Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Cejrowski zniknie z TVP za wsparcie Marka Jurka?

Komentarz

  • słusznie
  • A w jaki sposób poglądy polityczne przeszkadzają w prowadzeniu programu podróżniczego? Zwłaszcza, że Cejrowski nie jest pracownikiem TVP.
  • Właśnie w taki sposób załatwia się niewygodnych ludzi.
    Z tego co wiem, Cejrowski nie siedzi w kieszeni żadnych mediów, dlatego stać go na własne poglądy.
    Za to go lubię, bo jest autentyczny i co najważniejsze niezależny.
    Piotr
  • w sposób formalny nie jest
    natomiast to, że jest gospodarzem programu w telewizji publicznej powoduje, że jest utożsamiany z nią
    nie chodzi mi o to, że popierał posła Jurka, tylko ze w ogóle popierał jakiegokolwik posła
    sądzę, że nie ma powodów doszukiwac się podtekstów politycznych-w tym wypadku p. Cejrowski naruszył zasady etyki dziennikarskiej (tylko lub aż) i tyle
  • [cite] kociara:[/cite]w sposób formalny nie jest
    natomiast to, że jest gospodarzem programu w telewizji publicznej powoduje, że jest utożsamiany z nią
    nie chodzi mi o to, że popierał posła Jurka, tylko ze w ogóle popierał jakiegokolwik posła
    sądzę, że nie ma powodów doszukiwac się podtekstów politycznych-w tym wypadku p. Cejrowski naruszył zasady etyki dziennikarskiej (tylko lub aż) i tyle


    Tak i tu się zgadzam.
    Ale są dziennikarze i publicyści którzy w różny sposób najczęściej zakamuflowany przemycają swoje poglądy i sympatie na antenę RiTV.
    Piotr
  • W Polsce etyka dziennikarska nie zabrania angażowania się w przedsięwzięcia polityczne. Za rządów Kaczyńskich cała elita dziennikarska zawzięcie ich zwalczała, więc krytykowanie teraz Cejrowskiego jest przejawem hipokryzji.
  • Więc krótko mówiąc każdy dziennikarz ma poglądy ,dlatego wolę żeby się z nimi nie chowali za tak zwany obiektywizm dziennikarski.
    Piotr
  • Dziennikarz w imie obiektywizmu, powinien obiektywnie wskazać partię którą popiera. Co byśmy się nie musieli domyślać :wink:
  • Z Trójki też go zdjęli, mimo, że nie jest jej pracownikiem...
  • To nie pech, to konsekwencja pewnych wyborów. Chociaż z żoną nie wiem, jak było, niemniej ona się teraz pokazuje w towarzystwie o połowę od siebie młodszego mydłka ze "świata biznesu", a Cejrowski nadal mówi, że jest zajęty, żonaty itd.
  • Hmmm... dziś koło południa słyszałam Cejrowskiego w Trójce, ale może dopiero później go zdjęli. Słyszałam też Marka Jurka, rzeczywiście pani redaktor pod koniec już się mocno niecierpliwiła :wink:
  • [cite] kociara:[/cite]w sposób formalny nie jest
    natomiast to, że jest gospodarzem programu w telewizji publicznej powoduje, że jest utożsamiany z nią
    nie chodzi mi o to, że popierał posła Jurka, tylko ze w ogóle popierał jakiegokolwik posła
    sądzę, że nie ma powodów doszukiwac się podtekstów politycznych-w tym wypadku p. Cejrowski naruszył zasady etyki dziennikarskiej (tylko lub aż) i tyle

    etyka dziennikarska czy coś takiego istnieje w wydaniu np pani Olejnik bądź pana Lisa i innej tego typu tłuszczy niech się odwalą od Cejrowskiego lewackie oszołomy
  • ...i ciąg dalszy:

    Program Wojciecha Cejrowskiego został, zgodnie z obietnicą TVP, przywrócony do ramówki.

    Program Boso przez świat został tymczasowo zawieszony po tym, jak Wojciech Cejrowski wystąpił w spocie wyborczym partii Marka Jurka. TVP obiecała jednak, że program kontrowersyjnego podróżnika wróci na antenę tuż po wyborach - jak obiecała, tak zrobiła.

    Mediarun donosi, że zawieszenie programu Cejrowskiego zbulwersowało część opinii publicznej. Ludzi wysyłali do telewizji listy, powstał nawet portal internetowy, w którym można było udzielić Cejrowskiemu wsparcia.

    A za źródło się wstydzę:shamed::wink:
Aby napisać komentarz, musisz się zalogować lub zarejestrować.