawy? Po drodze do szkoły + za Was. Pomogło? Obędzie się bez blacharza?
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.